Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość10

Chondromalacja rzepki, pielgrzymka

Polecane posty

Gość gość10

Hej :-D za kilka dni wybieramy się na pieszą pielgrzymkę do Czestochowy. Jest to ok 300 km. Mam stwierdzona chondromalacje rzepki. Ortopeda zezwoliła na wyjście, zapisała ewentualne leki na stan zapalny, nie boli mnie mocno kolano, ewentualnie po dluzszym wysilku. Moje pytanie brzmi , czy lepiej nosić opaskę na chore kolano ? I jak załagodzić ewentualny ból ? Macie jakieś doświadczenia pielgrzymkowe ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam na pielgrzymce i mimo, ze nie mam zadnych schorzen to na pielgrzymce je nabylam. Trzeciego dnia cos mi sie stalo w kolano, mimo ze pielgrzymka byla 6 lat temu to boli do tej pory... lekarze rozkladaja rece. Powiem wprost - jesli masz jakies problemy zdrowotne to lepiej sobie odpusc, bo zdrowie jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta to nie byl tylko moj problem. Juz po 2-3 dniach wiekszosc grupy miala obwiazane kolana bandazem elastycznym bo kazdego bolalo :O do tego dochodzi asfaltowka (uczulenie na asfalt ktore pojawia sie ze wzgledu na to ze jest on nagrzany i opary dotykaja skory) i ogolnie bol calego ciala, wszystkich miesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10
Wiem z czym wiąże się pielgrzymka , ale to pewnego rodzaju poświęcenie , więc jestem na to gotowa. I pytam się , czy ktoś miał problem z takim schorzeniem jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotyzm narażać się na kontuzje masz problemy z kolanami i chcesz iść na pielgrzymkę ? skrajna głupota sama mam chondromalację i wystarczy że jeden dzień więcej pochodzę czy podźwigam zakupów i potem przez kilka dni kuleję z bólu zakładam że jesteś młoda i nie cenisz swojego zdrowia tylko pomyśl, skoro już teraz masz zwyrodnienia stawów to jak będziesz chodzić mając lat 60 czy 70 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość10
Jeżeli idziesz z intencją uzdrowienia - warto ryzykować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×