Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teagreen

Jak pozbyć się czerwonej skóry po solarium!!??

Polecane posty

Gość teagreen

WItam, wczoraj byłam na solarium na 6 minut... mam bardzo jasną cerę, ale myślałam, że 6 minut będzie OK.. byłam w życiu około 2 razy na solarium. Koleżanka poleciła mi jeszcze, abym podłożyła serwetke pod pupę, żeby mnie nie spaliło od razu... (oczywiście wiedzialam ze wtedy nie będzie rowno, ale pamietając jak sie opalam zawsze na raczka, posluchalam sie..) jednak podczas opalania, serwetka źle się ułożyła i zamiast na pupie to troche zeszla na udo i mam teraz coś w stylu flagi biało czerwonej a mianowicie jeden posladek baily drugi czerwony!... chodze na naukę pływania.. jutro mam basen, nie moge odwolac, bo i tak przelozylam z dzisiaj!, a szkoda mi wykupionych lekcji.. kupiłam panthenol w piance, łagodzi ból, ale czy zdoła to wyrównać nieco ta granice biało czerwoną?? mam stroj jednoczesciowy, ale od pupy wystaje taki biały "prostokąt" na pośladek...tak mi będzie wstyd przed instruktorem.... masakra, ratujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zsiadłe mleko. A na drugi raz będziesz miała nauczkę i nie będziesz więcej niszczyć skóry i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie zejdzie w ciagu paru dni mozesz co najwyzej isc na solarium drugi raz na kilka minut i nic nie podkladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teagreen
ojj niee myślałam o tym, ale wtedy moja skóra by chyba nie wytrzymała, trudno obróce to w zart albo nie bede zwracac uwagi... :D chciałam iśc tak z 2 razy na solarium, żeby przygotować skórę do słońca, do wakacji, bo nie da się usiedzieć nad wodą z moją białą cerą, zawsze wyglądam tak jak teraz (czerwienie się;D) :D no tylko, że bez odbicia serwetki pod pupą:D a czy woda z chlorem nie będzie rpzeszkadzać przy tej czerwonej sciągającej opaleniznie? bo dzisiaj już nawet ok, tylko boli, a wczoraj miałam coś w stylu szoku termicznego, bo było m i zimno, trzęsłam się! a słonce swiecilo i ludzie wyrozbierani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no i nie zeszło faktycznie, ale no już jakoś psychcznie się przygotowywuje na wieczorny basen..........chcoiaż koelzanka zapewniala, ze zejdzie ci do jutra,w yrowna sie spokoojnie, ajj ależ ja głupia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ładnie się załatwiłaś. Smaruj opaleniznę śmietaną i panthenolem. W żadnym wypadku nie idź znowu na solarium, bo tylko pogorszysz sprawę. A czerwona opalenizna szybko nie zejdzie. Poparzyłaś skórę po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodz tego solarium! Solarium powinno opalać a nie parzyć. Stare lampy maja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz przestać chodzić na solarium bo to już oparzenie słoneczne. Daj sobie trochę czasu niech ta skóra się zagoi. Polecam kupic dobry krem nawilżający i regenerujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ie da się usiedzieć nad wodą z moją białą cerą, zawsze wyglądam tak jak teraz (czerwienie się;D) " A wiesz, co to są kremy z filtrem 30 i większym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz nic nie zrobisz, posmaruj panthenolem a nastepnym razem odpusc sobie solarium i nie niszcz skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m 142
komu chcesz zaimponować tą opalenizną przy jasnej karnacji.Nie wolno opalać skóry najpierw w solarium a potem na słońcu bo to doprowadza do choroby skóry.A najgorsza choroba to rak skóry.Po dłuższym stosowaniu salarium w starszym wieku skóra bardzo szybko się starzeje i wygląda o 15 lat starzej bo jest wysuszona.Bardzo to brzydko wygląda i nic się z tym nie zrobi oszczędzaj to co masz i nie wygłupiaj się z tą sztuczną opalenizną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jest tyle samoopalaczy a ty pieczesz na raka w solarium Smaruj sie maślaka, zsiadlym mlekiem Panthenolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chcesz się pozbyć czerwonej skóry a za kilka lat będzie jak się pozbyć zmarszczek w młodym wieku, a później co mam zrobić- mam czerniaka. bezmózgowiec z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale samoopalacze brudza ciuchy i wygladaj okropnie :/ nic sie neis tanei jak pojdzie sie raz na jakis czas do solarium. faktycznie takie spalenie sie nie jest dobre ale juz teraz za pozno na pouczenia. pantenol i jakis balsam po opalaniu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerniak nie bierze sie od opalania. Choroby skórne są w nas od zawsze jedynie opalanie moze przyspieszyc tworzenie sie raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×