Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

GŁODÓWKA ZMIENIŁA MOJE ŻYCIE II

Polecane posty

Gość gość

Dawne forum zamknięte, więc otwieram nowe. Nazwa będzie wskazówką dla wcześniej korzystających. Zapraszam do wpisów osoby na diecie głodowej i innych chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kilka razy stosowałam i jest super, ale ta dieta nie jest dla każdego i ma mnóstwo przeciwwskazań. Bezpieczniej jest wykonywać ją pod okiem dietetyka specjalisty, polecam moją Panią Olę http://hh-life.pl/uslugi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zamkneli tamte forum...czytalam je i szukalam informacji. poza setka beznadziejnych wpisow byla masa naprawde wartosciowych . troche sie wkurzylam jak zobaczylam ze nie moge czytac dalej a bylam dopiero na jakiejs 200 stronie...ahhh!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest skandal ze redakcja likwiduje temat,bylo tam wielecennych uwag,historii i mozna. bylo czerpac z doswiadczen innych osob ,to bylo bardzo pozyteczne forum ,domagamy sie przywrocenia go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się stanowczo domagam! Dlaczego usuwają wartościowe tematy?? A debilne zostaja nietknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glodowka czyli okresowe niejedzenie.,post czy jak tam kto. mowi nie jest zadna dieta,tojestzupelnie cos innego ,inny mechanizm dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie domagaja sie przywrocenia starego forum a redakcja nie robi nic w tym kierunku ,jak mozna usuwac temat ktory byl tak popularny i wazny w zyciu dla tych ktorzy czerpali z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktos napisal do redakcji ze skarga? naprawde tyle idiotycznych tematow jest wciaz otwartych a ta strone usuneli. dla mnie to jest nie tylko glupota ale i bezczelnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa 2 fora z "GLODOWKA ZMIENILA MOJE ZYCIE II". Na tym drugim pisza 2 kobitki sprawozdania o glodowkach. Z tego co mi wiadomo to zamknac forum moze tylko ten co go otworzyl. Moze tak bylo i w tym przypadku, bo ostatnio bylo wiele klotni na starym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×