Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie soczewki

Polecane posty

Gość gość

Jaka jest różnica w użytkowaniu soczewek, które używacie lub jaka marka wam najbardziej odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze soczewki jakie nosilem to firmy Zeiss. Sa bardzo delikatne dla oka, latwo je zalozyc i mozesz w nich chodzic caly dzien. Jedyna wada jest to ze sa dosyc drogie i ciezko je dostac w zwyklym sklepie typu Rossmann trzeba je zamawiac przez neta. Dlatego jak ich nie mam to nosze soczewki B-Lens Bio, tez sa w porzadku a dodatko sa tanie. Szczegolnie odradzam nosze soczewek firmy SoftLens, jest to mega gowno. Bardzo trudno jest je zalozyc, nie chca trzybac sie oka. Jedna soczewke zakladalem 5 minut, a nosze je od 3 lat :/ i ogolnie dzialaja na nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nauczyłam się, że na soczewkach dobrej i wysokiej jakości które zapewnią optymalny komfort widzenia, naprawdę nie warto oszczędzać. W chwili obecnej używam miesięcznych OneCare, a zamawiałam na strefa-soczewek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie soczewki dobierał okulista w salonie http://www.panhilary.lodz.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona. Najlepiej dobierać właśnie profesjonalnie przez optyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Chyba nikt sam sobie soczewek nie dobiera, a przynajmniej mam taką nadzieję... Osobiście mogę Wam doradzić, żebyście poszukali w takich sklepach jak https://optiland.pl/pl/promotions bo tam na pewno znajdziecie soczewki, które Wam przypasują. Zwróćcie na nie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też skłaniam się ku opcji kupna soczewek w sklepie internetowym, gdzie znajdziesz największy wybór i niższe ceny, tym bardziej teraz w okresie przedświątecznych promocji. Zobacz na Strefa-Soczewek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostępnych na rynku soczewek kontaktowych jest wiele. Wykonane są z różnych materiałów i mają różne parametry dlatego powinny być dobierane przez specjalistów. W zależności od trybu wymiany mogą być np.: jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne. Ich szeroki wybór oferuje sklep: https://www.szkla.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecono salon optyczny www.optometriaciborek.pl. Moja znajoma od wielu lat nosi soczewki i u nich się zaopatruję. Ja też jestem zadowolona z obsługi a co najważniejsze z cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od wielu lat noszę soczewki i najczęściej wybieram model Bausch&Lomb. Soczewki z Bausch&Lomb najbardziej mi odpowiadają...w innych soczekach zawsze było "coś" nie tak ...teraz jestem już w 100% usatysfakcjonowana i kupuję je w salonie optycznym w www.optyk-wroclaw.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×