Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bgrzeczny

Zdradzaliście ? ?czy warto zdradzić?

Polecane posty

Gość Bgrzeczny

14 lat po ślubie i jeszcze nie . A Wy ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4,5 roku bez slubu i moze nie seks, alecalowalam sie z innym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jeszcze nic 22 po ślubie Wierność dla naiwnych? W historii Polski przeczytałem ze 1000 lat temu gdy małżonka w noc poślubna okazywała się dziewica to maz ja odprawiał Tlumaczac, skoro nikt jej do tej pory nie chciał nie posiadl, to znaczy ze nie ma w sobie żadnych cnót, zalet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgrzeczny
Może jest ktoś kto spróbował tego zakazanego owocu ? Nadal jest w zwiazku i jak się z tym czyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewarto,wszystko ok z poczatku w mysl powiedzenia mile zlego poczatki...zrobilam to po 18 latach malzen trwalo dosc dlugo nic sie nie wydalo ale popsulo relacje z mm ,oddalismy sie od siebie tak bardzo ze nie wiem czy to przetrwa bardzo tego zaluje i gdybym mogla cofnac czas ,to nigdy wiecej,jezeli dostane 2 sxsnse to zrobie wszystko zeby udowodnic mu ze jest miloscia mojego zycia,paradoksalnie moja zdrada pokazala mi kogo kocham i kto jest sensem zycia. nie polecam bo przerobilam na sobie i nswet jak nie wyjdzie to p********i wasze relace.. mezatka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewarto,wszystko ok z poczatku w mysl powiedzenia mile zlego poczatki...zrobilam to po 18 latach malzen trwalo dosc dlugo nic sie nie wydalo ale popsulo relacje z mm ,oddalismy sie od siebie tak bardzo ze nie wiem czy to przetrwa bardzo tego zaluje i gdybym mogla cofnac czas ,to nigdy wiecej,jezeli dostane 2 sxsnse to zrobie wszystko zeby udowodnic mu ze jest miloscia mojego zycia,paradoksalnie moja zdrada pokazala mi kogo kocham i kto jest sensem zycia. nie polecam bo przerobilam na sobie i nswet jak nie wyjdzie to p********i wasze relace.. mezatka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanuj to co masz bo jak stracisz to zroumiesz jak bardzo ci tego brak.zdrada i wsxystko co jest zwiazane z tym uderza i niszczy nas samych i tych ktorych kochamy.. zaburxa nasze relacje i k***wsko ciezko to naprawic potem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzni nie maja problemu ze zdrada i jak tu ktos pisze"ciezko to naprawic potem jest" chyba nie znam takiego co nie zdradzil/nie mial ochoty na zdrade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 21:06 Jak bym to znał Dokładnie Tylko moja ,,zona'' pisze bezbłędnie... Mysmy juz polegli, zdrada nas zniszczyla Powiedzialbym - szkoda, a żyć dalej trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w moim przypadku warto było. Zdradziłam bedąc w nieszczęsliwym związku. Dzięki zdradzie poznałam kogoś wspaniałego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że warto. Poznałam kogoś kto docenił kogo ma przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prościej było zakończyć małżeństwo, zamknąć ten rozdział i dopiero wtedy rozpocząć cos nowego? Bez zdrady. Dojrzałe. Świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytał. Wasi nowi partnerzy maja świadomość ze zdradzilyscie. W przeszłości będą mieli skropuly, gdy to im nadarzy się ,,okazja''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu często się zdarza korzystać z okazji wiec skrupułów nie miałam tak jak i on nie miał. Tylko ze on uważa że nie zrobił nic złego, ja natomiast jego zdaniem bardzo go skrzywdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nowy partner wie ze zdradzilam ale nie planujemy wspólnej przyszłości w sensie ślub rodzina itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dla ciebie jest zdradą? Wyjście do teatru, kina. Spotkanie w kawiarni itp. Tańce Wycieczka np. rowerowa Trzymanie się za rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako mąż, po fakcie uważam że nie warto ale co w głowie zostało