Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

azs u dorosłego

Polecane posty

Gość gość

czy któraś pani tak ma? nigdy nie miałam problemów z cerą, mam 36 lat i teraz pojawiły mi sie zmiany atopowe, jakich kosmetyków używacie, miałam teraz balsam z Ziaja ale nie bardzo mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórze atopowej najbardziej pomagają emolienty. U mojej Majki sprawdza się emulsja do ciała latopic, która dobrze nawilża i odbudowuje powłokę lipidową skóry. Dodatkowo podaję jej saszetki doustne tej samej serii. Właściwie już po miesiącu podawania probiotyku skóra była gładka, a zmiany znacznie mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupopic spamówo!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na AZS polecam zabiegi z kwasem azelainowym i kwasem laktobionowym oraz kosmetyki z kwasem laktobionowym do stosowania w domu. Moja siostra ma AZS i robiła sobie takie zabiegi w salonie w Poznaniu - Beauty Premium na Ratajach. Jest bardzo zadowolona, bo skora wyglada o wiele lepiej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna spamerska k*****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam AZS od dobrych kilku lat :( Jak widać dotyka każdego z nas. Ale koleżanka poleciła mi Atoperal. Ktoś o tym słyszał? Mają szampony, kremy, balsamy. Naprawdę działają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
coraz więcej ludzi boryka się z azs, to już powazny problem, dlatego niec dziwnego ze pojawia się coraz więcej leków na tę przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilu spamerów się pojawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueberryDreams
To prawda. Sama jestem w szoku jak dużo osób ma AZS, albo jak dużo maluszków. Dlatego dobrze, że producenci dbają o nas i tworzą nowe preparaty. Atoperal jest akurat bardzo dobrym sama stosuję. I niedrogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorokko
najgorsze jest to, że ten problem dotyka zarówno maluchy jak i osoby dorosłe, mój facet ma 27 lat i dopiero w zeszłym roku odkrył że ma azs, strasznie się wkurza jak mu wyskakują plamy na ciele, a niestety azs możesz zaleczyć ale nie wyleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że to się wcześniej ujawnia, a nie dopiero w dorosłym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×