Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hrfr44

CZY MAJAĆ W TALII 72 CM NA WZROST 170 CM JESTEM ZA CHUDA W PASIE?

Polecane posty

Gość ale zależy
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
w tali masz troche za duzo powinnas miec z 65 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrfr44
daj spokój . ja mam niedowage przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro przy niedowadze
taka talia, to jakaś niezgraba z ciebie i po prostu talii nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
no ja tez mam nie dowage a w talii mam 68cm i i tak to za duzo i tez mam 170cm waze 49 kg.......................moze i masz niedowage ale to nie zmienia faktu ze masz brak tali i chlopiecą figure ...........chyba ze masz duzo w biodrach i cyckach to to cie ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia figury. Jesli nie masz w talii tluszczyku to znaczy, ze masz chlopieca sylwetke - brak wciecia w talii za to dlugie nogi :) Figura gruszki ma ladne wciecie w talii za to tzw. "niskie zawieszenie" czyli nogi sporo krotsze niz twoje w stosunku do calej sylwetki. W przypadku chlopiecej figury nic wiecej nie mozesz zrobic aby wyrzezbic talie. W takich przypadkach w gre wchodzi jedynie usuniecie tej najnizej polozonej czesci zeber :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrfr44
NO W BIUSCIE MAM 94 CM W BIODRACH TYLE SAMO . ALE TYLEM MAM MALUTKI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz wlasnie chlopieca sylwetke :) lepiej ja pokochaj bo niewiele zrobic mozesz aby sie zmienila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
jezeli masz takie wymiary: biust 94cm talia 72 cm biodra 94 cm to moim zdaniem wcale nie masz chlopiecej figury ale niedowagi tez nie masz chyba.................roznica miedzy biodrami a talia jest w sam raz:) moze i nie masz tali osy ale to nei znaczy ze twoja figura ejst chlopieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrfr44
ale mam dluuuugie bardzo nogi..niestety za dlugie...a niedowage mam straszna bo waze tylko 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waclawa20
jestes tucznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
Też mam 170cm i 70cm w talii ale uważam, że talia w sumie jest ok, chcę schudnąć z nóg (bo mam 96 w biodrach), wiec za chuda nie jesteś, chyba, ze źle się mierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
ja wze 49 kg i tez mam straszna niedowage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnij go w dupę
ja też mam 170cm i waże 60 kg...mam ponad 70 cm w pasie...a wcięcie w tali mam zajeebiście duże...bo mam dość szerokie biodra i duże piersi to nie wyglądam źle...to wszystko zależy jaką masz budowę ciała a nie centymetry i kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie jesteś za chuda
w pasie :) ja przy takim samym wzroście mam 64cm no i ja to już chuda jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
Wymiary 94:72:94 to prawie idealne! No w sumie może trochę z 4cm z talii i będzie super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waclawa20
ale grubas!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedowagi nie masz strasznej bo Twoje bmi to 18,1. 18,5 to norma. Jestes mloda wiec bmi w twoim przypadku to niewiele nam powie. A kazdy lekarz ci powie, ze lepiej bmi utrzymywac blizej 18,19 niz 26. Z wiekiem metabolizm zwolni i twoje zapotrzebowanie kaloryczne zmaleje a apetyt nie wiec nie masz co panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet jesteś
Ja mam 61 w talii przy 170 i jakoś to wygląda, ty masz stanowczo za dużo, pokręć hula hop bo pewnie boczki ci się wylewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrfr44
ALE JA MŁODA NIE JESTEM BO MAM 27 LAT ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
pasztetem jestes ----> glupia jestes strasznie...........taaa boczki sie wylewaja. to ze ktos ma sporo w tali nie znaczy ze to przez tlusz .poprostu jedni maja wieksze wciecie inni mniejeszcze i nic sie na to nie poradzi.ja mam 68 w tali i jakos wszyscy mi zazdroszcza figury. ona ma talie proporcjonalna do reszty ciala wiec na pewno ma super figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
a pozatym ma 27 lat wiec taka figura w takim wieku to tylko jej pozazdroscic mozemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet jesteś
ona - tak sobie tłumacz :P różnica 20 cm wcale nie jest duża. Ja mam 27 cm rożnicy i też 27 lat więc schowaj się ze swoimi teoriami o zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
pasztetem jestes---> w zyciu bym nie powiedziala ze masz 27 lat bo zachwujesz sie jak mala niedowartosciowana gowniara , dalabym ci najwyzej 15 lat :P no dobrze to ze ona ma mniejsze wciecie w tali niz ty nie znaczy ze musisz ja pasztetem nazywac, bo to swiadczy o twojej niedojrzalosci i braku kultury. ja mam 17 lat a zachowuje sie lepiej niz ty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
a tak pozatym o matmie wogole nie masz pojecia bo jej roznica nie wynosi 20 cm tylko 22 cm i naucz sie liczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet jesteś
O jezu, akurat te 2 cm wpływa znacząco na wygląd figury :P W zaokrągleniu 20. Dziewczyna pyta czy jest za chuda bo ma 'tylko 72' - nie, nie, jest, wg mnie wygląda jak pasztet bo ma za szeroką talię, nieważne czy z powodu boczków, czy chłopięcej figury, wg mnie brak talii u kobiety wygląda fatalnie. A Ty się tak bardzo nie przejmuj, że sama nie masz wcięcia i nie rzucaj po forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona823764354
pasztet jestes-----------------> o fuck zal zal i jeszcze raz zal............ale ty jestes pusta bozeeee :/ jasneee masz 27 lat hehe jeszcze nigdy nie znalam takiej pustej 27 latki szok.....nie bede z toba pisac bo siara blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×