Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nata20

Endokrynolog wrocław

Polecane posty

Gość nata20

czy zna ktoś dobrego endokrynologa we Wrocławiu,najlepiej na fundusz,ewentualnie prywatnie i ile kosztuje wizyta?? będę bardzo wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata20
? nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam o przychodni
na ul. Oławskiej dr. Krempuła (ewentualnie Krępuła). Moja siostra jest jej pacjentką (leczy niedoczynność tarczycy) i jest zadowolona. Lekarz na fundusz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata20
a może słyszał ktoś o doktor Kiełczewskiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma leczyła się
u jakiegoś profesora w szpitalu przy ul. Poniatowskiego. Nie jestem na czasie i nie wiem czy jest tam jeszcze ta poradnia. Lekrz przyjmował zarówno na fundusz jak i prywatnie. Wizyta 150 zł. więc niezbyt tanio, na fundusz żeby się dostać trzeba było czekać pół roku. Mogę popytać, kilku znajomych z pracy ma problemy z tarczycą, są po zabiegach, wciąż się leczą. Ja też mam nadczynność aktualnie w lekkim uśpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
mi tylko jaki masz problem a spróbuje doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat śniegu22222
pojutrze ide do kielczewskiej, takze jak do tej pory sama sie do niej nie wybierzesz to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Renata Tuchendler-- szital wojskowy, ewent Krępuła- też wiem,ze bardzo wnikliwa Pani doktor, na bank przujmuje na dobrzyńskiej, ale na priv pewnie też. wolę te pierwszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka58
mogę śmiało polecić dobra lekarz endokrynolog. Jest nią Pani Krępuła, która przyjmuje na Dobrzyńskiej. Leczę sięu niej kilka . Jest osobą ktora według mnie dba o swoich pacjentów, kieruje na badania , Jest jeden szkopuł. Na Dobrzyńską bardzo ciężko sie zarejestrwować, Rejestracja jest w każdy pierwszy pątek miesiąca z rejestracja na przyszły np. w czerwcu w pierwszy piatek trzeba sie rejestrować na lipiec. Jest to duży problem bo czasami jak sie uda dodzwonic ok 9 rano to już nie ma miejsc na porzyszly miesiąc i pozostaje czekać i miec nadzieję, że może w przyszłym miesiącu uda sie zarejestrować. Ja jestem po zabiegu w amjau i próbuje sie zarejestrować i chyba dopiero na sierpień bezie to mozliwe bo w maju juz o 9 rano nie było miejsc na czerwieć a w ost. piatek sytuacja się powtórzyła i znowu nie udało mi sie zarejestrować. Ale zyczę powodzenia i radzę próbować bo doktor Krępuła jest według mnie bardzo kompetentnym lekarzem i dba o SWOICH PACJENTÓW. Jeżeli chodzi o chirurgie tarczycy to polecam Kliniki- gdzie byłam operowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolxa
polecam dr Świdraka, sama lecze się u niego od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinkaaaa
Dobry endokrynolog i chirurg naczyniowy znajduje się na http://rehabilis.eu/lekarze,67.html Ma dobre dobre podejście do pacjenta i jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antygość
Ale nie wiemy jakie dolegliwości ma autorka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola145
Ja moge polecić dr Annę Trzmiel-Bira. Można sie także dostać na NFZ, Strona: www.endokrynolog24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akancja
Ja wypróbowałam nową poradnię http://www.mediconcept.pl/ i powiem szczerze, że dawno nie spotkałam się z tak miłym i przyjaźnie nastawionym personelem, który fachowo zajął się moim problemem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Adula a jakie te badania zalecają? Mogłabyś napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre i szybkie wykonanie usg to można je wykonać tu www.endomed.com.pl . Bardzo dobra i szybko pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×