Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankanowak1966

Dermatolog - Łódź

Polecane posty

Gość ankanowak1966

Proszę, pomóżcie! Szukam namiarów na dobrego dermatologa (kosmetologa) z Łodzi. Jeżeli możecie - pomóżcie, proszę! Czy jest ktoś, kto ma ktoś doświadczenie z dojrzałą, naczynkową cerą, która w dodatku jest łojtokowa z wypryskami... proszę o kontakt Mój adres: sieciarz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepeij pojedz
na krzemieniecka ,mnie tak strasznie pomogli, dobra dermatolog małgorzata żak -prelich kiedys przyjmowala na piotrkowskiej 5 i wlasnie ne krzemienieckiej w klinice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankanowak1966
Dzięki za radę, zadzwonię i zapytam, kiedy przyjmuje polecana lekarka. Sama popsułam sobie skórę (słońce w górach i kąpiele w gorących źródłach). Mam cerę na twarzy taką, że nie mogę na siebie patrzeć. Nie wiem, jakich kremów używać - do tej pory Vichy, ostatnio - Liftactiv retinol HA i Diora Capture Total, ale teraz to pomylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi bardzo dobrą dermatologię mają w Ledanie: http://ledanlodz.pl/uslugi-komercyjne/ miałem kłopoty alergiczne, które udało mi się zwalczyć właśnie dzięki pomocy specjalisty. Można bezproblemowo się dostać, więc warto zapisać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×