Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

coś mi sie stało w oczy- pomocy..

Polecane posty

[21.11] 16:22 siup siup siup nosze jednodniowe soczewki. od jakiegoś czasu zaraz po przebudzeniu pieką i łzawią mi oczy. Jak zakładam soczewki przez pewien czas czuje dyskomfort a potem jest ok. Co to może być? powinnam zrezygnować z soczewek? [21.11] 16:23 Święta_Wincenta Posmaruj gałki oczne czosnkiem, to powinno pomóc. [21.11] 16:27 karenina Oko potrzebuje czasu, żeby się przyzwyczaić do soczewek. Jeśli taka sytuacja utrzyma się dłużej - ok. tygodnia, to radzę wizytę u okulisty. [21.11] 16:33 siup siup siup tylko że ja już nosze soczewki około 2 lat, wcześniej było ok [21.11] 16:37 Mary J Bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Słyszałam, że gdy się je bierze oko nieco zmienia swój kształt... [21.11] 16:41 siup siup siup nie, nie biorę [21.11] 16:52 karenina To może zmieniłaś producenta soczewek? To może być przyczyną. A jeśli nie zmieniłaś, to jescze może być winien płyn, albo jakas choroba oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na moje to ty pedz do okulisty, wiele ran na oczach jest niewidocznych \"golym okiem\" a okulista dokladnie przez te swoje maszyny zobaczy co ci dolega. Ja nosilam soczewki przez 2 lata i musialam zrezygnowac, bo oczy zaczely sie buntowac, a stwierdzilam, ze oczy sa zbyt cenne zeby pozwolic im chorowac. Mam okulary -4.5 grube denka, ale wygladam ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×