Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aknenormin lek na trądzik

aknenormin a skutki uboczne?

Polecane posty

Gość gość
Hej, zakończyłaś/łeś kurację,a czy mogłabyś/mógłbyś mi powiedzieć jakie dawki przyjmowałaś/eś? Chodzi mi konkretnie o to czy brałaś/łeś je dwa razy dziennie- rano i wieczorem, bo nie wiem czy MUSZĘ je zażywać dokładnie w tych samych godzinach. No i nie wiem jak z dietą... Czy dermatolodzy kazali Wam przestrzegać jakiejś diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam, nie warto lepiej spróbować leczenia czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakowity
nie bierzcie tego, ja to brałem w przełomie 2011/12 i do dzis mam problemy z układem trawiennym, jelitami, candida, a trądzik jak był tak jest, inwestujcie w zioła oczyszczanie wątroby i zioła oczyszczające krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta33
ja biorę aknenormin od 18.12.2013, długo to trwa, bo przez zimę musiałam mieć mniejszą dawkę - 20 mg, jestem alergikiem i zawsze mialam problem ze skórą dłoni, szczególnie w zimę, a ten lek dodatkowo skórę wysusza, więc na dłoniach po prostu zaczęły robić mi się strupy, skóra zaczęła pękać, wyglądało to paskudnie, żadne kremy kupowane w aptece mocno nawilżające, czy natłuszczające skórę nie dawały rady, piekło, szczypało i bolało. Koniec zimy był zbawieniem, bo ręce zrobiły się o niebo lepsze, nic nie pęka i nie szczypie. Ale do innych skutków ubocznych bym dopisała: bez przerwy pękające usta, skóra z nich non stop schodzi mimo smarowania wazeliną, skóra na całym ciele jest generalnie jakby cieńsza, więc u mnie np. pranie ręczne kończy się ranami otwartymi na palcach rąk, lekkie uderzenia czy otarcia - to też zaraz rany, podrapać się dosłownie nigdzie nie można, bo zaraz robi się miejsce czerwone i naskórek schodzi, oprócz tego - skóra z okolic brody non stop schodzi, też za bardzo przesuszona, ale to wszystko to pryszcz, bo w sumie można to jakoś przeżyć, jedyne z czym nie mogę dać sobie rady to potworne bóle pleców, tak że wylądowałam na rehabilitacji, bo nie mogłam się ani wyprostować ani zgiąć bez potwornego bólu - łzy leciały same, do tego wizyta u neurloga - nie pomógł, wizyta u oropedy - nie pomógł, badania w normie, usg stawów biordowych - ok, dwa razy prześwietlenie kręgosłupa - wszystko ok, zbawieniem okazał się reumatolog - przepisał leki niby na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa i pomogło, nie bolały plecy aż tak, tabletki od reumatologa się skończyły - boli znów, dostałam drugie opakowanie tych tabletek i mam nadzieję że z nimjakoś dotrwam do końca kuracji aknenorminem. Czemu nie przerwałam stosowania? bo mam za sobą wybrane ponad 5 tys mg, a powinnam wybrać 6 tys. jestem bliżej końca - żal byłoby przerywać, a niewątpliwe zalety też ma. To co tu większość pisała że wypadają włosy - ja nie mogę powiedzieć, ośmieliłabym się nawet stwierdzić że moich zrobiło się nawet więcej, są błyszczące, lśniące i bardziej puszyste, nie przetłuszczają się, no i na początku kuracji rosły jak na drożdżach, w pół roku jakieś 10 cm spokojnie urosło :-) no i buzia - z przyjemnością patrzę w lustro i to rekompensuje wszystko.... nawet blizny się zmniejszyły i wygładziły, nic nie wyskakuje. Mam tylko nadzieję że tak jak krosty po aknenorminie, minie ból kręgosłłupa po skończonej kuracji akne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta33 to co napisze może wydać się okropne ale gdyby było to możliwe z dwojga złego wolałabym bóle pleców (też to przechodziłam) niż utrate włosów:( wypadają od listopada2013 i jest już bardo źle. Biorę cały czas tabletki biotebal ale nie wiem czy coś jest w stanie mi pomóc... nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem po półrocznej kuracji Aknenorminem, skóra gładka, usta lekko wysuszone.. nie wiem gdzie te skutki uboczne o których pisaliście? Ja odczułam tylko lekkie zmęczenie i to, że miałam większego kaca :) Polecam dla osób, które już mają dosyć walki z trądzikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore aknenormin od 10 czerwca tego roku. Na poczatku mialam najwyzsza dla mnie dawke, czyli 30 mg na dobe (jednego