Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ssmycyskoo

Jaka dodatkowa praca najlepsza? poradzcie mi cos brak kasy mnie zrzera

Polecane posty

Gość kaktusikt
Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić. Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=276919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do współpracy! Szczegóły na www.colltea.com oraz mailowo: dystrybutor@colltea.com Warto pytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Aktualny katalog 6/2011: http://www.pl.avon.com/PRSuite/home_page.page Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 6,7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Bądź aktywna w 2 katalogach, tj. 6/2011 i 7/2011 i złóż w tych katalogach zamówienia na min. 250zł, a będziesz mogła zamówić wodę perfumowaną rare gold w cenie 5,90! Również możesz zdobyć eleganckie pozłacane kolczyki PRIYA za 14,90! Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 6 lub 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: Wiem ,że nie zarobicie na tym wielkich kokosów ,ale zawsze kilka stówek wpadnie do portfela. Tylko teraz masz możliwość zdobycia; -zestawu pędzli -perfum Rare Gold -zestawu biżuterii eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spróbowałam czegoś innego. na początku podchodziłam do tego z rezerwą ale gdy skończyły się inne opcje na realne pieniądze, spróbowałam i nie żałuję. Nie żadne kliki w banery i tego typu inne bzdury z których i tak nic nie masz albo bardzo niewiele. Program partnerski, który naprawde działa i jest zupełnie legalny, bardzo logiczny a co najważniejsze przynosi realne pieniądze . Im nas więcej tym lepiej. Kliknij w poniższy baner i przeczytaj zajmie Ci to najwyżej 5 minut a naprawdę warto. http://dobryzarobek.pl/index.php?id=9b2509358e0a856b5f3486ca26cba828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka22
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Co najważniejsze, to zwracam wszystkie koszty za małe zamówienia. U mnie nie ma żadej wymaganej kwoty, na którą musisz złożyć zamówienie :) możesz składać zamówienia nawet po 20zł w katalogu, a dostawę paczki będziesz mieć bezpłatną:) 26 MAJA JEST SZKOLENIE KOSMETYCZNE W KIELCACH :) PIĘKNO SUKCESU POZIOM 1. ZAPRASZAM WSZYSTKIE KONSULTANTKI JAK I PRZYSZŁE KONSULTANTKI. ZAINTERESOWANI NIECH ZGŁASZAJĄ SIĘ DO MNIE. Już dziś jeśli zostaniesz Konsultantką w katalogu 7 bądź 8/2011 i złożysz swoje pierwsze zamówienie w katalogu, w którym podpisałaś umowę na min.250zł będziesz mogła zamówić fantastyczne kosmetyki za 1zł!! *w pierwszym katalogu współpracy - superwydłużający tusz do rzęs - za 1zł *w drugim katalogu współpracy - podwójny program liftingujący okolice oczu - za 1zł *w trzecim katalogu współpracy - zestaw: woda toaletowa spotlight i odżywcza maseczka do ciała z minerałami z Morza Martwego z serii PLANET SPA - za 1zł Jeśli rozpoczniesz współpracę w AVON w katalogu 7/2011 i polecisz koleżankę na Konsultantkę w katalogu 8 lub 9/2011, a każda z was osiągnie sprzedaż min. 250zł w każdym z dwóch kolejnych katalogów będziesz mogła zamówić marynarski zestaw na lato za 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeśli rozpoczniesz współpracę z AVON w katalogu 8/2011 i osiągniesz sprzedaż 250zł w każdym katalogu 8 i 9/2011 będziesz mogła zamówić dodatkowo marynarski zestaw na lato w najmodniejszym w tym sezonie stylu w specjalnej cenie 19,90zł! Sukienka, zegarek i japonki! Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz 3 TUSZE SUPER ENCHANT, to otrzymasz w prezencie szminkę COLORDISIAC (kolor do wyboru) Jeżeli w katalogu 7/2011 zamówisz jakiekolwiek kosmetyki ze str.8-34 na kwotę 150zł otrzymasz w prezencie TORBĘ BABIANA AVON oferuje Wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień tylko za 6,90! -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) więc możesz zamawiać hity z wyprzedzeniem -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek z opustem nawet o 80%) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości nawet do kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży, warsztaty makijażu, spotkania Nova Szansa itp. (po szkoleniu Piękno Sukcesu możesz zakupić 3 zestawy po 20zł, których wartość katalogowa wynosi 370 zł, a po warsztatach makijażu 3 zestawy po 40zł, których wartość katalogowa wynosi 670zł), również po ukończeniu szkoleń otrzymujesz dyplom za uczestnictwo -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni -możliwość zwrotu lub wymiany produktów na inny -program lojalnościowy, dzięki któremu przy zamówieniu na określoną kwotę, możesz zamówić HIT z następnego katalog za bardzo atrakcyjną cenę, maxymalnie do 10zł !! -wycieczki, bankiety, konferencje, to coś, w czym Ty także możesz uczestniczyć -AVON CLUB - club najlepszych Konsultantek, do którego dostają się te z wysoką sprzedażą, Ty też możesz! Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką odpisz na tą wiadomość. Z każdą osobą pracuję indywidualnie. Jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj, chętnie odpowiem, cały pakiet nowej Konsultantki (katalogi, ulotki, programy motywacyjne) przesyłam bezpłatnie na Twój adres domowy, w ciągu 3 dni, jeśli jesteś z pobliskiej miejscowości możemy się umówić na spotkanie. Gorąco zapraszam, każda nowa osoba dostaje prezent po złożeniu swojego pierwszego zamówienia. Pozdrawiam, Żaklina - Starszy Lider Sprzedaży AVON gg:2164642 tel.: 607-551-970 e-mail: zaklinaborycka44@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ:)! Wiele osób chciałoby dorobić sobie do pensji.... Jeżeli TY też chcesz zarobić kilka stówek miesięcznie i kupowć dla siebie taniej kosmetyki napisz lub zadzwoń do mnie:)_:) Jestem liderem od kilku miesięcy a moja grupa liczy już sporą liczbę konsultatek i kilku liderów..... Każdej osobie pomagam i doradzam ,gdyż wiem jak jest ciężko zacząć-sam byłem kiedyś konsultantem.... Avon oferuje bardzo wiele nawet przy małym nakładzie pracy; *zarobek 15-40%(czasami 45i50% w programach motywacyjnych) *17katalogów -każdy z 3 terminami składania zamówień *w każdym katalogu 3 bezpłatne terminy dostawy kosmetyków do domu. *ofertę demo(gdzie konsultantka może kupić kosmetyki,które będą dopiero w następnym katalogu. *ofertę netto (gdzie konsultantka może kupić kosmetyki nawet o 80% taniej) *21dni na zapłatę rachunku *bardzo małe braki kosmetyków(mamy własną fabrykę w Polsce) *dla ambitnych AVON CLUB(najlepsie konsultanci) *różnego rodzaju wycieczki ,wyjazdy,konferencje,bankiety *funkcja lidera i możliwość budowania własnego zespołu Statrując w jednym z 3 najbliższych katalogach i składjąc zamówienia na co najmniej 250zł otrzymasz; -superwydłużający tusz do rzęs -program liftingujący okolicę oczu z serii ANEW -perfumy SPOTLIGHT -krem z serii PLANET SPA -zestaw na lato-japonki,sukienke i zegarek Dla każdej konsultantki wysyła pod jej adres zamieszkania ZA DARMO; *zestaw dla konsultantki(umowę i zestaw startowy) *ulotki prospetingowe *zestaw katalogów *ZESTAW PRÓBEK Chcesz się czegoś dowiedzieć lub o coś zapytać?? Napisz lub zadzwoń do niczego to Cię nie zobowiązuje.... ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ W ZESPOLE KTÓRY STAJE SIĘ CORAZ WIĘKSZY I BARDZIEJ ROZWINIĘTY:) Na maile odpisuję kilka razy na dziennie; KONTAKT; tel.;505293722 mail.;kamilmaliszow@onet.pl gg;34142854 Pozdrawiamll Kamil -Lider Sprzedaży i Zespołu AVON. -- Zostań konsultantką AVON:) Tel;505293722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 31lat
Laska jest niezła,potrafi tworzyć strony internetowe,a chce się zająć sprzedażą kosmetyków Avon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białyjerozy
Może pomyśl najpierw o zainwestowaniu w siebie? Usiądź i zastanów się, co chciałabyś robić... Ponieważ piszesz w grupie Zdrowie i uroda, to może chciałabyś zająć się sprawami usługowymi w tym zakresie. Z tego, co mi wiadomo, choć nie mam konkretnych informacji na ten temat, ludzie coraz bardziej otwierają się na ten obszar. Kobiety od dawna, a teraz także panowie korzystają z usług kosmetyczki. Może więc coś w tę stronę? Może dietetyka? Jeśli chciałabyś, tutaj masz linka do stronki ze szkoleniami: http://sklep.edustacja.pl/ Zerknij sobie, może znajdziesz coś, co Cię zainteresuje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz, to zalezy, co potrafisz
Ciekawe jak jej poszlo z tym Avonem :) Bo ja sie nadal grzebie w grafice i mam 1000-2000 mc do pensji, a nawet nie potrafie robic www :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avon Praca
