Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie

Co do tych butków się nosi?

Polecane posty

Gość kto wie

Dostałam od znajomej ze Stanów śliczne kozaczki, biało- brązowe, takie futrzaste, grube bamboszki. Tam to podobno hit mody.Bardzo mi się podobają tylko nie mam pojęcie do czego nosi się takie buty? Spódnica czy tylko spodnie?A spodnie włożone w cholewki?Nie chcę wyjść w nich na ulicę i wyglądać jak idiotka.Może jest tu jakaś kobietka, która ma takie albo wie jak to sie nosi?Pozdrawiam i z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjeej mi sie nie podobaja
takie buty!! to co ze są modne w stanach, ja jestem w Polsce!!!! a Tobie sie chociaz one podobają czy bedziesz je nosic bo to hit w stanach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie
Nie jestem małpką, która naśladuje ślepo modę ;) Ale jestem własnie w ciąży i takie ciepłe bamboszki, na płaskim obcasie będa dla mnie bardzo wygodne.I fakt, że naprawdę akurat te moje mi się podobają...Tylko co do nich założyć żeby faktycznie nie wyglądac jak małpka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjeej mi sie nie podobaja
gratuluje! a ktory miesiąć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie
ojjjeej dziękuję!:)Dopiero Czwarty!No myślę, że dżinsy można założyć chyba do wszystkiego. Nie chcę powielać stereotypu, że kobieta w ciąży w naszym kraju chodzi ubrana bylejak i nie dba o siebie, albo, że ubiera się jak bezguście stąd moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wie
Szkoda, że żadna z Was nie nosi takich butków, no trudno! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------
a moim zdaniem pasuja i do spodni i spodniczki sa bardzo fajne takie butki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze
mam wprawdzie szare ale nosze je do zwyklych dzinsow, ktore wkladam do srodka butow :) do tego kurtka, nie plaszcz. Czy hit mody mnie sie podobaja, wszytskie inne na plaskim obsasie sa beznadziejne i wszyscy w nich chodza :} poza tym spedzam caly dzien na nogach wiec sa przynajmniej wygodne. I gratulacje ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosi sie!! ja widzialam juz duzo dziewczyn w tych butkach.Jakas mini brazowa i rajstopy brazowe i jak znalazl.Siostra mojego chlopaka ma takie buti i jeszcze z pomponikami i nirmalnie do spodni i spodnic je nosi;] a do tego ma jescze taki korzuch brazowy.Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie ktosikkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×