Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kairka

Depilacja nóg

Polecane posty

Czym depilujecie nogi, żeby były gładkie? Polećcie mi coś co będzie dawało dobre efekty. Niestety większość kremów do depilacji mnie uczula, a po goleniu maszynką nogi są kłujące. Nie próbowałam jeszcze kremów veet ze względu na cenę, rzeczywiście tak dobrze depilują i skóra jest jedwabiście gładka jak reklamują? Na allegro znalazłam jeszcze coś takiego http://allegro.pl/system-bezbolesnej-depilacji-smooth-legs-bez-bolu-i1432911040.html nie kosztuje to dużo i się zastanawiam czy nie kupić. Może któraś z was tego probówała? Z góry dziękuję za każdą radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz
ja mam po wszystkim szorstkie i zazdroszczę tym którym włoski wolno odrastają i mają piękne nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhh
tylko depilator co pradwa za pierwszym razem kwiczałam z bólu i klęłam sie za głupotę i próżność, a;e teraz rewelka, co 2 tyg wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do tej pory nie znalazłam
sposobu na gladkie nogi po maszynce i po depilatorze u nie sa kłujące. a ten niby depilator ze strony w linku to jest cos w rodzaju papieru ściernego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do tej pory nie znalazłam
no i ten krem veet tez nie usuwa u mnie wszystkich wlosów, ale dlatego, ze ja mam dosc grube włosy. Koleżanki, które mają cienkie wlosy były z niego zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witaj Kairko, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że zależy Ci zarówno na długotrwałej gładkości, jak i na tym, żeby depilacja była w rozsądnej cenie. Czy rozważałaś zakup depilatora? Po depilacji skóra pozostaje gładka aż do 4 tygodni, jest to metoda szybka i skuteczna. W ofercie Philipsa znajdziesz wiele modeli. Może zainspirują Cię do wyboru odpowiedniego depilatora. Na początek możesz wybrać model podstawowy z nasadkami: masującą oraz unoszącą włoski (Satinelle Soft HP6509). Możesz również zdecydować się na wyższy model który posiada nasadkę chłodzącą (zmniejsza ona ból) oraz ceramiczne dyski (Satinelle Ice Premium HP6517). A także nową linię depilatorów, które są dokładne, delikatne i szybkie (4 modele SatinPerfect). Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej o depilatorach lub depilacji, nie krępuj się i pisz na adres: ekspert@philips.com Chętnie pomogę ------------------------------ Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ta wiosna chyba
a po stosowaniu depilatora,po dłuższym czasie wrastają włosy,precz z depilatorami :-) pewnie masz dość mocne włosy,spróbój może ze dwa razy iść na woskowanie,włoki po nim są ciensze i jaśniejsze,a później przerzuć się na krem uważam,że nie opąca się oszczędzać,kiedy naprawdę ma się z czymś problem,po woskowaniu u kosmetyczki kupiłam plastry veet i nimi depilowałam (nawet skutecznie,tylko ja mam cienkie włosy),chciałam "zaoszczędzić" i kupiłam plastry joanny-to jakaś porażka i pieniądze wywalone w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ta wiosna chyba
i jeszcze moje spostrzeżenia na temat depilatora-sama depilacja zajmowała strasznie dużo czasu,włosy odrastały słabsze i mniej widoczne-ale skoro miałam depilator,to chciałam mieć super gładkie nogi,więc oglądałam łydki pod różnymi kątami :-) i depilowałam,depilowałam,depilowałam..... a to,że są słabsze,to nie jest raczej na plus,bo zaczynają wrastać-nie mogą się przebić przez skórę-nie pomaga peeling,ani szorstka rękawica-po pierwszej akcji z wrastającymi włosami zaczęłam bardzo tego pilnować i przynajmniej u mnie ,włosy wrastały nadal,nie było tego dużo,ale 4 krwawe plamki dosyć się w oczy rzucały i pytałam kosmetyczki dlaczego po woskowaniu mi nie wrastają,bo metoda podobna,ale coś tam pomamrotała nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie wybiorę się do kosmetyczki, może po tej wizycie jakoś to będzie lepiej wyglądało. Strasznie nie lubie jak mam całe czerwone nogi po depilacji kremami. Może kosmetyczka mi coś doradzi w tej kwesti :) Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witaj, po treści Twoich wypowiedzi zastanawiałam się jak mogłabym Ci pomóc. Widać, że argumenty przez Ciebie przedstawione są przemyślane i poparte doświadczeniem. To co zwróciło moją uwagę to informacja, że posiadasz słabe włoski oraz fakt, że później miałaś problem z ich wrastaniem, mimo, że wykonywałaś peelingi. Nie wiem jakiego depilatora wcześniej używałaś, ale gdy kobieta posiada delikatne owłosienie ciała, to w jej przypadku bardziej sprawdza się depilator wyposażony w głowicę z dyskami, a nie z pęsetami. Dlaczego? Otóż dyski wyłapują nawet najmniejsze włoski. Wrastające włoski to problem, który