Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

I AM JESUS OF SUBURBIA

chce pomóc mojeje babci ale za bradzo nie wiem jak licze na wasze porady

Polecane posty

moja babci juz hcyba poraz kolejny z rzedu miala wypadek poślizgła sie i upadla do tej pory poza takimi wypadkami juz nie raz upadła z roweru . i znow jest ten sam problem z jej nogami sa całe posinaczone i to samo zreszta z reka bola ja w nocy i dzien no jak to po wypadku jest potłuczona ostanio kupilam jej przez internet masc ale to bylo na jej reke badzo jej to pomogło nietety juz sie jej skoncyzla aja n arazi nia mam az tyle pieniedzy by ja znów kupic podkreslam ze jestem nastloatka i sie ucze a masc kosztuje ponad 100 zł a dla mnie to dosc duzo i hciała bym jej kupic jaks podobna ale tansza co wy poleciacie dla moejje babci na takiego rodzajuurazy prosze o pomoc najlepije by mnie cieszyły opinie ldzi ktorzy byli w pobnej sytacji i juz przetestowali dana masc z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siniole pomaga maść Heparyna - wypróbowałam. Kosztuje tylko kilka zł. Ale na potłuczenia, to chyba okłady z Altacetu. Taż tani. Więcej grzechów nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł z centrum
Polecam maść Naproxen 10%. Tania jak barszcz i dobra (najlepiej firmy Emo ). Poza tym myślę, że twoja babcia ma osteoporozę. Można to leczyć, poprawiać stan kości, ale musicie iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×