Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghfghhgh

Dermatolog, dr Magdalena Łopuszyńska

Polecane posty

Gość ghfghhgh

Proszę nie usuwać, potrzebuję opinii o tym lekarzu :O Czy ktoś z was leczył się u tej Pani doktor? (chodzi mi o trądzk, gronkowca) Proszę o opinie, każda będzie dla mnie cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z usług Gabinetu Bella- zawsze miła atmosfera i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ciało to nie róbcie już nic tylko szukajcie VENUS LEGACY, działa na wszystko: wyszczupla, ujędrnia i likwiduje cellulit - I to wszystko jednocześnie. Wprawdzie trzeba zrobić z 6 zabiegów co tydzień ale warto. To są dobrze wydane pieniądze. Ja robiłam Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella w Warszawie. To jest szczególnie super miejsce. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet Bella jest w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Po zabiegu wyglądam lepiej niż przed a moja skóra wymaga zabiegów czyszczenia, po których w innych gabinetach przez tydzień ukrywałam się w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Bella to dobre miejsce i świetne kosmetyczki. Jestem z nimi związana od ponad 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam ten gabinet po długich poszukiwaniach. Nigdy nie miałam tak profesjonalnej kosmetyczki jak teraz. Już jej nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannelqa
ja bardzo polecam dr Łopuszyńską, faktycznie cudotwórczyni!! bardzo się cieszę, że udało jej się zdobyć certyfikat lekarza medycyny estetycznej bo należy jej się jak mało komu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ona przyjmuje? i skąd wiesz, że ma ten certyfikat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreka
przyjmuje na Pięknej 20,Warszawa. no i potwierdzam ze ma taki certyfikat. zresztą to jest na stronie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytka
o to nie wiedziałam, ale i tak byłam na wizycie i jestem bardzo zadowolona. Mam dobrane zabiegi, na wszystkie pytania dostałam odpowiedz - super sprawa:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiminka
ona ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej nie? a to chyba świadczy całkiem sporo o lekarzu :) fajnie bo czuję się jakoś pewniej u niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birrka
tak ma! i to jest świetne że są tacy certyfikowani lekarze do naszej urody:) myślę ze to dobry papier świadczący o umiejętnościach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×