Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beauty Factory Fabryka Urody Poznań OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tej klinice? Jaka jakość świadczonych usług? Jakie ceny ? Czy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam dobre opinie, ale sama nigdy tam nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam i to na boxie :) Tak - zabiegi medycyny estetycznej wykonuje lekarz - zresztą bardzo dobry lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na usunięciu modelującym twarz co prawda nie zapłaciłam mało, ale pan doktor naprawdę wykonał kawał dobrej roboty efektem byłam i jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak... ceny jak na Poznań, to bardzo dobre miejsce zrobiło na mnie dobre wrażenie, dlatego z pewnością przyjdę tutaj ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobra klinika, byłam tutaj ostatnio na konsultacji i powiem wam, że niedługo będę miała robiony zabieg nie boję się, bo zostałam dobrze przygotowana i odpowiednio nastawiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło wspominam Beauty Factory, szczególnie jeśli chodzi o zabiegi modelujące sylwetkę mają naprawdę dobry sprzęt i pojęcie jak wykonać zabiegi, by przyniosły one widoczne efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po korekcie nosa powiem wam, że z chęcią wybiorę się na kolejny zabieg tym razem myślę o powiększaniu ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym wiedzieć co sądzicie o nowości w tym gabinecie , mianowicie makijażu permanentnym chciałabym się wybrać na ten zabieg , ale wolałabym najpierw wiedzieć czy ktoś był i może mi coś na temat tego zabiegu powiedzieć:) czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tobie tak... w klinice dbają o jakość i sterylność podczas pigmentacji, a zabiegi wykonują na najwyższej jakości niemieckich pigmentach pozbawionych i moja rada taka dla ciebie przed makijażem ust lub brwi warto wykonać peeling i zadbać o właściwe nawilżenie skóry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś z was był na powiększeniu ust ? jaki efekty? co możecie powiedzieć na temat samego zabiegu? był to bolesny zabieg? zastanawiam się poważnie nad powiększeniem ust... mam tak cienką zarówno górną jak i dolną wargę, że wyglądam po prostu śmiesznie.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam powiększone usta i jestem z tego zabiegu bardzo zadowolona w ich gabinecie używają tylko preparatów najwyższej jakości renomowanych firm, które gwarantują bezpieczeństwo zabiegu i maksymalną trwałość efektu, więc można im zaufać poza tym zabieg wykonuje wyspecjalizowany lekarz chętnie odpowiada na wszystkie pytania oczywiście konsultacja jest obowiązkowa ;) na niej wszystkiego sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane, powiedzcie mi co sądzicie na temat wyszczuplania sylwetki? jakie opinie macie na temat zabiegu przy użyciu sprzętu Maximus? po jakim czasie widoczne są efekty? bardzo zależy mi na pozbyciu się zbędnego tłuszczyku z ud, łydek, czyli ogólnie nóg ćwiczenia i specjalne diety nie pomagają, więc szukam już innych rozwiązań, czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, bardziej napięta,jędrna koleżanka była i mi mówiła:) poza tym zabieg jest bezpieczny dla ciała ceny konkurencyjne, sprzedajemy pakiety po 5 zabiegów, w którym piąty jest gratis. sama planuję się wybrać na ten zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, powiedzcie mi gdzie dokładnie znajduje się Beauty Factory ? chodzi mi o dokładny adres albo najlepiej numer telefonu, bym mogła się od razu umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza klinika, a naprawde juz mam duze doswiadczenie z poznanskimi salonami pieknosci. Zarowno jakosc zabiegow, wiedza Pana doktora , Pan kosmetyczek jak i ceny. Robilam tam mnostwo zabiegow, m.in powiekszanie ust razy 2, wolumetrie, depilacje laserowa, botox, oczyszczanie twarzy itp. Nie idzcie do innych bo Beauty Factory bije na glowe inne salony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UL SCZANIECKIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obecnie od roku klientem i skorzystałam już z wielu zabiegów oferowanym przez klinikę i muszę stwierdzić, że z każdego jestem zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również mogę szczerze polecić, tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić indywidualne podejście do klienta, bardzo przyjemna atmosfera w klinice mają dobrych specjalistów, którzy mają pełne doświadczenie i wiedzę odnośnie zabiegów kosmetycznych warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o depilacji laserowej SOPRANO ICE? uważacie , że warto zdecydować się na ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz jasne włoski i bardzo chcesz się ich pozbyć, to jasne! jest to jedyne urządzenie w Poznaniu, które usuwa jasne włoski zwykły laser tego nie usunie do tego zabieg wykonany jest specjalistę, więc nie ma się też czego obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurczę!!! nie wiedziałam, że jednak jest taki laser, który usuwa rówineż jasne włoski to mnie pozytywnie zaskoczyłaś... chyba się zdecyduję... zabieg widzę trochę kosztuje, ale ... cóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy o jaką partię ciała chodzi i czy masz na myśli pakiet zabiegów, czy jeden pojedynczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głównie nogi - uda i łydki chciałabym wiedzieć i tak i tak ;) w sensie jak to wygląda cenowo pod względem zabiegu pojedynczego jak i całej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całe nogi PAKIET 5 ZABIEGÓW (JEDEN GRATIS) - 2400 Zł albo pojedynczy zabieg kosztuje 600 zł osobno uda 5 zabiegów to koszt 1600 zł i znów pojedynczy 400 zł osobno łydki 5 zabiegów to koszt 1200 zł pojedynczy 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z beauty factory, to tutaj właśnie córkę zapisałam na przekłucie uszów bezstresowo i naprawdę profesjonalnie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem po modelowaniu owalu twarzy , bo teraz była na to promocja i powiem wam, że nie sądziłam, że w tej klinice przyjmują tacy specjalisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje zabieg Volumetrii twarzy ? i jak długo trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×