Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serenejj

Jaki zabiegu na usunięcie przebarwień potrądzikowych oprócz mikrodermabrazji??

Polecane posty

Gość serenejj

Przed i po mikrodermabrazji podobno trzeba stosować też drogie kosmetyki dlatego odpada. Jest coś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
peelingi - ja sprawdzałam na sobie yellow peel. Są też na bazie ziół. Niektórym pomagały kwasiki - dla mnie były za słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasy. a jakie drogie kosmetyki masz na myśli? po kwasach też trzeba stosować określone kosmetyki (filtry UV), a czy są drogie, to sprawa relatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenejj
Justa z tego co czytałam, to na mikrodermabrazję trzeba iść ze 2-3 razy a każda wizyta to 150zł plus kosmetyki przed i po za 200zł (szczerze mówiąc nie mam pojęcia po co one..?) no w każdym razie niestety mnie jeszcze nie stać na takie wydatki. Czytałam o różnych pillingach min. migdałowym, ziołowym ale są podobno słabsze. Błagam pomóżcie mi coś wybrać bo ja sie nie znam a bardzo bym chciała chociaż trochę zmienić stan mojej cery (zmniejszyć widoczne przebarwienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
tak na szybko i bardzo tanio - polecam peelingi z aspiryny: dwie tabletki rozpuszczasz w łyżeczce kefiru nakladasz na twarz na 10 do 15 min --- zmywasz ------- cudownie rozjasnia twarz, systematycznie robione naprawde rozjasniaja przebarwienia - raz w tygodniu podobnie dziala masczka z jablka gotowanego w mleku (jak peeling kwasami owocowymi) ---przynajmniej 2x w tyg a najlepiej co drugi dzien codzienne przecieranie twarzy sokiem z cytryny systematycznie stosowanie powyzszych sposobow wplynie na skore rownie dobrze a moze i lepiej niz jednorazowa wizyta na zluszczaniu kwasami czy inna metoda, dodatkowo jest to o wiele tansze a poza tym dziala ogolnie odzywczo na skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego doświadczenia mikrodermabrazja nie usunie ani blizn po trądziku (w tym dziurek) ani przebarwień. Zrobiłam 5 zabiegów co kosztowało mnie 500 zł (pieniądze wyrzucone w błoto). Kosmetyczka zapewniała,że po piątym zabiegu będzie idealna cera. Była przez godzinę. Nie warto robić mikrodermabrazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenejj
Jakaśtakasobie - naprawdę to działa? hmm wydawało mi ise, że tę warswę skóry trzeba złuszczyć, usunąć żeby znikła. Na pewno skorzystam z Twoich rad ale mimo wszystko upieram sie przy jakimś zabiegu. Ania 79 - no i właśnie żal wyrzucić pieniązdze na nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nie tylko przebarwienia..ale i dziurki, ogolnie wyglada to okropnie...mialm raz kwasy, ale chyba dosc slabe po skora luszczyla sie troszke tylko na nosie i w okolicach ust.. mialm tez pelling ziolowy Jadwiga i tu juz skora zluszczala sie sporo, tam gdzie chcialm na policzkach, mialam go kilka razy(twarz po nim troche piecze i raczej z domu sie nie wychodzi bo sie strzaszy) dziewczyny pisza tez o neodermie..ale nie mialm jescze okazji sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihefhfg
ja miałąm juz 3 zabiegi mikredermabrazji na ramionach i jest bardzo duzoa poprawa , ale kasy idzie sporo tym bardziej , że jeszcze plecy mnie czekają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam mikrodermabrazje,dzisiaj ide na trzeci zabieg i już jest poprawa;) buźka rozjaśniona i oczyszczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam 2 zabiegi
mikrodermabrazji+kwasy migdalowe w przeciagu tygodnia. Likwiduje nimi kilka dziurek po ospie(mialam pol roku temu w wieku 23 lat) Po dwoch zabiegach widze poporawe. teraz wybieram sie na jeszcze 3 i nie zaluje kasy bo efekty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NADIJAA
A musisz stosować jakieś kosmetyki przed i po mikrodermabrazji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może laserowe usuwanie przebarwień w BeautyMed w Warszawie? mają bardzo dobrych specjalistów i świetny sprzęt który sobie poradzi swietnie z każdym problemem. myślę, że warto o nich pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revlite jest bardzo ok, to świetny laser i bardzo skuteczny. Polecam klinikę Krajewski, mają dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w klinice Krajewski robiłam depilację i byłam bardzo zadowolona. Sporo słyszałam o tym zabiegu Revlite, rozważam zrobienie, bo mam trochę przebarwień na twarzy po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się udać na specjalne zabieg, ja w ten sposób zrobiłam i udało się pozbyć :) Polecam zabiegi w www.derkomed.pl bardzo profesjonalne, do tego doradzą ci jeszcze to i owo jak dbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×