dnia jedna tabletka, drugiego dwie i tak na przemian), potem po sugestii dermatolog zmniejszylam ja do 20 mg/dobe, ale ciagle pozostawiam sobie mozliwosc zmniejszenia jej do 10. Zmniejszylam ja tylko z 2 powodow, bo wiekszosc skutkow ubocznych, np. wysuszenie skory i wlosow, brak woskowiny w uszach czy jakies bole zoladka, daje rade ogarnac jakos lekami, witaminami i dobrymi kosmetykami. Te powody to byl calkowity brak skorki na ustach jakos po miesiacu kuracji (nie bylam w stanie wytrzymac bez makijazu i serio nadmierna skorka, rany i zajady to raj w porownaniu z tym bolem, ktorego wtedy doswiadczalam) oraz rany na odbycie i w okolicach, a pozniej nawet problemy z hemoroidami. To ostatnie bylo najgorsze, bo nawet niedawno, przy mniejszej dawce, znowu mi wylazlo. Ale naprawde - tak dlugo, jak bede mogla, nie chce rezygnowac z kuracji, wiec pokombinowalam troche i stwierdzilam, ze dobrym rozwiazaniem jest przyjmowanie herbaty i tabletek Verdin, Colonu C Light, siemienia lnianego i slonecznika (pobudzaja jelita do produkcji sluzu albo dostarczaja wlasny, bo przynajmniej w moim przypadku jelita mi praktycznie calkowicie wyschly), a do smarowania nadaje sie masc Posterisan H. To jest bardzo wazna rzecz, bo nie widzialam, zeby ktokolwiek gdziekolwiek o tym pisal, a naprawde mozna dorobic sie jakiegos zapalenia jelit i o***tu albo zalatwic sobie w mlodym wieku hemoroidy. Co do tych dawek, to dermatolog tlumaczyla mi, ze pacjent powinien przyjac 100-120 mg leku na kazdy kg masy ciala przez caly czas trwania kuracji, ale nie jest konieczne, zeby brac dawke najmocniejsza, tylko zmniejszac ja, kiedy skutki uboczne sa zbyt silne do momentu az calkowicie albo prawie calkowicie ustapia. No chyba ze komus nic nie pomaga, ale w tym temacie jestem na szczescie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam anknenormin od marca do konca sierpnia efekt byl rewelacyjny lecz po miesiacu wszystko wraca ! Moze będzie jeszcze jedna kuracja ale Najpierw trzeba sie porządnie odgrzybic czy ktos poleca jakas dobra kuracje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia902
Jeśli płacisz za lek i po miesiącu wszystko wraca do stanu z przed to mamy do czynienia z oszustwe??m:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ze zla kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, kupię Aknenormin 20 mg w opakowaniach po 60 tabletek. Kupię nawet 6 opakowań (na pelną kurację dla mnie). Proszę o kontakt e-mail: wiewioreczka1234@gmail.com. Proszę tylko o uczciwe oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kończę pełną kurację Aknenorminem, zażywam tabletki od października 2013 r. po 20 mg dzienne. Jestem dojrzałą kobietą i nic już nie pomagało na moje problemy z trądzikiem. A tony antybiotyków i maści, których zażyłam przez wiele lat, śmiem domniemywać, że spustoszyły wcześniej mój organizm. Aknenormin spowodował poprawę cery do tego stopnia, że moja twarz wygląda nie tylko gładko, ale nawet zniknęły bruzdy i ślady po wcześniejszych wykwitach. Miałam bardzo duże wydzielanie sebum więc prawie odczułam efektu wysuszenia. Skutkami ubocznymi było wysuszenie usta i przez połowę okresu leczenia wysuszone oczy. nad tym zapanowałam perfekcyjnie. Jedynym utrapieniem są bóle kości i stawów, ale cóż, coś za coś. Po kuracji zadbam o nie wyjątkowo.... Zdesperowanym dziewczynom i kobietom nie polecam ani nie odradzam. Decyzja należy do nich. Każdy reaguje inaczej. Natomiast efekt w większości znanych mi przypadków jest niewiarygodny, dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekonują mnie tłumaczenia że bóle stawów, czy kości to konieczność, żeby się pozbyć się pryszczy. Na prawdę nie warto! Są inne leki, które nie robią takiego syfu w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plateu
