Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkladskflkdflakslfklskflskl

Coś mi się dzieje z okiem :S

Polecane posty

Gość gośćkladskflkdflakslfklskflskl

Okej myślałam że coś mi po prostu wpadło do oka. Ale okazuje się że to kawałek czegoś czerwonego, jakby malutki zlepek krwi. Chciałam to wyciągnąć chusteczką, a z tym ciągnie się.. tak jakby cała wierzchnia powierzchnia oka! :S Nie wiem czy to coś jakby glut na oku czy ta cała błona schodzi ale próbowłam to podważać z każdej strony i wszędzie ciągnie resztę błony.. okropne! strasznie się boję.. nie boli, tylko ta grudka czerwona tak jakby coś wpadło do oka.. co to może być? Ktoś tak miał?? Tyle dobrego że drugie oko się wydaje w porządku, sprawdzałam.. więc to tylko to jedno.. gdyby nie ten czerwony zlepek to bym tego nawet nie zauważyła... niestety zanim się dostanę do lekarza to zajmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe, że doszło do pęknięcia naczynka krwionośnego i małego wylewu krwi pod spojówką (przezroczysta błona śluzowa, która pokrywa białą twardówkę). Może do tego doprowadzić np.: kaszel, kichanie, wymioty, duży wysiłek fizyczny czy mikrouraz gałki ocznej wywołanym np. pocieraniem oka. Małe wylewy podspojówkowe zazwyczaj wchłaniają się samoistnie w ciągu dwóch tygodni. Jednak dla pewności proponuję udać się na konsultację do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkladskflkdflakslfklskflskl
Witam, dziekuje. Juz teraz nie tyle mnie martwi ta kropka co blona na oku. Bylam u 2 okulistow nawet, mowia ze to normalne ze na oku jest blona ktora jest elastyczna. no ale ona jest taka elastyczna ze mam wrazenie ze bym ja mogla sciagnac z oka.. jak dotykam tego chusteczka to potem jak zabieram chusteczke to ona sie ciagnie z chusteczka ze 2 milimetry zanim sie odklei. Np wychodzi poza powieke... Nawet jak palcem dotkne to ona sie przykleja do palca i jakby chciala zejsc z palcem. Probowalam wczoraj na drugim oku i o ile przedwczoraj tak sie nie dzialo to wczoraj tez sie zaczela ciagnac ta blona ale mniej niz na pierwszym oku. i przed odklejeniem od chusteczki boli wiec to naprawde jest oko a nie cos na oku.. jak wyjde na zewnatrz i troche sie przejde na zimnie to sie nie odkleja juz, tak bylo u okulisty ktory stwierdzil ze nic sie nie odkleja, faktycznie zaraz po przejsciu sie na zewnatrz bylo inaczej.. nie wiem, moze to byc tymczasowe spowodowane tym peknieciem naczynka? ale w obu oczach? wczesniej tak nie mialam jestem pewna, bo zawsze wyciagam jakies uparte rzesy czy muszki z oka chusteczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×