Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boje sie co to za choroba

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od ok 2 tygodni mam zawroty głowy, mdlosci, wymioty i czuje sie bardzo oslabiona. Dodatkowo miewam uczucie lęku, czasami mam problem z poprawnym wymówieniem zdania, bo język mi się placze. Rodzinny lekarz powiedzial ze nie wie co to jest (ja mam wiedzieć??) tylko wyslal na morfologię. Czekam na wyniki,czuje, że troche zbagatelizowal problem, bo naprawdę sie martwie. Co to może być? Miał ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam coś podobnego, tyle, że nie mam mdlosci... mam uczucie uderzenia gorąca, czasem myślę, że to jakiś zawał ;) do tego jakieś zaburzenia wzroku chwilowe i to platanie się języka... masakra jakaś... gadam gadam i nagle nie wiem co ja pierdolę. ale niestety już długo mnie to nie spotkało... może porostu, że przestałam na to uwagę zwracać, ale nigdy tez nie ogarnęłam, że to coś może być poważniejszego niż jakieś moje "urojenia" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś o skierowanie do laryngologa, a jak jest z utrzymaniem równowagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobcie hormony tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw musi ci zobic morfologie bo musi zobaczyc czy tam ok, a potem bedzie myslał o neurologu itp. Mozliwe ze masz cos z kregosłupem, tarczycą, cisnieniem, czy cos w głowie, skoro masz leki to moze brakowac ci witaminy np. D, magnezu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test na borelioze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rownowaga ok. Czasami tylko sie zachwieje gdy naprawde silnie mi się kreci. Miałam niby kleszcza, ale doktor powiedziała ze jesli nie bylo rumienia (a nie bylo) to nie przez kleszcza, poczekam na wyniki krwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją znajomą leczyli na wszystkie możliwe choroby, tony antybiotyków i zaszczyków przez kilka miesięcy. Okazało się, że ma bolerioze. Jak nic Ci nie wyjdzie w morfologii i tarczycy, zrób tes na bolerioze i nie wierz w to, że jak nie było rumienia, to jest ok. Bolerioze nawet komary przenoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×