Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona26krakowszukamderma

dermatolog Kraków trądzik

Polecane posty

Gość ona26krakowszukamderma

Halo, szukam dermatologa w krakowie, takiego co mi pomoze wyleczyc tradzik i lojotok. prosze o porade, szukam kogos kto nie bedzie ze mnie bardzo zdzieral kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaGawelowa
jeśli szukasz gabinetu, który wykonuje redukcję trądziku to ja mogę polecić Studio Piękna w Krakowie. Rozwiązują każdy problem, mi pomogli z problemem, z którym zmagałam się przez lata. Bardzo dziękuje pani Monice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _LanDELr
mi z kolei właśnie z trądzikiem pomogła Pani Renia Budzicz z Krakowa poki co mam z tym diabels**em spokój i mam nadzieje ze juz bede miala na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest taj prosto trafić na bardzo dobrego dermatologa w leczeniu trądziku co widzę po sobie i po niektórych znajomych. Niektórzy lekarze nie robią na przykład badań które są podstawą jak te hormonalne i w taki sposób nie wykluczają wszystkich ewentualnych przyczyn. Teraz od jakiegoś czasu przychodzę do doktor Podolec w Centrum Medycznym Unicardia i Unimedica www.unicardia.pl i już widzę znaczącą poprawę. Mam nadzieję że uda mi się rozprawić z tym cholerstwem raz na zawsze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adele08
Zdecydowanie polecam wybrać się do kliniki Dr Legrand w Krakowie www.drlegrand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia6

Chodziłam z synem do p. Budzicz i skuteczne leczenie przyniosło super efekty. Trądzik wyleczony. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×