Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneeeczka

Dobry i w miare tani ortodonta we Wrocławiu!!!

Polecane posty

Gość Aneeeczka

Witam :) bede nosila stały aparacik ale nie wiem jakiego ortodonte wybrac. Macie jakichs sprawdzonych? Podajcie orientacyjne ceny za zalozenie aparatu (gora i dól) i za wizyty! Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaai
przylączam sie do pytania:] i mam do Ciebie Aneczko pytanie... czy masz wszystkie zeby zdrowe, w sensie zaplombowanych dziur bo ja tez bardzo chce staly aparat ale na razie lecze sie z dziur i zastanawiam sie czy taki aparat moglby przeszkadzac w leczeniu i czy lepiej poczekac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena stałego aparatu metalowego to 1200zł za jeden łuk, porcelanowy kosztuje 1600 zł za jeden łuk. Żeby założyć aparat stały musisz mieć wszystkie zęby wyleczone, inaczej Ci nie założą. Jeśli natomiast pojawi się jakaś dziurka później to można ją wyleczyć z aparatem, ale przed założeniem wszystkie zęby muszą być wyleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeeczka
ja mam wszystkie zęby wyleczone, aparat bede nosic jakies 1,5 roku wiec mysle, ze nie trzeba bedzie nic leczyc w trakcie noszenia :) czyli koszty to ok.2400 zł. gora i dól plus wizyty. Tyle mniej wiecej sie spodziewalam ;) ale caly czas czekam az polecicie mi kogos dobrego, fajnie by bylo np. w okolicy rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeeczka
odswiezam bo czekam az mi kogos polecicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeeczka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomBOX
Witam Zerknij na www.asdent-gruca.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilioweniebooo
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzzaaa
podjedz do Krakowie i odwidz GAlerie Usmiechu, pol Polski tam jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hikon
ja chodzę do ARTidentu, bardzo miła i skuteczna pani mnie tam przyjmuje. Przy pierwszej konsultacji omówiła ze mną sugerowany plan leczenia i podała kilka wariantów wraz z cenami. Ja ostatecznie zdecydowałam się na aparat estetyczny, bardzo fajny i prawie niewidoczny, bo zamki są przezroczyste. Poza tym dobre połączenie lokalizacyjne, dojeżdżam az z Piłsudskiego, ale warto, bo jestem naprawdę zadowolona. Atrakcyjne ceny i fajna pani doktor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo te wszystkie aparaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy we wroclawiu ktos może krozystal z usług tego gabinetu www.ortodontawroclaw.com.pl ? Moja znajoma mi polecila, ale chciałbym usłyszeć jeszcze kilka opinii zanim się wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry i w miarę tani ortodonta we Wrocławiu, mówisz i masz: www.omnident.pl zrobiłam sobie u nich metal, nawet jakoś mocno nie uwierał, w grudniu będzie ściąganie ale efekty już widać. Umów się u nich na konsultacje a cena zależy jeszcze od tego jaki będziesz maiła ten aparat. Ps. warto też porównać ceny różnych gabinetów, różnice nie są jakoś specjalnie duże ale jednak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakladalam sobie aparat na gore w as dencie i moge polecic. ceny rozsadne, atmosfera tez przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam chyba najlepszego ortodontę w Polsce. Ja miałam bardzo poważny zgryz a doktor Rojek z gabinetu www.clearaligner.olsztyn.pl bardzo mi pomógł i dał nadzieje na normalny wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz czytać? WE WROCŁAWIU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogromnie cenię sobie usługę i profesjonalizm, jakiemu zostałem poddany u http://ortodontawroclaw.com.pl/ . Jeśli chcesz zostać poddana fachowej opiece to koniecznie zainteresujcie się ich usługami. Mój uśmiech jest dzięki nim nie do podrobienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyśka44
Ja polecam Ci wybrać się do Unident Union Dental Spa do dr Iwony Gnach-Olejniczak!Pani doktor to prawdziwa specjalistka.Każdemu pacjentowi okazuje zainteresowanie i troskę!Miałam zakładany u niej aparat podobnie jak i moja siostra i jesteśmy bardzo zadowolone:) W końcu możemy się normalnie uśmiechać;)Jesli chodzi o cenę to jest to sprawa indywidualna -zależy od stanu uzębienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki dentystycznej Maxdent www.maxdent.pl Zalożyłam sobie dwa łuki na zęby. Zawsze jak coś się dzieje z aparatem np odklei się jeden z elementów to wystarczy, że zadzwonię i mimo terminów gdzieś wciskają mnie między pacjenntów, żeby to naprawić. Bardzo mili ludzie. Profesjonalnie i fachowo więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaAdamczykk
Mnie aparat zakładała pani dr Iwony Gnach-Olejniczak i jestem bardzo zadowolona!!Polecam!!Pani doktor ma super podejście do pacjenta;) Aparat dobrala mi bardzo precyzyjnie a po jego zdjęciu nie mogłam uwierzyć że w lustrze widze na prawdę swoje zęby!Cena leczenia zależy od wady i od tego jaki aparat wybierzesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się do ortodontix.pl/. Fachowi ortodonci, nie ma się do czego przyczepić. Z mojego strasznego zryzu zrobili ładne, proste ząbki. Można u nich też skorzystać z zabiegów z wykorzystaniem lasera diodowego jak i stomatologii estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwaR
Ja już jestem po [URL=http://lux-dent.com.pl/rtg-zebow-wroclaw/]RTG panoramicznym w LUX DENT, który gorąco polecam dla przyszłych aparaciaków :D Do jakiego maxymalnego wieku można zakłądać aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×