Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwona12345

cellulit i skóra naczynkowa

Polecane posty

Gość iwona12345

czy wiecie co stosować na cellulit jak sie ma skóre ze skłonnoscią do pajączków? np kofeina podobno odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej nic ale za to
ruszyć dupsko, zwłascza jak się jest grubą, rozlazłą krową:) I krązżenie się poprawi i cellulit zniknie- złoty środek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona12345
dzieki juz ruszyłam i jezdze sobie codziennie na rowerku choc nadwagi nie mam :) ale wiesz chciałabym jeszcze szybszego efektu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
mi lekarka powiedzia la ze vichy moge stosowac a mam taki sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kaska
ja tez mam taki problem i chciałabym sie go pozbyc ale wciąż brakuje mi czasu na cwiczonka no ale teraz juz sie zmobilizuje. Moje pytanie jest takie: czy jezdząc na rowerku np godzine dziennie i nie robiąc nic innego w walce z cellulitem mozna sie go pozbyc? moze ktorejs sie udało? jesli tak ile czasu dziennie jezdziłas i przez jaki okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe22
Ja mam okropny celulit - wszędzie - na wewnętrznej stronie rąk, na łydkach, na udach, pupie, biodrach... nie widać go na pierwszy rzut oka, ale jak ścisnę skórę to od razu widać, albo jak stanę pod światło :( Nie wiem skąd to cholerstow się bierze :( Mam 22 lata, waże 46 kg przy wzroście 158 cm :( Mam problemy z krążeniem - żylaki na nogach, popękane naczynka na udach :( ćwicze regularnie, bardzo dużo spaceruje i co , nic się nie zmienia. W kremy nie wierzę więc ich nie stosuję, biorę leki na polepszenie krążenia , też nic nie dają :( siedzę dużo przed kompem - fakt, ale taką mam pracę :( jak tylko mam wolnę uprawiam sport - aerobik, basen, rower - ciało mam sprężyste i widoczne mięśnie, skąd więc bierze się celulit? Ostatnio zauważyłam, że moja instruktorka od aerobiku również ma pokaźny celulit a kobieta, która po kilka godzin dziennie ćwiczy raczej nie jest leniem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kaska
Po przeczytaniu tego co napisała Bebe22 to widze ze moj pomysł z rowerem to niewiele da..... ale chyba sprobuje mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem chuda jak szczap..(48kg na 173) a uda mam 49 cm ,duzy cellulit i tez takie anczynka.... :O i co przegralam zycie:O ze slodkiego jem drozdzowke lub batona dziennie....a z cwiczen to zapewne tylko silownia pomaga..mi sie tam w domu cwiczyc nie chce..pierdole to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe22
Ja chodząc po mieście widzę, że na prawdę dużo dziewczyn ma z tym problem i powoli przestaje się tym przejmować,,ćwiczyć bede, bo lubię, a jak to cholerstwo nie zejdzie to trudno ;/ swiat sie nie zawali :) Rozejrzyjcie sie po ulucach i od razu wam się humor poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane,nie myslicie ze to dobry pomysl dostac zell godbye cellulit od nivea za darmo? tyle juz tutaj o tym bylo pisane.. spieszmy sie, wystarczy sie zarejestrowac, szybko znajdziemy 10 dziewczyn, ktore tez maja ten problem bo jest nas ponad 90%!!(niestety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna .. .
do bebe 22- mysle ze jak masz problemy z krazeniem to watroba jest oslabiona, zanieczyszczona. Zamiast lykac tabletki (tez tak robilam) wybiez sie do homeopaty zanim sobie calkiem zdrowie zrujnujesz. Ja juz lykalam tab non stop z powodu bolu nog ( a wszystko przez anty) i nosilam specjalne rajstopy. Teraz po kuracji homeopatycznej nie mam juz tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaj, ja osobiście też nie jestem przekonana do kremów i balsamów... Może rzeczywiście nieco poprawią wygląd i kondycję skóry ale na dłuższą metę to nie działa... Lepiej już odżywiać się bardziej zdrowo i regularnie, ruszać się (też regularnie ;)) - nawet tylko spacerować ale intensywnie ;) No i zastanawia mnie też metoda walki z cellulitem za pomocą fali akustycznej (stop-cellulit się nazywa) - macie z tym jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakor
mala czarna mozesz cos wiecej napisac o tej homoeopatii?? tez lykam hormony i mam przez to wiele nieprzyjemnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakor
taaa napewno mi odpisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kakor mala czarna mozesz cos wiecej napisac o tej homoeopatii?? tez lykam hormony i mam przez to wiele nieprzyjemnosci.." Nie znam się na homeopatii ale celulitis to zwykle zasługa zatruć:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę tabletki na cellulit, tabletki na drenaż nóg i na naczynka.. uff a na dodatek masaże ujędrniające no i przede wszystkim ruch, to razem na pewno powinno pomóc. Fajne informacje o leczeniu pajączków są tutaj:http://www.ogniwo.net/forum/topic/id/2542/stripped_title/pekajace-naczynka-na-nogach A o cellulicie tutaj: http://www.ogniwo.net/forum/topic/id/2483/stripped_title/cellulit-moja-karma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×