Ja całe szczęście skończyłam z tym "lekiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego leku. Brałem go prawie 2lata, trądzik zginął w 100%.. była euforia, wielka ulga. Natomiast po 3 miesiącach nastąpił nawrót i do teraz mam problem z trądzikiem. Utraciłem zdrowie, mam chore oczy, wypadające włosy, źle pracujące jelita, żołądek, wątroba, stany depresyjne. Do tego nabawiłem się łojotokowego zapalenia skóry- nie wiem czy to ma jakieś powiązanie. Szczerze, gdybym mógł cofnąć czas nigdy bym się nie zdecydował po 2 raz drugi na kuracje... Nie polecam, nie niszczcie sobie zdrowia ludzie, nie warto... : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam dokładnie po kilku tygodniach od zaprzestania leczenia skończyła się dobre i zaczęły wracać pryszcze. Odradzam, po co się truć skoro i tak syfy wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskijka444
Też doradzam, to wywalanie pieniędzy w błoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berger39
A ja odradzam! To bardzo niebezpieczny lek (poczytajcie o jego skutkach ubocznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam aknenormin tylko z tego zwgledu ze kiedyś nie nawidzilem swojej twarzy gdy patrzylem w lustro, to było straszne ale jestem już rok po leczeniu i nie wyskoczyl mi zaden pryszcz! Pozbylem sie blizn! Po za tym skutki uboczne: strasznie sucha skóra na twarzy... do tg leku to normalne bo to właśnie blizny sie łuszczą, strasznie suche spierzchniete piekace uta, suchosc oczu szczypaly mnie bardzo, nadrwrazliwosc na słońce, dziwne wysypki, ale najbardziej odczułem ból kości... nie moglem sie ruszac przez 2 miesiące na wf cwiczylem na przeciwbolowych albo wcale, po tej kuracji znów nauczylem sie biegać bo wczesniej z bólu nie umiałem nawet przebiec 5m. Jestem bardzo zadowolony z tej kuracji gdy patrze w lustro to mowie sb ze bylo warto. Mimo skutkow ubocznych i obowiązków po kuracji (filtry itp.) POLECAM AKNENORMIN warto jest sie przemeczyc te pół roku żeby móc jeść wszystko i bez konsekwencji. Jestem bardzo zadowolony. Jeżeli nie chcesz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynalem od tabletki dziennie a po 4 miesiącach bralem juz 3 dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szczegolnej diety po prostu nie jeść ostrych i słodkich rzeczy pić najlepiej wode 0 kawy i nie mocną herbate. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burkii2
No nie wiem jest dużo osób które się z tobą nie zgodzą, ja osobiście uważam że trzeba mieć wyjątkowo silny organizm i kupę szczęścia żeby skończyć 6 miesięczne leczenie zdrowym i nie mieć ani jednego pryszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) po jakim czasie miałyście poprawę ? Biorę akne ponad 4 miesiące i efekty marne :( zastanawiam się czy wgl na mnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM 2 razy zażywałam (musiałam powtarzać kuracje ) OPIS I ZDJĘCIA na moim blogu zaakceptujtojakajestes kropka blogspot kropka com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylii099
też nie polecam. w zasadzie można powiedzieć w skrócie, że po tym leku jest więcej pryszczy niż przed jego użyciem! sorry ale tak to wygląd i to nie tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aknenormin/izotretynoina jest niebezpieczne i zakazane w wiekszosci krajów. Jest to bezpieczniejsze i lepsze tradzik leki. Mozesz kupic w konsultacjach online tutaj (nie musisz uprzedniej recepty http://www.europepharmacy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejny lek uszkodził mi tak watrobę ,ze do końca zycia sie nie wylecze zastanów sie zanim wezmiesz to swinstwo a przede wszystkim zrób badania watroby!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijupp
mhm nie pozostaje mi nic innego jak tylko się zgodzić, to nie jest lek bo leki z definicji pomagają wyleczyć, aknenormin powoduje że pryszczy przybywa zamiast ubywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem gotowa pomnik postawić, bo dla mnie to było ZBAWIENIE!!! 5 razy bym przez to przeszła dla takich efektów, a wcześniej wypróbowałam już co tylko można do stosowania zewnętrznego... Pod jakim spam robisz podkładkę odkopując masowo takie stare tematy i oczerniając w nich ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drniekupuj
Mi też to nic nie dało, nie polecam bo dużo trzeba się nacierpieć a na koniec twarz pełna pryszczy jak była tak jest! ot taka jest po prostu prawda na ten temat, która po prostu wynika z mojego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×