Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podrazniona

ATLANTIC czy TRIUMPH ??? ktora bielizna lepsza ???

Polecane posty

Gość podrazniona

zamierzam zainwestowac w cos lepszego i stad owo pytanie licze na pomoc =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zupełnie inna bielizna... ja wolę stanowczo atlantica, ale serię young - jest wygodna, kolorowa, sportowa. ale ja nie lubię raczej koronek... dlatego atlantic dla mnie lepsze :) :) :) no i spooooro tańszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrazniona
Atlantic jest tanszy ?? i mnie raczej interesuje jakis usztywniany stanik ktory ladnie modeluje biust .. najlepiej gładki i nie push up ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co sie zna -
Ja nie nosze. tylko podziwiam, zdejmuje i czasem kupuje. I na pytanie atlantic czy triumph, odpowiadam: tylko Intimissimi! :-) Serio - roznica jest zauwazalna i dla Niej, i dla mnie. A dla portfela - nie bardzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie je kupujesz
, bo nie znam tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co sie zna -
w Warszawie, w wiekszosci centrow handlowych maja swoje punkty. Bielizna naprawde sliczna, pieknie wykonczona , taka troche "inna". Szczerze polecam. Jak nie jestes z Warszaw, to zajrzyj moze na ich strone w sieci, pewnie maja adresy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrazniona
OJOJ chyba nie maja polskiej stronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło mamooooooooo
co za pytanie:O a który fajniejszy - Rysiek z Klanu czy Brad Pitt? podpowiem Ci, ze to Brad Pitt będzie Triumphem w tym wypadku i wszystko jasne chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak napisałam, marki są zupełnie inne i co kto lubi... :) ale intimissimi też lubię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie akurat bardziej odpowiada bielizna TRIUMPHA. Jest seksowna, wygodna i kobieca.Mąż kupuje mi na każdą rocznicę piękny komplet bielizny :) Atlantic za to raczej kojarzy mi się z męskimi bokserkami. Także zdecydowanie wygrywa Triumph Jeśli chcecie zaznać odrobiny relaksu po tak ciężkim dniu, zapraszam na bloga: http://twojarekreacja.blox.pl :-) tam, pośród inspiracji można znaleźć ukojenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna i druga to badziewie pod względem rozmiarowym i stylistycznym Dobra bielizna to Ewa Michalak, Comexim, Freya, Panache, Cleo, Curvy Kate, Audelle, Charnos... jak widać wybór ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×