to moje :) nikt o zdradzie sie nie dowiedział i życie toczy się dalej... ale energie w to wsadzona można było lepiej spożytkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdradziłem raz. W efekcie końcowym wyszło tylko na dobre dla naszego związku. Więcej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zdradzać. Żyje się raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto, skoro chesz zdradzac to zakoncz woje malzenstwo lub zwiazek i zdradzaj ile ci sie podoba ,zniszczysz wszystko co masz ,jezeli masz kochajaca osobe to czemu chcesz noz w plcacy jej wbic? czy ty autorze chcialbys zeby twoja zona miala takie dylematy zdradzac czy nie zdradzac? i bez zadnych wyrzutow sumnienia uprawiala sex z innym facetem? bo to jest zdrada sex z innym i jezeli zakocha sie w innym czyli zdrada uczuciowa a jest dalej z toba? odpowiedz sobie sam na takie pytanie ,jezeli macie dobry zwiazek kochacie sie i szanujecie jestescie dobrymi partnerami to po cholere ci jakas zdrada? chyba tylko po zeby zamienic zycie swoje i czyjes w koszmar . tego chcesz i szukasz bo dopada cie rutyna jestes pewny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgrzeczny
Gość z 11:57 Tu masz racje rutyna mnie dopadla ale juz dawno temu, teraz mam wrażenie że pewien okres czasu dobiega końca , , że czegoś nie zrobiłem że nie zdążę że zycie ucieka mi między palcami a żyje się raz. A jeśli chodzi o moją żonę to skad mam miec pewność? Mi bardziej chodzi o fizyczna zdradę, po prostu spróbować z kims innym . Bylem przed ślubem z dwiema dziewczynami ,na imprezie, przypadkiem i po pijaku.I to cala moja historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgrzeczny
gość 10 :06 Jakim sposobem wyszło wam to dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz moja zona jest z nim, niby juz pomiędzy nami totalna pustka, a jednak boli. W sumie mogła chociaż poinformować, jade do Marka wrócę jutro po pracy...... Nie czekajcie na mnie z obiadem, tak po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci tak,ze ruszasz machine ktora moze miec oplakane skutki no chyba ze nie kochasz swojej zony i liczysz sie z tym ze gdyby cos poszlo nie tak to rozstajecie sie. to co robisz jest niebezpieczne i glupie. uwazasz ze zdrada typu jednorazowy sex czy dluzsza zznajomosc nie jest zła i w porzadku wobec zony? to w takiej sytuacji rowniez powinnes wykazac sie zrozumieniem wobec niej i nie miec nic przeciwko gdyby ona chciala tez sprobowac i myslala tak jak ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bgrzeczny
Do 8:06 Skad mam wiedzieć że ona mnie nie zdradza a dowiem się tego za15 lat przypadkiem pod sklepem od pijaczka z wdzicznosci za piwo .Co wtedy mi powiesz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor jest przyrąbany i to tak bardzo ze strach sie bac,wez czlowieku kolo i jebnij sie dobrze w czolo,ludzie c***isza a Ty p********z jak bys sie szaleju najadł.zdradzaj sobie na zdrowie twoja dupa twoje zycie i kogo to wlasciwie obchodzi. mentalnosc idioty to malo powiedziane,gdybys byl normalnym czlowiekiem a nie kretynem to nie zastanawial bys sie czy zdradzic i nie rozpatrywalbys ewentualnej zdrady zony o ktorej mialby ci powiedzec miejscowy pijaczek spod budki z piwem. tys jest ogranicznik umyslowy do potegi n...tej. zdradzaj ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 13:37 chyba ktoś kiedyś wyrządził ci wiele złych rzeczy :-( ale to nie powód żeby odreagować to właśnie tu i obrażać mnie i osoby które wzięły udział w tej sondzie. Skoro to Cię nie interesuje po prostu nie zabieraj głosu .mnie w przeciwieństwie do ciebie interesuje zdanie innych i będą brał je pod uwagę , twojego nie we zme ponieważ nie wiem czym byla spowodowana ta frustracja może g***tem lub zdradą ?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota. Po prostu. Kochasz żonę? Nie zdradzaj. Nie kochasz? Rozwiedź się i wtedy na czyste sumienie znajdź sobie kogoś. Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×