Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Jaką firmę farb do włosów polecacie???

Polecane posty

Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Słyszałam ze Palette jest najgorsza w sensie ze najbardziej niszczy włosy:/ a co myślicie o Garnier???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier to moja ulubiona
a palette faktycznie najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bardzo odpowiada
PALETTE - niczego nie niszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykuykui
palette nawet moja matka i ciotka ni epolecaja :D a garnier to pewnie taka tansza wersja loreala,wkoncu to jeden afimra :D a loreal jest zbyt drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
a faruje moze któras z was włosy na jasny blond??? ja farbowalam zawsze garnierem 111 popielaty blond, kolor wychodzi fajny, ale po miesiacu jest brzydki żółty odcień:( może jakąś inną polecicie żeby wyszedł ładny blond, ale bardziej nautralny, nie taki biały:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palette jest do d.... ma ładne kolory ale niszczy bardzo włosy, zreszta farby kupione w sklepie są dużo gorszej jakości niź fryzjerskie. jeśli macie możliwość kupienia farb fryzjerskich (w hurtowni) to polecam ce-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nnnnnnnnnn ja wlasnei tez zamierzam na jsny blond pofarbiowac i zamierzam kupic jakas farbe w najblizszym czasie i sama sie tym zajac bo fryzjerka ostatnio spieprzyla robote i wyszedl mi lekko rudy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier to moja ulubiona
bardzo fajne sa tez wella color touch, jesli ktos ma mozliwosc kupienia fryzjerskich, ale to takie cospomiedzy farba a szamponem, wiec nie wiem, czy blondy wychodza. ale wybor kolorow wielki i pielegnuje wlosy przy okazji, ja kupowalam na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykuykui
dziwne ze na odrosty zuzylasz 2 farby, bo chociaz ja mam od cholery wlosow i do dlugie to zuzywam jedna, a przy krotkich wlosach farba wystacza na 2 glowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjojjjjjjjjjjjjj
widocznie mimo wszystko masz mniej włosów ode mnie... hehehe u mnie nie ma szans żeby mi jedna farba wystarczyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ja mam o tyle dobrze ze moja bratowa jest fryzjerką i ona mi poleciła tego garniera 111, ładny kolorek wyszedł nie powiem, ale z każdym myciem sie wypłukuje, powoli żółknie:/ ehhh...ale jak narazie najlepsza farba jakiej używałam, nawet rozjaśniacze nie dają takiego efektu....wiec chyba zostane przy garnierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ykuykui
no chyba ze masz kilkucentymetrowe te odrosty :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrr
Polecam loreala exellent 10. rewelacyjna farba i tylko 10 min farbowania. wlosy sa po niej naprawde dlugo blyszczace. fakt tez, ze farbuje je mniej wiecej co 1,5 m-ca, ale za to codziennie splukuje myjac głowe:) przeszlam przez wszystkie mozliwe farby na rynku i te naprawde sa godne polecenia. Cenowo nie sa najprzystepniejsze, ale mozna upolować promocję w Rossmanie (wtedy podobno mozna je kupic za 15 zł). Zreszta lepiej wydac te pare zloty na cos z czego czlowiek bedzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier to moja ulubiona
nie wiem, jak jest wszedzie z instrukcja, ale na welii color touch byla, i osobno musialam kupic wode do zmieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nie nie próbowałam innego niz 111:/ ale tez mam ochote na jakis ciemniejszy, jakis toffi, albo średni blond...wolałabym zimne kolory, nie lubię tych złocistych refleksów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjojjjjjjjjjjjjj
ja mam ten problem że na końcach włosów mam jeszcze pozostałości po rozjaśniaczu :( więc nawet jeśli użyje ciemniejszej farby co na początku wygląda ładnie to ona się bardzo szybko z końców spłukuje i 3/4 włosów mam ciemnych a końce jasne :( tragedia :( a włosów za choinkę nie zetnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjojjjjjjjjjjjjj
do ykuykui----->>> niestety na kilkucentymetrowe odrosty to ja sobie nie pozwalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyy
hehe, a dla moich włosów właśnie najlepsza jest Palette :) Może dlatego, że mam bardzo gęste i trudne do farbowania włosy, dlatego żadne loreale itp. jakoś nie działają. Garnier ujdzie, ale jednak to jeszcze nie to, za to palette-"Czysty blond" nadaje mym włosom pożądany kolor. Nie zauważyłam też żebym miała zniszczone włosy, a muszę dodać, że codziennie suszę je suszarką i farbuję co 3-4 tygodnie:) Jak widać, każda farba na każdego działa inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnier to moja ulubiona
taka jedna - tak, było w instrukcji, proporcja 1 do 2, ale w tej chwili nie pamietam, czego 2 razy wiecej / mniej ;) z tym, ze kupic trzebaa bylo caly litr, wiec ja kupowalam na spolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z profesjonalnych polecam Wella Koleston. ja kupuje produkty na ebay- farbe plus wode utleniona . wlosy mam ciemny blond a farbe kupuje w kolorze 7/07 i uzywam waody 6% i mimo tego ze tej wody nalewam tak na oko to i tak kolor wychodzi jednakowy. tylko za nim kupicie wode musicie sie zdecydowac jaki procent potrzebujecie 6,9,czy 12- a to zalezy od kolory farby i wlosow nat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia- skoro masz rozjasnione rozjasniaczem to ta farba i tak ci sie zmyje. najbezpieczniej byloby zafarbowac wlosy na ciemny blond i wtedy zafarbowac jeszcze raz na ten braz - moja koleznak tak robila jak zmieniala kolor. ja osobisice uwazam ze u fryzjera jedynie warto farbowac wlosy na blond bo ladny blond jest jednak trudny do uzyskania ,ale na cimeny to mozna sobie w domu zafarbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Aha dzieki :) nie ja rozjasnilam wlosy w ten sposob ze po prostu u fryzjera porobilam pare bardzo jasnych pasemek i w ten sposob staly sie jasniejsze xD A zeby uzyskać taki kolor jak podałam w linku to jaką farbe kupic i jaki numer/nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
aha dzieki :) ale boje sie ze sama zle naloze farbe albo niedokladnie, albo nie wyjdzie taki kolor jaki bym chciala, albo jeszcze cos innego... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym na Twoim miejscu
spróbowała L'oreal Casting kolor Karmel, moim zdaniem powinien wyjść podobnie jak na zdjęciu. Farba jest łatwa w nakladaniu, powinnaś sobie poradzić albo poproś koleżankę o pomoc:) Casting wychodzi bardzo naturalnie na włosach, ładnie lśnią, wyglądają zdrowo. Co do tematu- ja mogę polecić właśnie L'oreal, Garnier, ale też polską Joannę i Marion, niestety ten ostatni trudno dostępny. Dużo zależy od wymarzonego odcienia, niektóre marki mają ciekawsze blondy, inne lepiej się sprawdzą przy ciemnych czy intensywnie rudych. Dobrą farbą jest też Brillance, ale to głównie ciemne kolory i czerwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia955
Ale z L'Oreala są 'troche drogie :( A co sądzicie o farbach z joanny? I jaki bym wtedy kolor (jak z joanny) powinna wybrać? Aby wyszedł taki jak w linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×