Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bielsze zeby, jak?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym mieć bielsze zęby, ale nie wiem jaki preparat do wybielania zębów jest najlepszy i skuteczny. Co stosowaliscie i co mozecie polecic, a co odradzic? Mialam kiedys biala perle- te stare wydanie, nie dotrwalam, bo bylo to dla mnie niewygodne w stosowaniu, teraz maja nową serie 10dniową, ale podobno nie dziala zbyt dobrze- ktos to mial? Slyszalam tez pozytywy o taniej paście Ajona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wybielanie zębów domowymi sposobami polecam paski wybielające. Efekty są dość szybko widoczne i ogólnie - jakieś są. W przypadku wybielających past do zębów często się to nie zdarza. Najlepszą opcją w moim odczuciu jest jednak wybielanie zębów u dentysty - oczywiście jeśli finanse pozwalają na taki wydatek. Efekt jest pewny oraz długotrwały. Polecam również zajrzeć tutaj http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/wybielanie-zebow-w-domu-paski-pasty-czy-nakladki/ może akurat znajdzie się jakaś przydatna informacja w tej kwestii. Dodam jeszcze, że z past wybielających zęby kierowałabym się nie wyborem znanych firm, a bardziej sugestią przykładowo dentysty, ewentualnie spytałabym się o poradę w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę wybielać zębów u dentysty. A pasty- ajona akurat jest apteczna pastą. Faktycznie mzoe zapytam w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie, że nie każdy może wybielać zęby? Jest dużo przeciwwskazań, https://portal.abczdrowie.pl/wybielanie-zebow Najpierw należy się upewnić, że wszystko z naszymi zębami jest ok - najlepiej udać się na konsultację do dentysty i wspólnie z nim podjąć decyzję o wybielaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że takie preparaty w ogóle nie działają. Najlepiej od razu wybrać się do dentysty. :) Ja wybielałam zęby w http://dentarama.pl/ i muszę powiedzieć, że efekt jest znakomity, utrzymuje się już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami wybielanie zębów nie przynosi rezultatów, ponieważ mamy taki, a nie inny odcień kości zębów. Kolor kości zębów jest uwarunkowany genetycznie, podobnie jak kolor oczu. Czasami wybielanie nie daje efektów i najlepiej zdecydować się na licówki. Pozdrawiam i zachęcam do konsultacji u stomatologa, który wyjaśni szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kortusek
Szczerze mówiąc te wszystkie preparaty są słabe i mało dają. Jedyne co sporo słysząłem od hawajczyków, to żeby kilka razy tygodniowo rano łyżkę oleju kokosowego ssać w ustach i wypluć po 15 minutach i to pomaga ponoć, a jak nie podziała to zostaje to co mi czyli wybielić :D Wiem że to wydatek ale w moim przypadku bardzo się polepszyło. Byłem u dr Jaworskiej na Ursynowie. I było szybko bezproblemowo i po pół roku dalej jest w miarę ok z kolorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta zrobiona z sody, ksylitolu i oleju kokosowego działa cuda. Nawet sama soda z ksylitolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wykorzystać do tego naturalne sposoby, tylko ja korzystając z usług dr Iwony Gnach-Olejniczak, jeżeli chodzi o prostowanie zębów, będę musiała zaczekać z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia007
Mi udało się uzyskać efekt białych zębów dzięki zastosowaniu metody Martuni, znajomi pytają co zrobiłam że mam takie białe zęby więc efekt jest naprawdę widoczny, więcej na tej stronie https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że najlepiej iść do stomatologa. :) Samodzielne sposoby nic nie dają, natomiast w gabinecie łatwo i skutecznie można wybielić. Ja wybielałam u http://www.codziennastomatologia.pl/ , efekt jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możecie polecić jakieś pasty / preparaty do użycia w domu? Wybielania w gabinecie jest dość drogie, więc myślę raczej o czymś do użytku samemu. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wybrać się z tym problemem do dentysty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto też poczytać o różnych sposobach wybielania zębów przez stomatologów. W wyszukiwarce zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych http://lavito.pl można zamówić ze zniżką wybielanie zębów u stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście o systemie iwhite? własnie facebook mi wyskoczył z reklamą, konkursem z okazji dnia dziecka i można wygrać taki zestaw wybielający. Ktoś stosował? Jakieś efekty? Warto? 90 pln sporo, ale jak można wygrać .. :) Tylko ja to się boję takich specyfików....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiggaa
Potwierdzam, warto :) ja już dwa razy wybielałam nim zęby i za każdym razem byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używam iWhite :) kolejna "sesja" za mną i efekty są naprawdę super :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam iWhite :) U mnie ząbki są zdecydowanie wybielone, naprawdę aż miło się uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z alka_ z takimi sprawami trzeba się udać do gabinetu, nie dałabym się skusić na jakieś żele nakładki czy paski szkoda zachodu i kasy a co ważniejsze szkliwa lepiej pogadać ze specjalistą poznanianką polecam studio wybielania zębów Piękny Uśmiech w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że można godziny spędzić w łazience przed lustrem i stosować po kolei pasty wybielające, płyny, paski i inne fachowe pomoce a jednocześnie zniszczyć sobie szkliwo i efektu nie będzie, albo będzie odwrotny od tego chcianego. Najlepiej chyba powierzyć się w ręce specjalistów i zrobić to skutecznie i bezboleśnie. W każdym mieście jest co najmniej kilku fachowców którzy zapewnią nam bezstresowy uśmiech. Jednym z nich jest studio wybielania zębów "Piękny uśmiech" w Poznaniu, gdzie zrobicie bezbolesny zabieg. Procedura wybielania polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu i naświetlaniu tak przygotowanych zębów specjalną lampą (3x15min). Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny dla szkliwa. szczegóły znajdziecie na http://www.piekny-usmiech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakas pasta do wybielania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blanx polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×