Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyt. o jagody goji

JAGODY GOJI czy jest tutaj ktoś kto zajada się nimi od dłuższego czasu?

Polecane posty

Gość pyt. o jagody goji

mam kilka pytań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na razie...
zjadłam jedno opakowanie 150 gr. tych jagód, też jestem ciekawa jakiś namacalnych dowodów na ich skuyeczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra bez skafandra
ja to zajdam jagody z rowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy nasze własne warzywa i owoce np buraczki czerwone kture zwallczaja raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
u mnie na ogródku rośnie , zjadamy ją na surowo +robię nalewki z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktoś zjadł chociaż kilogram?
są jakieś efekty zdrowotne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
bo ja wiem ? na razie nic mi nie dolega , wiem o właściwościach goi ale krzaka mam z ciekawości tak samo cytryńca i derenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale to nie jest lekarstwo
więc chodzi mi o to czy po prostu jest jakieś lepsze samopoczucie, ładniejsza cera czy co tam jeszcze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolett23
Od jednego opakowania nie będzie widocznych zmian .Przede wszystkim czeba oczyścić organizm i jeśc naturalne suplemeny przez cały czas,bo tego wymaga nasz organizm w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po zjedzeniu kilograma tych ow
oców nie ma najmniejszych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliazlublina
dużo mogę powiedzieć o jagodach goji, zwane inaczej jagodami długowieczności:) jedzą je mnisi tybetańscy i ponoć żyją 100 lat, ale weźmy pod uwagę warunki środowiskowe i ich żywność. My tyle nie pociągniemy:), ale przewidźmy do rzeczy, jagody goij zawierają dużo b-karotenu, bardzo korzystnie wpływają na wzrok, ponadto zawierają dużo mikro i makro elementów, stanowią bogate źródło witaminy C, obniżają cholesterol i wzmacniają organizm. Zawsze byłam zwolennikiem jedzenia tego co nasze i tego co sezonowe, ale jagodami się zajadam, nie wiem czy pomagają, na pewno mi nie szkodzą:) więcej info na blogu zielarniimbir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę - mój topik wrócił;) to już prawie od roku jem jagody goji? heh w takim razie muszę napisać, że nie zauważyłam żadnej zmiany w samopoczuciu czy wyglądzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to kieszeń pewnie lżejsza;) Bo ceny goji powalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję na allegro wiec trochę taniej ;) ale chyba faktycznie przestanę, bo przez rok to już cokolwiek pozytywnego powinnam zacząć odczuwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zajadam się sokiem z goji, kupuje go tu www.eko-pychotka.pl i naprawde jest bardzo smaczny :) zwłaszcza, że nigdy jakoś nie próbowałam tego, a teraz nie wyobrażam sobie dnia bez jagód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToszkaP
Akurat ja sie nie zajadam, ale zapijam hehe, bo zamiast suszu pije sok Rabenhorst wlasnie z jagod goji. moim zdaniem lepiej sie wchlania i nie mam po nim problemow zoladkowych, bo np po suszu mialam straszne wzdecia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety leczenia terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej: 1. Zwiększa skuteczność chemioterapii i radioterapii. 2. Redukuje negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. 3. Systematycznie uszkadza białka i nici DNA nowotworu. 4. Aktywuje układ immunologiczny do walki z rakiem. 5. Oddziałuje na guz pierwotny oraz ogniska przerzutów nowotworowych. 6. Działa przeciwbólowo. 7. Jest nietoksyczna, nieinwazyjna, bezbolesna. 8. Podnosi jakość życia chorego. 9. Obniża ryzyko powstawania przerzutów. www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety leczenia terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej: 1. Zwiększa skuteczność chemioterapii i radioterapii. 2. Redukuje negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. 3. Systematycznie uszkadza białka i nici DNA nowotworu. 4. Aktywuje układ immunologiczny do walki z rakiem. 5. Oddziałuje na guz pierwotny oraz ogniska przerzutów nowotworowych. 6. Działa przeciwbólowo. 7. Jest nietoksyczna, nieinwazyjna, bezbolesna. 8. Podnosi jakość życia chorego. 9. Obniża ryzyko powstawania przerzutów. www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiri
Bardzo dobrze działają na odchudzanie takie jagody. Czasem jak biorę therm line man to również taki szejk z jagód i mleka kokosowego. To jest wręcz przepyszne. Potem siłownia i redukcja . Suplement bardzo mi w tym pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika891
Ja postawiłam na Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl i nie żałuję dzięki niemu oraz regularnym posiłkom i bieganiu zrzuciłam 24kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagody goji i inne ekstrakty z tego owocu dobrze wpływają na nasze samopoczucie i odchudzanie. Jeżeli ktoś chce zgubić kilogramy to odpowiednia suplementacja i ćwiczenia są niezbędne. Proszę sprawdzić na stronie http://www.zyczdrowiej.pl/goji-original-opinie-ceny/ tam jest ładnie opisanie jak działają tabletki z goji i jak je strosoać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W suplemencie dużo osób je przyjmuje. Zerknijcie sobie tutaj - http://medtutor.pl/forum/goji-berry-500 - poczytajcie komentarze. Sama też zastanawiam się czy go nie nabyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa1307
Ja się nie zajadam, ale zapijam ;p kupuję sok przecierowy z tych jagód, z firmy rabenhorst, moim zdaniem super sprawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam jeszcze okazji stosowac suplementów diety na bazie jagód goji, wiec nie wiem czy za bardzo bede mogla pomoc, ale znalazlam jedna na innym forum link do takiego produktu: http://www.biotrendy.pl/produkt/gojiberry500-odchudzanie-i-pielegnacja-skory/ moze akurat Tobie sie przyda i znajdziesz tam pare informacji, ktore pomoga Tobie, z tego co widze to jest tam rowniez pare opini na temat tego suplementu, przeczytac nie zaszkodzi, a nikt nie karze przeciez od razu kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emila19801
Tak ja :) są smaczne i do tego zdrowe. Warto jest pić sok z jagód goji, ja fajny znalazłam na stronie http://jagodygoji.com.pl/index.php/produkt/sok-z-jagody-goji-200-ml/ mają tam w sklepie jeszcze jakąś kandyzowana, i syrop. Słuchajcie naprawdę polecam poczytać trochę o właściwościach jagody i dodać je do codziennej diety czy to jako ta kandyzowana czy jako sok do picia. Wczoraj został na stronie u nich umieszczony fajny artykuł http://jagodygoji.com.pl/index.php/2018/02/28/czy-jagody-goji-sa-naprawde-zdrowe/ ,bardzo ciekawy, muszę jeszcze trochę poszperać w necie czy nie za dużo dobrego o tej goji napisali, ale myślę, że wiele to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie całkiem spoko sa te jagody, dodaje je sobie do musli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×