Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy po farbowac włosy ?

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuje rady. mam ciemny blond właściwie typowy mysi kolor. Nigdy nie farbowania włosy. Mam 23 lata . obawiam się ze jak podaruje tto wyjdzie mi jakiś dziwny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie farbuj, farby do wlosow powodują raka; ja tez mam mysi blond i nie farbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mysi blond i od 4 lat farbuję włosy na miodowy blond. Wyglądam zdecydowanie lepiej w takim kolorze. Przefarbuj się, a jak Ci się nie spodoba to wrócisz do swojego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbować, nie farbować? Zawsze znajdą się jakieś argumenty za i przeciw. Decyzję musisz podjąć sama i wierzę, że będzie to dobra decyzja. Jeśli obawiasz się, jaki kolor powstanie Ci na głowie po zafarbowaniu, udaj się do jakiegoś dobrego, sprawdzonego fryzjera, z którym będziesz mogła wcześniej porozmawiać i zadać pytania, które Cię dręczą. Może któraś ze znajomych albo koleżanek poleci Ci jakiegoś dobrego fryzjera? Odsyłam też do tekstu: https://portal.abczdrowie.pl/pielegnacja-wlosow-farbowanych Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła Gosia
Jeśli farbujesz włosy po raz pierwszy, to nie rób tego sama. Nigdy kolor nie wychodzi jak na opakowaniu, a później i tak będziesz szukała fryzjera żeby się ratować. Znam problem z autopsji. Teraz mam swoją panią Anię z Vici Clinic, jej zawsze wszystko wychodzi :) To świetna fryzjerka. Możesz zajrzeć, na pierwszą wizytę dają rabat 25%, zawsze jakaś oszczędność. Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła Gosia
Nie dodałam, że Vici Clinic to z Krakowa jest z ul. św . Sebastiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo z tym pierwszym farbowaniem to prawda. Mi pierwsza farba wyszla buraczkowa i wyglądałam okropnie. Dobrze ze byla zmywalna. Sama sie nauczyłam farbować włosy bo farbowanie u fryzjera to dla mnie naprawdę duży koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdakaczka
Niby najlepszy jest naturalny kolor, jednak nie do każdego z nas on pasuje :) ja wybrała salon www.salonmagia.eu, gdzie fryzjerka zafarbowała mi włosy na ładny machoniowo-rudy kolor, który teraz pasuje do moich piegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia9090
Ja nie bawię się w domowe farbowanie włosów. Można je tylko zniszczyć, a kolor nigdy nie wyjdzie taki, jaki byśmy chcieli. Regularnie chodzę do mojej ulubionej fryzjerki, Pani Eweliny Szułakiewicz z Vici Clinic w Krakowie. Świetna kobieta, zna się na rzeczy, a sombre wychodzi dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokiloki
Zawsze jak Ci sie nie spodoba to możesz wrócić do swojego koloru. A tak to bedziesz mieć jakieś porównanie :) Wiadomo farbowaine niszczy włosy ale można je zminimalizować stosując lepsze farby np. montibello farby. Ja zamawiam z http://www.fryzart.pl/firm-pol-1302870820-Montibello.html i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego lepiej nie farbować samemu - tylko zrobić to profesjonalnie, w dobrym salonie. Świetny salon jest w Wawie na Bielanach. Nazywa się Miraflores. Maja doskonałe, organiczne kosmetyki do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech pierwsza farbę położy Ci dobry fryzjer. Polecam salon In Harmony, jestem bardzo zadowolona z farbowania u nich. Zapytaj o Weronikę, świetnie potrafi dobrać kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska4
Ja nie bawię się w domowe farbowanie włosów. Można je tylko zniszczyć, a kolor nigdy nie wyjdzie taki, jaki byśmy chcieli. Regularnie chodzę do mojej ulubionej fryzjerki, Pani Eweliny "Rudej" z Vici Clinic w Krakowie. Świetna kobieta, zna się na rzeczy, a sombre wychodzi dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×