Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

19edzia954

cozrobić żeby schudnąć

Polecane posty

witajcie :-) nie wiem co się dzieje dwa lata temu odchudzałam sie schudłam tak 14 kg i byłam tak zawzieta ze ćwiczyłam codziennie zero słodkiego zero śmieciowego jedzenia i ważyłam tak 55-56 kg przy wzroście 169 cm i w tą zime przytyłam i mam 58-59kg i nie mogę tego schudnąć a za dwa miesiące mam wesele suknia jużkupiona jak ważyłam mniej a teraz nie mam normalnie zaparcia ćwiczę tydzień i juz koniec słodkie ostatnio jem i jem nie wiem co robić żeby znowu schudnąć te 3-4 kg nie wiem co robić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
ćwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowa ruda
Jedz zdrowo i ćwicz po prostu. Ja miałam podobnie po trzydziestce, metabolizm zwalnia, no ale zrezygnowałam ze słodyczy i dałam radę. Odkąd się zdrowiej odżywiam to nawet wzdęć i zaparć nie mam, a kiedyś byle co zjadłam to brzuch jak balon. Już samo to, że czopki kiedyś musiałam mieć zawsze w torebce, a teraz jak eva/qu raz na pół roku zastosuję to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfusiekala
Pij zieloną herbatę, jedz błonnik i dużo się ruszaj i myślę że to pomoże. Ja ostatnio na magazyn-zdrowia.pl kupiłam ekstrakt w kapsułkach z zielonej herbaty on także dużo działa w procesie odchudzania i jest wygodny, błonnik również tam możesz kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×