Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznam

jak sie skutecznie odchudzic?

Polecane posty

Gość nieznam

czesc. jestem chlopakiem i mam juz prawie 17 lat. posiadam troszke zbednych tkanek tluszczowych co owocuje lekko odstajacym brzuchem. chcialbym bardzo sie odchudzic, ale nie bardzo wiem jak i od czego zaczac. licze, ze jakos mi pomozecie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
liczyłem na jakieś madre porady... podpowie cos ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
SKutecznie się odchudzić to zmienić swoje nawyki żywieniowe na stałe. Wyeliminuj fast foody, chipsy itp. Ogranicz słodycze - co najwyżej na drugie śniadanie, nie później. Jedz co 3-4 godziny, ostatni posiłek na 3 godziny przed snem - najlepiej białkowy. No i ruch - najlepsze na zgubienie tłuszczu jest rower lub bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
a brzuszki pomki? pomoze to cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
Pompki i brzuszki to ćwiczenia już siłowe, one rzeźbią mięsnie, ale nie spalają tłuszczu. Można je dołozyć do głównego aeorobowego treningu, czyli biegu lub jazdy na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
Jak długo będę musiał tak pracować (taka dieta, bieganie), aby zrzucić te 3-5kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
To zależy od indywidualnych predyspozycji. Zwykle chudnie się około 0,5 kg do 1 kg tygodniowo. Więc potrzebujesz co najmniej miesiąc aby zrzucić to co masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
a co do jedzenia? co najlepiej jesc na sniadanie/obiad/kolacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
Co chcesz byleby zdrowo. Czyli pełnoziarniste pieczywo, jak najmniej przetworzone produkty. Mięso gotowane, pieczone lub smażone bez tłuszczu lub z niewielką ilością. Warzywa, owoce - te raczej jako dodatek do drugiego sniadania lub śniadania. Ryby. Przykład: Śniadanie 2-3 kromki z twarożkiem plus pomidor/ogórek/papryka/sałata itp II śniadanie jogurt, jakiś owoc Obiad warzywa z pieczonym kurczakiem lub rybą Podwieczorek np jakaś sałatka Kolacja serek wiejski, jajecznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
ok, dzieki. a co do biegania to jak dlugo? 30 minut? wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
Jak dasz radę dłużej niż 30 minut to dobrze. Koło godziny powinno być ok, ale tutaj liczy się też szybkość - biegnąć 30 minut, można spalać tyle samo kalorii co biegając przez godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
dziekuje bardzo za rady. zaczne robic wg. wskazowek. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
Podczas biegu powinieneś utrzymywać stale to samo tempo. Więc początkowo biegnij wolniej ale dłużej, powoli się przyzwyczaisz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
czy 2km dziennie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
halooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O widzę, że trafiłam na specja
specjalistę, więc spróbuję sie dowiedzieć :) Godzina steppera dziennie przy minimalnym obciążeniu, za to szybkie-wydawało mi się, że spalę dzięki temu tłuszcz, a nie wyrobię sobie przesadnie mięśni. Co prawda dołożyłam jeszcze trening na poszczególne partie mięśni, ale wyrabiają mi się (chyba przesadnie) mięśnie łydek i tylne mięśnie ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
2 km to dosyć mało. Taką odległość można przejśc spacerkiem w jakieś 30 minut. Nie podam odległości bo nie jestem ekespertem od biegania i sama nie biegam bo nie lubię, ale powinieneś biegac minimum 30 minut, takim tempem abyś był je wstanie utrzymac przez cały czas biegu. Nie wiem ile km wyjdzie Ci na poczatek, a z czasem czas i tempo możesz zwiększać. Co do steppera to nie wiem. Może za mało się rozciągasz po treningu? Może masz dodatni bilans kalorii i zamiast spalać, rozbudowujesz mieśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O widzę, że trafiłam na specja
Nie, dodatniego bilansu na pewno nie mam :) ZResztą, gdybym miała to przy tym wszystkim chyba nie zeszłabym o 2 rozmiary w 1,5 miesiąca? Hmm, faktycznie sie nie rozciągam po treningu, to moze być przyczyną? Mąz twierdzi, że bzdurzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
a mozesz podac swoj e-mail czy jakis kontakt? tam bede kierowal pytania w razie czego, bo widze ze sie znasz na tym.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
jeszcze pytanko. chlebek razowy rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy styl życia
Tak, najlepiej razowy, albo jakiś z ziarnami. Kontaktu nie podam i powtarzam że ekspertem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia.
zacznij ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Wiesz co, ja jestem teraz na diecie z jagodami Acai i jest nieźle. Po miesiącu mam minus 6 kilo i dobrze się czuję, metabolizm mi w końcu ruszył ;-)) a zawsze miałam z tym problem. Ja zamówiłam takie specjalne, bardziej wydajne jagody w formie proszku ze strony ultimateslimming.pl . Tutaj mi paczka wystarczy na 1 i pół miesiąca, a kosztuje niecałą stówkę. Wystarczy brać 2 razy na dzień, a jak ktoś chce szybszych efektów, to można też 3 porcję przyjmować w południe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jeszcze mlody, wiec nie będziesz miał problemu z wyzwaniem, ale powinienes zdecydowanie spróbować wakacji odchudzających np. stad www.nawzgorzu.com.pl sprawdz czy Ci to odpowiada, duzo informacji znajdziesz na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowałam się do mojej diety dołączyć suplement FIGURENA. Była to dobra decyzja. Waga zaczeła dużo szybciej i bardziej spadać. Lepsza przemiana materii odczuwana. Blokada głódu bardzo przydatna. Polecam. Tabletek podobnych jest wiele. Ja stosowałam ze strony http://figurena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daamm
Dużo merytorycznych informacji przygotowywanych przez fachowców znajdziesz na stronie www.fitness-stylzycia.pl. Niemal co tydzień pojawiają się tutaj nowe poradniki na temat zdrowego odżywiania, odchudzania, diet, ćwiczeń itp. Ja śledzę sobie też profil tego serwisu na Facebooku (https://www.facebook.com/Fitness.Styl.Zycia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×