Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bimbo2015

Czy kwas hialuronowy działa?

Polecane posty

Gość bimbo2015

Natrafiłam na strone http://kupkwashialuronowy.pl/ i wydaje mi się że mają tani kwas hialuronowy w tabletkach. Z tego co słyszałam, duzo to daje dla skóry. Oczywiście nie chodzi mi o zastrzyki z kwasu czy botoxu, tylko stricte ochrona i dbanie o cere. Szukalam opinii po innych stronach, ale jak z zyciu, wszystko to strony sprzedażowe, wiec dlatego pytam was czy ktoś używa kwasu hialuronowego w tabletkach i czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak w kazdym suplemencie, tak i w tym jest ziarenko prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie kupiłabym czegoś takiego poza apteką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu sama bym nie kombinowała w tym temacie. Zapytaj się o sens zażywania takich tabletek specjalistę, np. tego lekarza www.drmarosz.pl, który wykonuje zabiegi medycyny estetycznej.. A może zdecydujesz się na zastosowanie jakiejś metody? Jeżeli chcesz dbać o skórę, to mezoterapia polega na dostarczeniu do skóry substancji regenerujących, odżywczych. Może być wykonywana prawie u każdego. W tym gabinecie używają podobno samych najlepszych preparatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Mazur
Hej, dziewczyny jak szukacie dobrego kwasu hialuronowego ze sprawdzonej firmy farmaceutycznej, to ja się zaopatruję w Oleofarm-Skrzypolen z kwasem hialuronowym, skóra wyraźnie się wygładziła po miesiącu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie zabieg kwasem hialuronowym przyniósł wspaniałe rezultaty! Robiłam go w warszawskiej klinice u doktora Chęcińskiego http://www.drchecinski.pl/pl/ i jestem zadowolona. Zmarszczki się wygładziły i bardzo mi się podoba mi się mój nowy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje kwas hialuronowy nie w czystej postaci ale w globulkach, na problemy intymne a dokładnie na suchość pochwy. Globulki Hydrovag zawieraja dość dużą ilość kwasu hialuronowego, dzięki czemy wystarczy tygodniowa kuracja, by uproac się z problemem. Czasem lepiej sięgnąć po gotowy (dobry) specyfik, by nie przesadzic z kwasem ale też zbyt mała ilość nie da oczekiwanych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas hialuronowy działa! Jak może nie działać jak mamy go od urodzenia w sobie:) tylko niestety z wiekiem go ubywa:( Kwas hialuronowy w tabletkach to blef! Rozmawiałam z lekarzem, ze kwas hialuronowy może być wchłonięty tylko iniekcyjnie. Żadne kremy tabletki-on się po prostu nie wchłania. Wiem co mówię bo sama stosuje wypełniacz ZFill, tzn.mój lekarz stosuje na mnie. Tylko taka forma daje efekty widoczne już po wizycie w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy na co  ale na własnym przykładzie mogę powiedzieć że działa. Chodze regularnie na odmładzanie twarzy do kosmetyczki http://spaszczecin.com/ i widzę różnicę. Więc spokojnie możesz sama skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy w tabletkach też działa, tyle, że wolniej i delikatniej niż w formie iniekcji. Po zabiegu u lekarza, który ostrzyknie Cię kwasem efekt masz widoczny od razu, jednak efekt utrzymuje się od 12 do max. 18 miesięcy, bo kwas hialuronowy się wchłania. Jak będziesz zażywała kwas w tabletkach, to efekt też będzie, ale jak wspomniałam wcześniej, na efekty trzeba poczekać. A gość , która pisze, że "lekarz powiedział, że kwas hialuronowy działa tylko w formie iniekcji", to wiadomo, że tak Ci powie , bo jak by powiedział, że działa to byś po prostu zabrała mu zarobek. Ja stosuję tabletki i naprawdę widzę efekty, choć jestem po 40tce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle napisałam nieco wyżej , miało być , że gdyby lekarz powiedział (do Magdalenaa), że tabletki NIE działają , to odebrałby sobie zarobek (zabrakło słówka "nie"). Iniekcja od tabletki różni się tym, że po iniekcji efekt jest widoczny od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki działają, zwłaszcza jak ktoś ma problemy ze stawami i drobne, płytkie zmarszczki. Wypełnienie w punkcie tam gdzie potrzeba mimo wszystko jest najskuteczniejszą i najszybszą metodą. Zwłaszcza polecam wypełnienie takim kwasem http://www.techderm.pl/ . Miałam nim zrobione bruzdy nosowo-wargowe i jestem bardzo zadowolona. Cenowo też wcale źle nie wychodzi biorąc pod uwagę, że taki zabieg można zrobić raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jak sobie wkręcisz to coś zadziała, ale raczej bym nie wierzyła w takie działanie. Sama wstrzykiwałam sobie kwas hialuronowy u doktora www.piotrromanczuk.pl i efekt jest zarówno szybszy jak i bardziej wyrazisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jakieś dziwne. Nie spotkałam się z tym a źródło wydaje mi się mało wiarygodne... Takie rzeczy załatwiam tylko u lekarza, bo jednak chodzi o zdrowie i o mój wygląd. Mam sprawdzoną Klinikę i "swojego" lekarza - dra Migałę w Klinice Sfera i tylko tam robię zabiegi z medycyny estetycznej, bo mam do dra pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że zdecydowanie działa. Powiększyłam sobie usta tym kwasem i teraz wyglądają świetnie. Powiększenie wykonałam w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów, gdzie posiadają profesjonalny sprzęt i znają się na tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobry pomysł to wymieszanie olejków z kwasem hialuronowym e-naturalne.pl/pl/c/Kwasy-hialuronowe/130, bo większość salonów piękna stosuje kwas hialuronowy na zmarszczki. To najpopularniejszy i jednocześnie bardzo skuteczny wypełniać. Zacznij sobie od najmniejszego stężenia i zobacz, co na ciebie działa. Stopniowo zwiększaj i nie przesadzaj. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka

