Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamałam sie..

Co ile chodzicie do fryzjera?

Polecane posty

Gość Załamałam sie..

Ja byłam miesiac temu.. balejage, obciecie itd.. i w przyszlym tyg musze iść znowu (włosy sie nie układaja itd, na podciecie) A Wy co ile chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
ja ostatnio bylam 8 lipca :D a teraz ide w czw na podciecie :) mialam robic balejaz ale boje sie odrostow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzę przeważnie
co 6 tygodni robię odrosty i podcięcie ale też po miesącu już mi się nie chcą układać i próbuję wytrzymać jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamałam sie..
aha;) ja jesli chodzi o balejage chodze srednio co 3 miesiace i na podciecie tak samo.. (w sumie place 200zl wiec jak dla studentki- drogo). Jednak teraz mam takie siano na glowie, wlosy sie nie ukladaja, itd zastanawiam sie czy isc sobie podciac i wycieniowac wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamałam sie..
a Wy ile placicie?;) To jednak się wybiorę w piatek przed imprezą na podciecie i wycieniowanie;) .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J chodze srednio co 2 miesiace do podciecia koncowek. Nie robie zadnych balejazy czy innych swinstw ktore tylko niszcza wlosy..Ja swoje mam do ramion, naturalnego koloru i kazdy mi zazdrosci(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamałam sie..
Ja za samo podciecie +wymodelowanie = 40-50zł.. mam nadzieję, że ceny nie poszły do góry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ciekamy ciekamy
jak mialam krotkie na 1cm to chodzilam co 3tyg teraz co pare mies jak jestem w Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldldlld
Też płacę ok 200 zł za balejaż i ścięcie. Ale chodzę co 3 miesiące bo w międzyczasie potrafię się sama podciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
ja sciecie lub podciecie bez modelowania 90-110 zl le grand - lodz kawa gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamałam sie..
Złoty drogo drogo.. ale to jedyny salon fryzjerski, z ktorego KAŻDA kobieta wychodzi w 100% zadowolona;) i z piękną fryzurą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co 3 miesiące do pół roku. Fryzjerzy się załamują, ale co z tego jak za jakieś pieprzone podcięcie i to NIE w firmowym salonie jakiegoś Jean Luoisa Davida ani żadnej Jagi Hupało, tylko w zwykłym osiedlowym płacę 50zł za podcięcie końcówek i grzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldldlld
Dziecko, ściecie to całkiem co innego niż balejaż. ścięcie za 100 zł - to dopiero jest drogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, spoko, na szczęście aż tak mi się w głowie nie poprzewracało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Krakowie biegam raz w mc od Strefy fryzur w biurowcu Herbewo. Naprawde polecam, bo mam wrazenie ze wczesniej nie trafiłam na takie profesjonalistki jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w Krakowie biegam raz w mc od Strefy fryzur w biurowcu Herbewo. Naprawde polecam, bo mam wrazenie ze wczesniej nie trafiłam na takie profesjonalistki jak tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Podcinam co 5-6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co 2 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoowaa
Minimum raz na 3 miesiące chodzę podcinać włosy bo mam strasznie rzadkie i słabe. mało ich na głowie. Odkryłam teraz kosmetyk http://drhair.de/ i chcę kupić. Użycie jest proste. Mikrowłókna szczepiają się z naszymi włosami i wygląda to tak jakbyśmy mieli więcej włosów. Efekt trwa cały dzień. Może to mnie uratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze bo fryzjerstwo to moja pasja. Wszystko robię sama. I place duuzo mniej niz wy. Mam profesjonalne nożyczki a farbę kupuje w hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścięcie bez modelowania za 100 zl? Poszalałyście? Za dużo pieniędzy macie chyba. Nie zapłaciłabym tyle w zyciu za cos takiego. Juz bym wolała sie na łyso ostrzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 200 zl za balejaż to też bardzo dużo. Chyba ze masz bardzo długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Poznańń 26
ja chodze srednio raz na rok. tylko wyrównac koncówki (ewentuaknie podciac 3-4cm). Włosy mam naturalny jasny piękny kolor wiec nie mam odrostów itd. wlosy mam proste I na prosto je tez podcinam zawsze. koszt? za darmo, bo chodze jako modelka do fryzjerów (praktykanci sie na mnie uczą, ale pod bacznym okiem fryzjerów wiec jak cos jest nie tak to popraiają). Mam nadzieje ze zaden taki praktykant nie ciachnie mi nigdy wosów do ucha :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tego to nie wiadomo. Jak byłam na praktykach to dziewczyna cos pomyliła z farbami i klientka miała zielone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja płace za obcięcie wlosów 50 zł. Obcinam co 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, już tyle razy sie sparzyłam na fryzjerach ze nie wiem czy w ogole uda mi sie wybrać do kogoś, chociaz musz epo prostu bo moj siwy odrost jakoś słabo zostaje przykryty przez takie sklepowe farby i musze jakoś skutecznie zadziałac. Prosze podpowiedzcie gdzie iść , ale zeby było dobrze i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×