Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aknenormin lek na trądzik

aknenormin a skutki uboczne?

Polecane posty

Gość aknenormin lek na trądzik

kto zazywal lub zazywa ten lek na tradzik, jakie mial po nim skutki uboczne???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biały kot
czy to da się wyleczyć raz na zawsze? Mi dermatolog powiedziała że po 26 samo przechodzi ja już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem po kuracji Akne
Nie chce mi się opisywać przebiegu, skutków ubocznych itp. bo już wiele razy to opisywalam na różnych topikach. W moim przpadku było warto - pozbylam się trądziku, mam matową cerę, włosy rzadziej się przetłuszczaja. Poza tym są jeszcze niewymierne skutki - lesze samopoczuce i samoocena. Ze skutkow ubocznych dalo mi się we znaki tylko wysuszenie ust. Dla mnie Akne = zmiana życia na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaaa87
Witam, orientujecie się czy zażycie mniejszej dawki ma wpływ na całe leczenie ?? Czy trzeba powtarzać kuracje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek 28
witam czy dieta ma wpływ na skuteczność leku.jestem wegetarianką i ogólnie nie jem za wiele i zastanawiam nie czy ma to wpływ czy nie na przyswajanie leku przez organizm. Po 40 dniach kuracji nadal mam ropniaki. dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olisia90
brałam aknenormin przez pół roku, bo miałam trądzik z ropnymi wykwitami i grudkami, których ciągle było coraz więcej. w końcu dermatolog dobrała mi ten aknenormin no i pomogło. co do skutków ubocznych, to nie mogę narzekać, bo pojawiło się u mnie tylko wysuszenie ust i suche śluzówki oczu, ale łatwo sobie z tym poradziłam, bo smarowałam usta sztyftem nawilżającym, a do oczu wpuszczałam krople "sztuczne łzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mck
czy ktos z was mial tak rozlozona terapie 20 dni 2x20mg/dzien 3 tygodnie przerwy 10 dni 2x20mg/dzien 2 tyg przerwy 10 dni 2x20mg/dzien tez mieliscie przerwy ? jestem facetem 85 kilo wagi, glowny problem to zapalenie lojotokowe skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz
czy ktos wyleczyl lojotok skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz
kazdy pisze pomoglo , troche pomoglo albo w cale ja chcialabym aby wypowiedzial sie ktos kto naprawde pozbyl sie tego swinstwa raz na zawsze chodzi o lojotok dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mck
mysz'o No ja wlasnie lecze lojotok, wyzej jest moje pytanie odnosnie kuracji. Jest inna niz wiekszosc tutaj opisywanych, tzn nie trwa od pol do roku a niecale 3 miesiace z przerwami. Po okolo 2 tygodniach widze wyrazna poprawe zwlaszcza w okolicach nosa i na czole. tez jestem ciekaw jestem czy ten efekt sie utrzyma po zakonczeniu leczenia. pozdro mck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dermatolog zaproponowała mi Aknenormin. mam już dosyc tego trądziku i chyba się zdecyduję. powiedzcie: - od czego zależy czas kuracji? 6-12 miesięcy - po zakończeniu kuracji jak się czujecie? pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuracja zależy od wagi.. na każdy kg masy ciała musisz przyjąć 120-150mg po kuracji czuje się bardzo dobrze w trakcie tez nie czułam się źle miałam małe skutki uboczne tylko suche usta. Pierwszy miesiąc brałam 10mg na dzień 2- 30mg/dzień 3 - 7 -40mg / dzień. Trądziku wyzbyłam się całkowicie znikną tez problem z łojotokom z cery tłustej mam normalną :) osobiście bardzo polecam ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezeska8cda
witam właśnie jestem w trakcie kuracji akenorminem. stosuje ten lek od dwóch miesięcy. co do skutków ubocznych : strasznie przesuszone usta, czasem pojawia się krwawienie z nosa (spowodowane wysuszeniem śluzówki wewnątrz) i suchość oczu - ale wystarczą krople i wszystko w porzadku. nie są i one jakoś straszne, trzeba tylko pilnować dawek i wszystko w porządku. co do skutków ubocznych jeszcze, może to że rany (zadrapania) wolniej się goją. Co do trądzika ustąpił tak po 1,5 miesiąca, teraz tak czasem wyskoczy jeden raz na jakiś czas. ja w każdym razie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werCik
hej :) Ja wlaśnie skończyłam brac akne 2 miesiące temu i od tego czasu nie mialam ani jednej krosteczki.... nic. Po trądziku pozostały jedynie blizny ale skóra powoli sie regeneruje , jesienią moze przyda sie dermabrazja i bedzie ok. Powiem Ci szczerze ze z początku miałam wiele wątpliwosci czy dobrze zrobilam biorąc ten lek- na początkju kuracji wszystko strasznie sie pogorszylo raz tak sie poryczalam z powodu swego wyglądu ze nie moglam sie uspokoic. ale z dnia na dzień było coraz lepiej. Teraz moge śmiało patrzeć ludziom w twarz, rozmawiać nic mnie nie ogranicza . a wcześniej, z tymi syfami... tragedia. Dlatego polecam wszystkim Aknenormin- jest ciężko, nie ukrywam, jest mnóstwo skutków ubocznych ale jaki piękny efekt może czekać- mówię to dzis z całą pewnością i cieszę się że wytrzymałam ten bardzo trudny czas terapii ale teraz mogę cieszyć się gładziutką buźką. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na tę chwilę polecam. Biorę Akne od 23 marca, mam wysuszone usta (to główny skutek uboczny) Biorąc po dwie tabletki dziennie odczuwałam troche skutków ubocznych: wysuszone usta, dłonie,ból kręgosłupa i stawów (staw skokowy nadal mnie boli), lekkie bole głowy. Nic więcej,myslalam ze będzie gorzej.Skóra dużo lepsza, nie przetłuszcza się, nie ma krostek, oczyszczona, są jeszcze blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka12345
witam. mam 38 lat i od połtora roku trądzik nie wiedziec czemu nagle się pojawił. lekarz przepisał mi aknenormin i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. czy na przykład skoro ten preparat niszczy gruczoły łojowe to za 10 lat nie będę pomarszczona jak 60 latka? czy ktoś ma jakies długotrwałe doswiadczenia? pozdrawiam wszystkich walczących z .......krostami i gulami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres.../////////
czy ktores z was spozniał sie okres po anenorminie ciaza odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holenderzielony
Mi po tym leku schodziła skóra i po okresie leczenia podanym przez lekarza miałam wiecej pryszczy niż kiedykolwiek wcześniej. Nie polecam jak najdalej od tego specyfiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby889
Weź lepiej sobie daj z tym "lekiem" spokój są inne bezpieczniejsze, dobrze ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleskaaa
Też miałam jakieś jazdy po tym leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iglo4
Też nie polecam, odstawiłam ten lek właśnie ze względu na minusy stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genka8
Ten lek to zły wybór nie działa i do tego osłabia organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ! Bardzo polecam ten lek,moja kuracja konczy sie za miesiac ,szczerze powiedziawszy nie mialam zadnych skutkow ubocznych,moj organizm swietnie przyjal ten lek i w koncu moge cieszyc sie piekna cera.Bardzo dlugo walczylam z tym paskuctwem ale udalo mi sie,wiadomo ze kazdy musi sprobowac na sobie ,ja zaryzykowalam i ciesze sie z tej decyzji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×