Ale wy troche mylicie temat bo tu piszą o kwasie hialuronowym od wewnątrz a nie o wypełnieniach :D bo wstrzyknięcia to jedno chociaż nie każdy sie na to decyduje ( powikłań jest sporo ) ale przyjmowanie preparatu od środka czyli w tabletkach to co innego. Przynajmniej bezpieczne i na to nawet ci ostrożniejsi mogą sobie pozwolić plus  kremy czy te olejki  -  to rozumiem :)   Ja bym sobie w twarz nic nie wstrzykneła akurat :)   Wracajac do tabletek z kwasem hialuronowym - bo sama przyjmuje to coś niecoś moge sie podzielić . Czytałam swego czasu że trzeba uwazać co sie kupuje bo większośc tych preparatów to istna tablica mendelejewa i oprócz - czasem znikomej ilości- kwasu hialuronowego którego oczekujemy jest cala masa wypełniaczy, słodzików, barwników dlatego trzeba patrzec na skład- żeby był tylko kwas w dużej ilosci , a nie dodatki . Porównajcie sobie składy kilku preparatów to od razu zobaczycie o czym pisze. Ja tak metoda prób i błedów bo nie kazdy preparat jest dostępny w aptece żeby porównać co pisze na naklejkach ( wiele kupowałam w necie) znalazłam wreszcie czysty kwas - niemiecki preparat ale spokojnie do zdobycia w Polsce - Kwas hialuronowy Nature Labs  niskocząsteczkowy wiec lepiej przyswajalny i zero chemii plus otoczka kapsułki pochodzenia roślinnego  wiec nawet dla wegan ok.  Patrzcie na skąłd zanim kupicie, bo po co płacić za uzupełniacze co dobre dla nas nie są i na nic nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosuję krem z kwasem hialuronowym i kolagenem z ryb morskich i jestem bardzo zadowolona. Nie znam opinii o tabletkach, ale wspomniany krem mogę polecić z całego serca.  Jest to Pure Collagen Cream od Noble Medica. W moim przypadku już przy drugim opakowaniu widocznych było o wiele mniej zmarszczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałam się na zabieg estylane Skinbooster - fajnie wygładza, dobrze nawilża. efekt jest na prawdę długotrwały! jestem mega zadowolona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×