Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alluu

Air Brush - miałyście???

Polecane posty

Gość alluu

Miałyście może zabieg Air Brush?? chodzi o opalanie. Zastanawiam sie czy warto przed ślubem wybrać się na takie opalanie. Wiem ze starcza dzień, dwa, ale gdzieś słyszałam ze efekt jest ok. Chciałabym poznać opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
ja robilam przed wakacjami tzn tuz przed wyjazdem nad jezioro-bylam blada i chcialam kupic kostium pod opalenizne-efekt byl super,jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wiele razy skorzystam z tego zabiegu zwlaszcza ze mam jasna karnacje i ciezko sie opalam moja "opaleniozna" trzymala sie swietnie 4 dni (przy calodziennym wysiadywaniu nad jeziorem i kapielami w nim) pozostale 3 dni zaczela sie troszke scierac na zgieciach nog i pod pachami wiec ja zalatwilam peelenigiem zalet to rownomiernw opalenizna,napawde naturalny kolor i zapach-nie smierdzi tak jak samoopalacz generalnie jest tak ze idziesz na zabieg i tego dnia po zabiegu chodzisz w luznych ciemnych ciuchach bo opalenizna sie utlenia ,i mozd jeszcze tropszke bruidzic,aha tego dnia sie lepiej p prostu nie kapac od azu po zabiegu masz opalenizne ale przez najblizsze 6 godzin ona ciemnieje -tak jakbys miala karnacje mulatki i o razu lapalo cie sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
mnie wsyzcyscy pytali gdzie sie tak zjaralam-i tylko sie z mama smialysmy ze inni sie nabrali,takze nikt nie zauwazy ze to nieprawdziwa,ja placilam 80 zl za cale cialo i twarz pamietaj zeby juz dzien po zabiegu solidnie natluszczac cialo kremem to bedzie sie dluzej trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mtt
a możecie podac gdzie miałyście ten zabieg?jakiś dokładny namiar, mam nadzieję, że w WArszawie dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×