Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starajestem

Jaki krem do twarzy -cera mieszana dojrzała?

Polecane posty

Gość starajestem

Mam 30 lat nie mam zmarszczek ,ale mam opadające policzki. Na poprawe owalu twarzy bardzo fajnie u mnie dziąła Mleczko loreal revitalift, ale po nim dostaje okropnego wysypu na brodzie i rzuchwie. Czy znaci jakis fajny krem ujedrniający do twarzy dla cery mieszanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik026
Perfecta jest bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey autorko
MOże schudłaś ostatnio, bo dziwne żeby w wieku 30 lat mieć opadające policzki. Powiem Ci tak żaden l"oreal Ci nie pomoże, chyba że chwilowo, bo składa się z samych silikonów, co dodatkowo zapcha ci pory i bedizesz miała pryszcze. Najlepiej buzię nawilżaj olejami, np . jojoba . konopny, z pestek malin itd. Albo najlepiej zajrzyj na stronę biochemia urody, a tam znajdziesz dużo fajny i niedrogich zestawów i półproduktów, które mogą Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajestem
koralik026 perfecta a jaki? hay autorko Tak fakt faktem schudłam potem przytyłam potem znowu schudłam i tak wyszło. Słyszłam ze dziewczyny kupuja sobie kwas hialuronowy w kapsułkach czy cos takiego i dodaja go do kosmetyków. Czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajestem
biochemia urody rzeczywiscie fajna stronka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik026
Perfecta ten zielony (dotleniający)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey autorko
kwas hialuronowy kupisz na Biochemii urody, ja go mam, rzeczywiście napina skórę, ale ja go mieszam z olejem z róży rdzawej bo solo za słbo mnie nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaba babie
Fajnie działa serum Dermatopoietin - bo odmładza i to widać w bardzo krótkim czasie .Dostępne jedynie online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienia87
Firma mariza ma kosmetyki do cery mieszanej :) Zostań konsultantką firmy Mariza Kupuj dla siebie i Twoich klientów taniej, zarabiaj ( 30% rabatu na zakup kosmetyków) lub twórz własny dochodowy biznes. Dołącz do grona konsultantów w polskiej firmie kosmetycznej. TWÓRZ WŁASNY BIZNES Przedstaw możliwości zarabiania innym, zaproś ich do klubu Mariza, będziesz otrzymywać dodatkowe bonifikaty od obrotu twojej grupy konsultantów 5-17%, nagrody pieniężne. Niczym nie ryzykujesz więc dołącz do nas już dziś ! Rejestracja bez opłaty wstępnej i obowiązku wykupienia pakietu startowego Kosmetyki świetnej jakości i do tego nie drogie :) Kontakt: Teresa http://marizakosmetyki.blogspot.com/ gg: 4819962 email : tenia11@wp.pl Gorąco polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowheaven
wiesz a może warto byłoby się wybrać do kosmetyczki po poradę, albo do jakiejś perfumerii gdzie poradzą jakie kosmetyki będą najlepsze. Teraz w Douglasie w Galerii Ostrovia można się wybrać na takie darmowe konsultacje, no i przy okazji możesz taniej kupić albo zestawy kosmetyków, albo kosmetyki np. cilinic. Moim zdaniem jedna z lepszych marek dostępnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beefree
no tak dobra pielęgnacja to podstawa, bez niej ani rusz, źle dobrane kosmetyki zaszkodzą zamiast pomóc, wybieram się do Douglasa na te konsultacje, bo w koncu dotarli do Gdnyni, w Klifie będą, może przetestuję Clinique, albo Collistar na sobie, a ktoraś może też idzie? albo była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
mam kwas hialuronowy, powiedzcie mi czy on nie zapycha? czy nie ma po nim wysypu pryszczy? moge do dodawać na noc do kremu emolium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
Kwas hialuronowy ani nie zapycha ani nie powoduje wysypów, możesz używać śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gessskoska
Jesli szukacie naprawde bardzo profesjonalnych i skutecznych kremów na wszelkie problemy naszej cery koniecznie warto jest odwiedzić dokładnie ten sklep http://sklep.beautymed.pl/ Na pewno bedziecie bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewerka
Ja obecnie używam drogocennego kremu na dzień L'Occitane ;) Kupowałam go z pewną dozą ostrożności - nie jest przecież tani ale teraz nie żałuję ani jednej wydanej na niego złotówki. Gęste cudo które sprawia, że skóra staje się jedwabista, delikatna, piękna :D Zniknęły również pierwsze zmarszczki. Jednak jest różnica między tymi tańszymi kremami a tymi z wyższej półki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dojrzalszych kobiet szukających dedykowanych kosmetyków pod dojrzałą skórę polecam Christian Laurent. Fajna, francuska firma, łatwo dostępna bo w Rossmannach widzę że ich produkty sprzedają. Nie jest to firma która robi kosmetyki dla nastolatek, ale już dla bardziej wymagających kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować!!! To nie jest ŻADNA FRANCUSKA firma!!! to jest Eveline pod inną nazwą a nie jakiś laurent - ten sam tani szajs tylko w droższych opakowaniach. Trzeba być głupim, żeby się na to nabrać, a jeszcze głupszym żeby to tak żałośnie i kłamliwie reklamować... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, mi kremy Floslek odratowały skórę i poczucie własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A musi być krem? L'Biotica ma genialnie odżywiające i nawilżające maski. Ta ze śluzem ślimaka mi życie uratowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogo

Może coś z Hada Labo? Moja mam stosuje ich kremy i zadowolona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×