Zostań Konsultantką Avon - Zarabiaj do 40% zebranego zamówienia i odbieraj prezenty ! Dołącz do Avon. Zostań Konsultantką w Katalogu 3 i przez pierwsze 4 Katalogi współpracy odbieraj wspaniałe prezenty: Pierwszy katalog współpracy, zamówienie na minimum 200zł - Woda toaletowa Spotlight Drugi katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Perełki brązujące Trzeci katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Podwójny program liftingujący okolice oczu + Tusz do rzęs Supershock Czwarty katalog współpracy, zamówienie na minimum 250zł - Woda toaletowa Infinite Moment Osiągając sprzedaż w 1 i 2 katalogu ŁĄCZNIE minimum 700zł: 1)Śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu 2)Śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką Osiągając sprzedaż w 1,2,3 i 4 katalogu ŁĄCZNIE minimum 1500zł - Torebka Batycki w specjalnej cenie 99.90 ! Niektóre korzyści wynikające ze współpracy : Wpisowe 0zł Nie masz obowiązku składania zamówień w każdym katalogu Elastyczne godziny pracy Oferty specjalne oraz programy motywacyjne Profesjonalne Szkolenia Kosmetyczne Możliwość rezygnacji bez ponoszenia konsekwencji Oferty nawet 80% taniej ! Bezpłatna dostawa Internetowe składanie zamówień 100% gwarancji na produkty możliwość zwrotu aż do 3 miesięcy Nowości w specjalnych cenach dla Konsultantek Nic nie ryzykujesz A, co najważniejsze : Możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona ! Szczegóły można uzyskać pisząc na e-mail: avonpraca@op.pl Na e-maile odpowiadam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderka avon
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką, ale przez to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! (od katalogu 4/2012 startuje nowy program opustowy!!) -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie, a nawet i więcej, to zależy już tylko od Twojej pracy i zaangażowania!! -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Już dziś podpisując umowę i składając zamówienie z katalogu 3/2012 lub 4/2012 możesz odebrać atrakcyjne prezenty jako bonus na start dla nowych Konsultantek!!!: *za 1zł woda toaletowa Spotlight *za 1zł perełki brązujące *za 1zł podwójny program liftingujący okolice oczu oraz tusz do rzęs SuperSHOCK *za 1zł woda toaletowa Infinite Moment NOWOŚĆ!! Z KATALOGU 3/2012 *za 1zł śródziemnomorskie serum ujędrniające do szyi i dekoltu oraz śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką A OPRÓCZ POWYŻSZYCH KOSMETYKÓW MOŻESZ MIEĆ RÓWNIEŻ ELEGANCKĄ TOREBKĘ BATYCKI!! WYSTARCZY PODPISAĆ UMOWĘ I ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE ABY OTRZYMAĆ WSPANIAŁE PREZENTY ZA 1Zł !! Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! MLM to praca jednak pieniądze są realne i do zdobycia, fajna zabawa i super ludzie, a jak siedzisz w domu tak jak ja to przynajmniej masz wymówkę zeby do kogoś wyjść z katalogiem . Od czegoś trzeba zacząć, zawsze znajdziesz chętnych na kosmetyki, polecam Oriflame bo super jakość i fajne promocje, naprawdę warto, nic Cię to nie kosztuje, zawsze dla siebie możesz kupować taniej, kurier przywozi do domku, super sprawa Czy warto???- oczywiście, że Tak, sama jestem konsultantką Oriflame i Marizy (chętnych do współpracy proszę o kontakt iboska@poczta.onet.pl lub 884109131) - a co też się ogłoszęPomogę i doradzę co wybrać. Wg mnie kosmetyki Oriflame to super jakość za niską cenę i dużo możliwości, Kosmetyki Marizy, też niezłe i tanie. zależy na jaką klientelę trafisz. chętnie pomogę, warto w swojej ofercie katalogowej mieć różnorodność, polecam Betterware - produkty do domu, swietnie się sprzedają i są niedrogie, a bardzo dobre jakościowo. zapraszam w tych wszystkich firmach musisz mieć sponsora czyli osobę która Cię wprowadzi - chętnie pomogę. Ja proponuję też coś nowego EFG - przyszłość trzeba zabezpieczyć, pomyśleć o oszczędzaniu i emeryturze i nie trzeba NIC SPRZEDAWAĆ, a zyski są nieporównywalne do Oriflame czy Avonu, to nie jest 5 zł na produkcie. zainteresowanych proszę o kontakt, sprawdź nas!!!!!!!!! iboska@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrovitaaaa
:) Jeśli interesujesz się tematyką zdrowia zapraszam do współpracy. Firma daje nam produkt a konkretnie naturalne suplementy diety, daje narzędzia (strona internetowa lub spersonalizowany panel, wsparcie sponsora, bezpłatne kursy szkoleniowe internetowe i w realu)' firma wypłaca pieniążki na konto w zależności od obrotu. Można taniej jako klubowicz podreperować swoje oraz najbliższych zdrowie, korzystać z promocji oraz utworzyć własny biznes otwierający drogę do wolności finansowej. Żeby zostać klubowiczem i rozpocząć biznes należy zakupić suplementy dla siebie lub bliskich na kwotę 85 zł, wraz z suplementami otrzymasz pakiet startowy z katalogiem, prenumeratą Newsa o zdrowiu, publikacjami na temat działania biznesu, firmowym długopisem, płytą z historią firmy. Po więcej szczegółów pisz selene035@ tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokospoko123
