Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może ma ktoś przebity pępek

Jak szybko zarasta dziurka po kolczyku w pępku??

Polecane posty

Gość może ma ktoś przebity pępek

Siostra dzwoniła do mnie, że musiała wyjąć kolczyk z pępka, przełożyć śrubkę do brody, bo przez noc jej zarośnie. Nieważne. Nie ma teraz jak włożyć kolczyka do pępka, bo żadnego nie ma. Myślicie, że do rana ta dziurka jej zarośnie? Rano wróci do domu i włoży inny kolczyk, ale teraz niestety nie ma skąd go zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ucha niech wyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ile czasu ma kolczyk. Ja raz (całkiem wygojone miejsce przekłucia) zostawiłam bez kolczyka na 3 miesiące i nic się nie stało. Ale nawet jeżeli kolczyk jest świeży, to nie powinna mieć problemów z włożeniem go po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunia07
hej laski ;*;* Jeżeli ja miałam przebity pępek ok 3 tyg temu i chce go wyjąć na ok godz to czy dziurka na pewno mi nie zarośnie?? Pytam bo teraz na wf-ie robimy wymyk(taki przewrót na drążku) a z kolczykiem wole nie ryzykować że coś mi się stanie... Proszę odpiszcie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak szybko
dziurka po kolczyku w pepku tak szybko nie zarasta. ja wyciagnelam kolczyk z pepka na 9 miesiecy kiedy bylam w ciazy i po tym czasie bez problemu go zalozylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvmmmm
ja od sierpnia nie mialam kolczyka i dziurka nie zarosla jeszcze. ale kolczyk mam juz 6lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunia07
no jak ma się kolczyk od 6 lat to domyślam się że nie zarośnie ale chodzi mi głównie o to że przebiłam pępek 3 tyg temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunia07
Dzięki dziewczyny za porady kochane jesteście ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King.aaa
A ja miałam kilka miesięcy kolczyk w pępku, jednak dziurka była krzywa i postanowiłam wyciągnąć kolczyk. Jak myślicie, jak długo będzie mi ona zarastała ? Chciałabym jak najszybciej zrobić drugi raz nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yersenia
Założyłam ten watek bo nie mogłam znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dani.
Hej, w pępku kolczyk założę i po 2 tygodniach i nawet dłużej... a kolczyk z języka wyciągam gdy idę do dentysty czasem się zapominam i wkładam bez problemu po 4 dniach ;/ wiec nie rozumiem rozpaczających dziewczyn bo nie włożą kolczyka po godzinie dwóch :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina21212121
ja nie miałam kolczyka przez ponad rok ale dziś stwierdziłam ze znów chcę mieć liczyłam się z tym że będę musiała pójść do studia znów przebić ale włożyłam kolczyk bez najmniejszego problemu...jutro kupię do języka ale nie wiem czy też mi tak łatwo pójdzie nie nosiłam już jakieś 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje pilnej porady mam kolczyk w pepku pol roku czy jesli wyjme go na noc to dziurka mi nie zarosnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraajjjjj
A mnie bardzo szybko dziurka zarosla, zgubilam kulkę i przez miesiąc nie miałam kolczyka i mi dziura do polowy zarosła, musialam się przebijać i teraz od nowa będzie mi się goić, ała:( I to już drugi raz mam taką sytuację:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sobote zgubiłam kolczyk i 2 dni chodziłam bez. Dzisiaj(poniedziałek) kupiłam nowy i miałam duzy problem z założeniem gdyż powoli zaczynała zarastać.. mam go już 5 lat i wiele razy wyciągałam do zdezynfekowania i od razu zakładałam bez problemu także to zależy od organizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyciagnelam kolczyk rano, wieczorem juz go nie założyłam... miałam go miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare komorki tez wam zarosly...no nic glupota nie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolczyk w pępku z 8 lat. Zdjęłam kolczyk do zdezynfekowania, ale przez przypadek zgubiłam zakrętke. Po tygodniu zakupiłam nowy (dziś) i aktualnie mam problem z jego włożeniem, ponieważ kolczyk wchodzi do połowy. Jak myślicie, zaryzykować, przekłuć samemu kolczykiem, pocierpieć, czy przekłuć jeszcze raz płacąc za zabieg ? Szczerze, jestem w szoku, że po tygodniu czasu i po tak długim czasie noszenia kolczyka dziurka jednak zarasta. Dodam też, że jutro wyjeżdżam za granicę na weekend majowy, czy któraś z was tak już miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przekłucie było wygojone, może zdarzyć się że nie zarośnie przez kilka miesięcy moja po 6 miesiącach nadal była drożna i założyłam kolczyk, koleżanka miała rok bez i nic nie zarosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 mają kupiłaś kolczyk, hm fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyciagnelam kolczyk z pępka na gdy byłam w 5 miesiącu ciąży po porodzie wlozylam bez problemu. A ostatnio zgubilam kolczyk i chodziłam 3 dni bez kolczyka i mam problem z założeniem go spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Mam problem, zrobiłam sobie kolczyk w pępku półtora roku temu ale dziurka mi sie cały czas do dziś trochę papra. Z kolei ostatnimi czasy jest u mnie podejrzenie alergi na nikiel i musze kolczyk wyjąć najlepiej na pare miesięcy, myślicie ze dziurka mi zarośnie ? bo nie jestem pewna czy ona jest zagojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 4 latach noszenia kolczyka wyciąglam na bardzo długo bo jakieś 3 lata nie miałam i bez problemu wsadzilam go spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To o co chodzi? Mam kolczyk 10 lat, odkręciła mi się kulka po ok tygodniu kupiłam nowy i co? Nie mogę włożyć :/ mam nawet problem kiedy wkładam kolczyk pp 2 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inny organizm i u nie których osób nie zarośnie a u innych będzie zarastać. To zależy tylko i wyłącznie od budowy naszego pępka Radziła bym nie ściągać w krótszym czasie niż po trzech miesiącach od przebicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×