Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka67

bania agafii

Polecane posty

Gość agnieszka67

znacie kosmetyki babuszki agafii? podobno są fantastyczne w działaniu i robią cuda na twarzy i włosach. gdzie kupujecie je najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie działają na różne osoby, u mnie w większości to niewypały. A najtaniej trzeba sobie poszukać, bo różne produkty na różnych stronach są najtańśze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdziły sie suuuuuuuuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę perełek, większość mocno przeciętna kupuję na różnych stronach, po prostu porównuję ceny na bieżąco bo nigdy nie ma tak, żeby zawsze w jednym miejscu było najkorzystniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1313
ceny wszędzie są mniej więcej podobne, a z konkretnych sklepów to zamawiałam już 2 razy te kosmetyki na www.topdrogeria.pl a jeśli chodzi o działanie to dla mnie są naprawdę rewelacyjne, maski do twarzy mają takie składy że aż czasem jestem zdziwiona za taką cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
ja też zamawiałam te kosmetyki w topdrogerii akurat:) ale ceny porównuję na bieżąco, jest niezła rozpiętość jeśli chodzi o te produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o przestań spamować tym top góóóóównem!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku kosmetyki agafii świetnie się sprawdzają w szczególności maska dziegciowa, efekt natychmiastowy. Do długich i cienkich włosów świetna jest maska łopianowa, bardzo dobrze czeszą się włosy. No i oczywiście szampon aktywujący porost włosów:) tak jak poprzedniczki również kupuję w sklepie internetowym. Ze względu na ceny i wybór polecam http://www.sklep-vitality.pl/33-pielegnacja-wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że używam :))) najlepiej się u mnie sprawdzają kosmetyki do włosów, a bania agafii to jakaś seria kosmetyków od babuszki agafii właśnie, coś związanego z sauną czy tam ruską banią. Jakoś tak to się nazywa, ja je kupuje na babuszka-agafia.pl niskie ceny tam mają w miarę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurora

Ja kupuję w hurtowni Firma Relax, fajne ceny i gratisy do zamówień. Raz na 2 miesiące robię duzo zakupy kosmetyczne i wole tak, niz jechać ode mnie z miejscowości do najbliższego dużego miasta. U mnie niestety dostać Agafie w miasteczku to graniczy z cudem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×