dobrą opcją jest handel na allegro. swoje stare ciuchy możesz sprzedać, albo sobie sprowadzić najtańszą chińszczyznę z wólki kosowskiej. kokosów pewnie na poczatku na tym nie zrobisz, ale pare złotych zawsze wpadnie do kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako praca dodatkowa czyli po godzinach i w weekendy mozesz sobie dorobić na przykład jezdzac do pań albo wygospodarwować u siebiew domu miejsce do pracy jako stylistka paznokci. Tu trzeba tylko determinacji zeby sie nauczyć nowego zawodu i na poaczatek zainwestowanie w szkołę i preparaty do pracy. Jak zaczniesz pracować to klientki z polecenia beda do Ciebie uderzac oczywiscie pod warunkiem ze bedziesz w tym dobra. Zdobycie takich kompetencji nie jest bardzo trudne, ale wymaga powaznego podejscia no i checi. Mozesz isc do studium albo na krótszy 100-120h kurs, szkoły sa praktycznie w kazdym miescie, ja z warszawskich polecam szkołe stylizacji z al. krakowskiej. W tym roku jak sie jest osoba bezrobotnę to mozna sie ubiegać o sfinansowanie takiego kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AVON to nie praca!!! Kosmetyki fajans a konsultantki nawiedzone... jak AMWAY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chce sobie dorobić? Wystarczy mieć fajne grono znajomych i rodziny wokół siebie a interes się kręci. Po nieudanych próbach znalezienia pracy, zostałam konsultantką FM GROUP (perfumy, super środki czystości i profesjonalne kosmetyki) oraz kosmetyków MARIZA (super jakość za niską cenę) i całkiem nieźle mi idzie, nie dajcie sobie wmówić, że to nie ma sensu, ja postawiłam na własną intuicję, nic się nie traci a można zyskać kilka stówek w miesiącu na początek Teraz buduję swoją strukturę, kto chętny, zapraszam do pisania. Ps. Avon jest wszędzie a te firmy jeszcze nie :D Wszelkie pytania piszcie na maila lub na facebooku: moje strony fb to "Zostań konsultantką FM GROUP" i "Zostań konsultantką Mariza już dziś" Justyna Gola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaaaaaaaaaaaa
Ja mam do zaoferowania dodatkowa prace. Mozna pracowac tylko online albo tradycyjnie, ale wiecej info na : praca.dodatkowa(małpa)opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam współpracę z Firmą Avon, idealny sposób na dorobienie do pensji ! Dodatkowo Firma ciągle organizuje programy prezentowe !!! Chętnie udzielę szczegółowych informacji: avonpraca@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby urban nosil turban
dawaj doopy za pieniadze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturArtur
Zgadzam się w pełni z przedmówcą - branża finansowa obecnie oferuje najwięcej możliwości zarobków. W obecnych czasach, nie potrzeba mieć nawet doświadczenia - firmy płacą za pozyskanie klienta, a samą obsługą zajmują się oni. Polecam program partnerski Money2Money. Jeżeli zarejestrujesz się przez mój link partnerski dołączysz do zespołu, wówczas możesz liczyć na moją pomoc. Link partnerski: http://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=14813

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina_21
jeśli chcesz to możesz się śmiało zgłosić do Profi Credit, by polecać ich program partnerski http://partner.proficredit.pl/ , można tam sporo zarobić bo aż 2% od udzielonych kredytów, ja zarobiłam 200 zł w ciągu tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam dobry polski serwis do zarabiania w internecie. Po rejestracji trzeba wykonywać różne płatne zadania - są to m.in. ankiety, klikanie w reklamy, rejestrowanie się na różne strony - za co otrzymujemy kasę na konto. Jest to polska sprawdzona strona, a wypłacają już po uzbieraniu 10 zł!!! co nie jest wcale takie trudne. zachęcam do rejestracji! https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/46658/code/942424e9a2e0436/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam płatne ankiety. Podaję poniżej 2 portale, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można. wg mnie najlepsze wypłacalne portale to: 1. IMAS - płatne ankiety Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921 2. toluna – sporo ankiet i również produkty do testowania, , a nagrody to bony do empiku, tesco, mediamarkt, przelew na paypal https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×