Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czesto chce mi sie siku

Polecane posty

Gość gość

Mam dosyc,dzisiaj to normalnie myslalam ze sie poplacze z wscieklosci.Wyjezdzajac z domu zrobilam siusiu po 15 minutach dojechalam do pobliskiego miasteczka i juz mi sie chcialo znowu.Wytrzymalam pol godziny i musialam wracac,nigdzie nie ma tam publicznej toalety.Nie zalatwilam polowy spraw.Czasem latam do kibelka co godzine.Nieraz mam w miare spokojne dni,nie biegam tak czesto.Bywalo nieraz tez tak,ze musialam biec ddoslownie do toalety natychmiast bo nie bylam w stanie powstrxymac siku.Nie mam zadnego pieczenia czy sikania po kropelce,wiec chyba to nie zapalenie pecherza.Ta sytuacja strasznie utrudnia mi zycie.Macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi kupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Pomoże np Neo furalgin (bez recepty ) Dodatkowo nasiadówki na ziołach ;skrzyp ,szałwia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaji
Furagin pomoże jeśli się przeziębiłaś i mam na myśli drogi moczowe. Ale to nie musi być to. Byłaś w ciąży? Od kiedy to masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie przeziębienia leczyłam gorącymi kąpielami w zwykłej wodzie w wannie. Ale gorzej jak problem lezy gdzieindziej Wtedy do urologa trzeba się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam 2 razy cc i mialam tez operacje endometriozy w bliznie po cesarce.Te dolegliwosci mam od kilku miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaji
Próbowałaś się wygrzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaji
Jeśli od kilku miesięcy to powinnaś do urologa pójść. Może to rozregulowane receptory-pod wpływem hormonów im się tak dzieje tak więc jeśli masz endo i w dwóch ciążach byłaś mogło ci się tak stać. Masz niedowagę nadwagę czy ważysz prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wagi to raczej pare kg na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś je zrzucić. Idź do urologa. Ja z takimi problemami borykam się od 3 lat wizyta u urologa odrobinę pomogła ale szukam przyczyny od 3 lat! Nie ma z czym zwlekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częstomocz może być objawem jakiejś choroby, koniecznie powinnaś iść do dobrego ginekologa. Ja miałam problemy z trzymaniem moczu i poszłam do http://www.conticlinic.pl/ . Teraz dolegliwości już nie ma od długiego czasu. Im wcześniej pójdziesz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokłądnie.... sio do specjalisty! Ale nasiadówki nie zaszkodzą i duużo witaminy "c"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×