Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ssmycyskoo

Jaka dodatkowa praca najlepsza? poradzcie mi cos brak kasy mnie zrzera

Polecane posty

Gość Wiesz, to zalezy, co potrafisz
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssska
zobacz tutaj www.avon.czest.pl maja naprawde ciekawa oferte:) No i mozna zarobic sobie konkretna kase jak na dodatkowa prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz, to zalezy, co potrafisz
W takim razie wykonuj w domu strony www, powinnas miec w najgorszym razie kilka stowek miesiecznie z tego, w najlepszym - pare tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssska
od 15 do 40% zawsze mozesz avansowac na lidera sprzedarzy nic trudnego wystarczy ze podpiszesz 5 umow z osobami i zarabiasz na nich fajna sprawa i zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz, to zalezy, co potrafisz
To nie rozumiem czemu masz problem finansowy? Ja robie sama grafike do tego i nie narzekam na brak kasy, wiec Ty powinnas dac sobie rade spiewajaco ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra powiedzmy ze byla bym zainteresowana... ile sie placi za wpisowe i czy gdyby mi sie nie powiodlo to musze cos placic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssska
wpisowe jest 0zł no a jak ci sie nie powiedzie to umowa samoistnie wygasa po roku czasu chociaz nie mam pojecia dlaczego tak zakladasz... tak naprawde to nic trudnego katalog dajesz babce ciotce mamie kolezankom wujkom i zamowienie samo sie zbiera ... tak naprawde moze na to wszystko posiwecasz ok pol godziny na caly jeden katalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssska
wejdz tutaj www.avon.czest.pl tam mozesz wypelnic formularz zgloszeniowy a reszte robia za ciebie ;) bez wychodzenia z domu zostajesz konsultantka ja zaczelam tak samo:D a po za tym masz tam taka fajna oferte ze jak zlozysz zamowienie za min 150zł to dostajesz od tej babeczki 50zł na zamowienie dla siebie kosmetykow( taki bon) fajna sprawa ja dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki wyslalam zobaczymy co z tego wyjdzie :D dzieki Ci bardzo za info :D apropos naprawde fajna ta stronka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która fajna
ta stronka, bo podano ich kilka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która fajna..........
mhm akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która fajna..........
kretynki i kobiety :/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jakis problem ze soba ?jak ci sie cos nie podoba to wcale nie musisz uczestniczyc w tym forum kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która fajna..........
standardowa odpowiedź przygłupawej konsultantki avon wszystkie jakby z jednego ojca, tak samo głupie i tak samo zawsze atakują, skąd wy się bierzecie na tym świecie? rozpacz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która fajna..........
ale będziesz 😭 mam nadzieje że nie spotkam tak głupiej kobiety na swojej drodze życia zakłada temat a potem... ech szkoda gadać powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam:0 Zapraszam do wspólpracy z avon Tylko teraz jeżeli podpiszesz ze mną umowę dostaniesz ode mnie super prezent w postaci perfum Dodatkowo możesz zdobyć od firmy super elegancką torbę o wartości 999złL9 Twój zarobek może wynieś nawet 50% od kwoty zamówienia:) Dodatkowo możesz zamawiać dla siebie kosmetyki tańsze nawet o 80%:) NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ tEL;505293722 EMAIL:kamilmaliszow@onet.pl PozdrawiamL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, których wartość katalogowa wynosi 370 zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum :) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com zapraszam wszystkich chętnych :) dieta - start 07.03.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×