Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co na takie przebarwienia po tradziku?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam 18 lat, walcze z pryszczami. Co moze pomoc na takie przebarwienia ? Mam w domu bambino z cynkiem i sudocrem.. moze cos z tego? www.tinypic.pl/9wo8ydkcdpf9 www.tinypic.pl/3u5jat2n1sad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola1568B
ja ostatnio trafiłam na fajny zestaw: http://www.drogeria.zyj-zdrowo.com/2826,eucerin-atopicontrol-mleczko-do-ciala-250-ml-krem-40-ml-zestaw-.html Mogę polecić, bo krem już kiedyś stosowałam i pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILENA22345678
miałam to samo ,najleoiej rób codziennie maseczkę ze zmielonych płatków owsianych wymieszanych z mlekiem na papke,póżniej nie zmywasz,tylko ściągasz z twarzy i myjesz buzięletnią wodą.zarówno płatki jak i mleko mają właściwości wybielające.nie ma sensu ładowąć pieniędzy w drogie kosmetyki,zobaczysz super efekty już po tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To porzadne przebarwienia i pomoga tylko kwasy wjem bo sama miałam w dodatku z bliznami dziurkami brr. Po kwasach pieknie zeszlo niestety to cholernie drogie. Tobie oroponuje glikolowy albo pirogronowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje zabieg tym kwasem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Maria
Ja akurat stosowałam na trądzik tabletki iqface. Trądziku się pozbyłam i żadnych przebarwień nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko kwasy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×