pojawia się, gdy nie mogą się one przebić przez skórę. Dzieje się tak, albo dlatego, że są słabe i miękkie, albo dlatego, że skóra jest twarda i sucha. Z tych powodów tak ważne jest codzienne nawilżanie skóry, peelingi wykonywane 2-3 razy w tygodniu oraz przygotowanie skóry bezpośrednio przed depilacją. Czasem zdarza się, że kobieta ma bardzo delikatną skórę, trudne włoski ze skłonnością do ich wrastania. Wtedy ogólne rady nie znajdują zastosowania. W Twoim jednak przypadku pragnęłam się upewnić, ponieważ wiele Pań zniechęca się do depilatora po pierwszym zabiegu. Często wynika to po prostu z niewiedzy. A szkoda stracić jedną z lepszych metod depilacji, prawda? Jeśli miałabyś jakiekolwiek pytania związane z depilacją lub depilatorami - chętnie odpowiem: eskeprt@philips.com __________________________________ Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jakoś średnio jestem przekonana do depilatorów. A to dlatego, że po kilku miesiącach takiej depilacji włoski mi wrastały strasznie, więc próbowałam je wyciagać, efektem czego były czerwone kropki. Teraz mam po tym blizny :( Dlatego przerzuciłam się na krem do depilacji, a dokładnie to ten http://www.revitol.pl/3,revitol-hair-removal-cream.html. Choć pachnie średnio, dla mnie rewelka, bo nic nie szczypie i nie mam żadnycxh podrażnień. Nie kosztuje mało, ale jest baaardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam 2 razy w miesiącu depilatora i jest genialnie gładkie, a zajmuje mi to nogi do kolan mniej więcej godzinę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOSK DO DEPILACJI HB - działa, pomaga, robi różnicę, mocno odmienia sytuację. Ale przede wszystkim chodzi o to, że mam przy nim święty spokoj, cera wygląda zdrowo, jest pozytywnie odmieniona, gładka, a włoski potrzebuję coraz więcej czasu na odrośnięcie - i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskejpa
Dokładnie. Najlepsza jest depilacja laserowa laserem Vectus -poleciła mi koleżanka, która też zmagała się z uporczywym owłosieniem na nogach no i ja zapisałam się miesiąc po tym jak ona miała. Mija już 8 miesięcy a nogi gładkie jak pupa niemowlaka. Sprawdźcie tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/depilacja-nog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura 99
Witaj, , zabieg depilacji laserowej jest prosty i bezpieczny tutaj masz film jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ że cena usługi nie jest laser laserowi nie równy , polecam dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsza 555
Pomocy! Moje nogi wyglądają jak po ospie. Wrastają mi włoski, zostają po nich okropne blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, ale nie wiem na jaki laser się zdecydować. Czy któraś z Was miała robiona depilację laserową Palomarem Vectusem, trochę o nim poczytałam http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 25
Najlepsza jest natrualna depilacja Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Z samego początku kupowałam gotową pastę cukrową, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Jak chcesz trochę informacji to poczytaj http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 22
Polecam naturalne metody Od kilku lat stosuję depilację cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Z samego początku kupowałam gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka 24
Kuzynka zrobiła sobie depilacje laserową, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Wcale nie musiała robić wielu zabiegów. Było w sumie bezbolesne. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 30
Kuzynka miała robioną depilację laserową, o ile pamiętam, to szukała lasera Palomar Vectus . Jest mega zaskoczona. Osobiście też byłam zaskoczona rezultatem. Po pierwszej sesji było widać rezultat. To był bardzo dobry ruch. Depilacja nie wiązała się z bólem. W pełni zadowalający efekt. Jeżeli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to gorąco polecam. depilacja-laserowa.bydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 24
Patrzcie! wyszukałam ciekawą wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Można przeszukiwać po różnych miast. Działa bardzo prosto. Wystarczy wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wyszukać salon z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 44
Niedawno znalazłam ciekawą stronę o o różnych sposobach pozbywania się niechcianych włosków http://depilacja24.pl Może was zainteresuje. Zaszokowało mnie, że jest aż tyle sposobów usuwania włosów. Od zawsze korzystałam z zwykłych maszynek. Ale zaciekawiła mnie laserowa depilacja. zastanawiam się jak wpływa laser do depilacji na tatuaże , ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×