Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smutna i samotna 34lata

Trudne decyzje po 30

Polecane posty

Dlaczego po 30 nie uklada sie ? Czy to kwestia rozsadku? Po 20 było prościej jak ludzie sie kochali to sie pobierali,docierali i si! A teraz to strach przed nie udanym związkiem przed zmianą przyzwyczajeń. Myślała że jak będe starsza to i mądrzejsza i latwiej bedzie podjac jakakolwiek decyzje.Jestem roszczarowana!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to prawda - im człowiek starszy tym mniej odważny i spontaniczny. Tak jak kiedyś robiło się różne wariactwa, tak teraz ich się wystrzegasz. I niestety ,albo i stety, podejmując jakąś decyzję teraz sto razy się zastanowisz nim ją poweźmiesz. Tak już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co racja to racja -ciągle tylko analizuje co bedzie lepsze dla dzieci co praktyczniejsze. Męczy mnie to juz -zakochalam sie a nie moge nic z tym zrobic bo doroslosc przeszkadza. To niefer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
no i gdzie te trudne decyzje, bo chyba nie napisalas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa rasowa
probowac chyba ... ;-) no coz, niezaleznie od wieku najciezej jest decyzje podjac a potem juz jakos pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie mam wyjścia z czegoś trzeba żyć. Ale tak bardzo go kocham jesteśmy tak szczęśliwi od 2 lat chcialabym sie z nim zestarzec ale zeby ratowac firme mysze sie przeprowadzic daleko od niego.Nie wiem czy zwiazek to wytrzyma takie widywanie sie 1 na mies.On twierdzi ze sobie tego nie wyobraza ale wspulnego mieszkania nie zaproponowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×