Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

aparat na zęby opuchlizna obrzęk?

Polecane posty

Gość gość

Hej! W czwartek rano założono mi aparat samoliagturujący (bez tych gumeczek), dzięki czemu ból jest prawie żaden i w ogóle wszystko super. W piątek czułam się też świetnie, wieczorem szłam do koleżanki do klubu na urodziny i wróciłam dopiero o 7 rano. Nie wiem czy to ma jakiś związek ze sprawą, ale dodam, że piłam alkohol. Kiedy obudziłam się o 11 rano miałam spuchnięte usta i policzki (nie używałam wcześniej wosku). Zastanawiam się czy to jakieś uczulenie czy też po prostu fakt, że miałam dopiero dobę aparat w buzi a jednak tak długo pracowałam ustami (rozmawiałam, śmiałam się) i aparat bardzo chyba przemęczył śluzówkę, bo mam bardzo obdarte policzki i usta, ale nie do krwi. Zakleiłam 'kłujące' części aparatu woskiem i smaruje podrażnienia maścią Protefix Dental. Dziś opuchlizna jest już mniejsza, ale wciąż się utrzymuje. Czy mam powody do zmartwień? Czy powinnam się zgłosić do ortodonty skoro objawy powoli ustępują? Czy ktoś tak w ogóle kiedyś miał? W intrnecie nie znalazłam nic ta ten temat. Pomóżcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak opuchlizna nie zejdzie to do orto ale podejrzewam ze to zwykle podraznienie mięska w środku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne. Masz obce ciao w buzi. Sluzorka musi sie przyzwyczaic. Zejdzie Ci opuchlizna po paru dniach. Wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie, już wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zakladałam u dr Iwony Gnach-Olejniczak, to wszystko bylo w porządku i nie miałam jakiegokolwiek bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×