Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morelka trelka

farbowanie wlosow

Polecane posty

Gość morelka trelka
tylko trzeba go skopiowac a nie naciskac na link. nie wiem czemu tak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelko ----> jesli chcesz to zrobic to udaj sie raczej do fryzjera a nie rob sama w domku nie zaplacisz duzo bo mozesz przyniesc tą farbę wiec zaplacisz tylko za jej nakladanie :) i nie polecam takich szerokich pasemek jak na opakowaniu tylko takie cieniutkie ale za to wiecej ja robie tak mojej mamie wlasnie tym kolorem tylko ona farbuje sobie wlosy na ciemne bordo i te czerwone pasemka fajnie wygladaja ale podejrzewam ze na Twoim ciemnym brazie bedzie jeszcze ladniej :D farba trzyma sie ok 2 miesiace poczym uzywasz dołączonego do opakowania rewitalizera i nastepne 2 miesiace masz zywy kolorek :) wiec nowe opakowanie musialabys kupic dopiero po 4 miesiacach polecam naprawde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka trelka
dziekuje za info :) jak myslisz ile dam za takie cos u fryzjera ze swoja farba? czy tez robisz joanna ? czy inna firma? myslalam jeszcze o Lorealu. heh ja chcialam moja mame do tego >zatrudnic< ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia000000
nie farbuj sama ja rowniez tak myslalam kiedy ale wyszlo okropnie a kolorek super...podsunelas mi pomysl i chyba tez sobie tak pomaluje..a taki zabieg u dobrego fryzjera podkreslam DOBREGO w salonie fryzjerskim gdzie ja akurat zawsze chodze kosztuje w granicach 80-100 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajny pomysł :) ale faktycznie, lepiej idź z tym do fryzjera. no chyba, ze masz jakąś wprawioną koleżankę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka trelka
fajnie ze wam sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×