Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Jaką firmę farb do włosów polecacie???

Polecane posty

Gość gość
To w tym biurowcu Herbewo na pewno warto teraz też skorzystac z tej oferty 30% do końca lipca. Zawsze taka oferta sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wem jaki masz kolor włosów dlatego zobacz tutaj sobie farny http://trena.pl/199-farby. Wszystkie są o niebo lepsze niż te, które stoją w drogeriach na półkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze poznać to miejsce bo własnie sama sie zastanawiałam gdzie w Krakowie jest fajne miejsce od którego mozna przyjsc i zrobic sobie dobrą i modną fryzurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam tej farby trena.pl/farby/741-l-oreal-professionnel-luo-color-farba-do-wlosow-50-ml.html, jest całkiem ok, nie niszczy włosów, nie śmierdzi amoniakiem. Widziałam ją w wielu salonach fryzjerskich więc jest sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o suplementy to ja mam swoje sprawdzone i jesli chodzi o pielęgnacje skóry od srodka to zwykle kupuje tylko takie jak Revital Hair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i ja na zimę wlasnei zrobie taką kuracje bo jednak po zimie włosy wymagaja jednak odbudowy i solidnego wzmocnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobrego fryzjera, w biurowcu Herbewo - Strefę fryzur. Jesli nadal poszukujesz, a nie jest to dla Ciebie daleko żeby tam właśnie dojechać to może warto właśnie spróbować. Bo obcinają naprawde dobrze, i zawsze nawet jesli pójde z jakimś zdjeciem aktorki , zdjęciem fryzury obetnie mnie dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, zawsze wazne jest to zeby wybrać sie w sprawdzone miejsce w którym mozemy zawsze zdecydować sie na fajna, modną fryzurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 5 miesięcy chodzę do salonu Dorothy na Zimnej 2. Jestem bardzo zadowolona bo wiem ze jak ide tutaj moje włosy będa w dobrych rękach i ze zawsze bedą dobrze wygladac nawet po koloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyPPD
Okazało się że mam alergię chyba na PPD bo długo farbowałam włosy na ciemne kolory.Preparat nie uczulający mnie to MultiSoftColor Joanny.Na moje nieszczęście został niestety wycofany z produkcji.I mam obecnie problem ze znalezieniem jakiegoś zamiennika.Farby z drogerii odpadają przez PPD Myślę nad wypróbowaniem jakiejś farby z apteki tylko nie wiem na którą się zdecydować.Mam na oku Hairwonder Colour&Care,Phyto Color oraz Biokap-delicato. Która jest najodpowiedniejsza dla alergika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywałam farby kosswella dobre sa nie niszcza włosów idealnie kryje siwe włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może Sanotint? Delikatna, ale nietrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a może Sanotint? Delikatna, ale nietrwała x prawie 60 zł kosztuje, bez chemii ale nietrwała? to byłaby wielka szkoda. to co lepsza jest ta niby tez bez chemii ale duzo tansza bo za 20zł ? jak sadzisz? https://organicznewlosy.pl/35-farby-do-wlosow-insight x ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farby insight mają niską zawartość amoniaku znam puder rozjaśniający tej firmy, mi nie zaszkodził aż tak bardzo mała paleta farb, tylko 50 odcieni pewnie trudno znaleźć salon, który na nich pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a nie ma jakiejs farby bez amoniaku? to Santini jest chyba bez? bo zalezy mi na farbie bez amoniaku, bo mam delikatne wlosy, tarczyca i te sprawy. 1/3 przez chorowanie wypadla i juz nie wroci. a to trzeba szukac salonu? myslalam ze moge kupic sobie farbe u trychologa i isc do jakiegokolwiek salonu zeby mi nia zafarbowal, nie da sie tak? jeszcze cos slyszalam u fryzjerki ze oprocz farb sa kremy - i ze one sa polecane wlasnie jak sie ma malo siwych, ze sa mniej trwale (ok 3msc) ale nie niszcza tak wlosow i ze dobiera sie max 1/2 tony ciemniejsze od swojego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bez amoniaku stosuję, taką farbę z apteki co się nazywa Naturtint. Włosy nie są zniszczone nawet, jak po tych drogeryjnych i mam wrażenie, że ładniej się błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zaufania do tych popularnych marketowych farb z racji ich składu i jeżeli już mam się decydować na koloryzację włosów, to na pewno nie sama, polecam tutaj salon Denique.pl do którego mam duże zaufanie w tej kwestii, w szczególności pomogli mi w koloryzacji bez amoniaku- zabieg nazywa się DiaColor, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka222
Ja zdecydowanie polecam Cameleo Omega. Farba bardzo niedroga, a nie niszczy włosów i posiada dużą paletę kolorów, więc można dobrać coś dla siebie. Zdecydowanie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj macie doskonałe przykłady - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1172 Farba do włosów przede wszystkim powinna być odpowiedniej jakości. Jeśli będzie byle jaka, to trudno oczekiwać pozytywnych efektów. A jakie są Wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×