Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monisia2836

Jonoforeza na nadpotliwosc

Polecane posty

Gość Monisia2836

Chciała bym się dowiedziec czy ktoś miał robiony zabieg jonoforezy na nadpotliwosc stop? Zadne preparaty mi nie pomagają. Wyczytałam gdzies ostatnio,że jonoforeza jest w miarę skuteczna. Tylko niestety urządzenie do jej wykonania jest dosyć drogie. I tu jest moje pytanie czy komuś ten zabieg pomógł. Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows2511
Witam serdecznie Osobom z okolic Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór,Zabrza, Gliwic, Siemianowic Śl., Czeladzi, Będzina wypożyczę sprzęt do Jonoforezy na nadpotliwość rąk, stóp, pach i twarzy firmy MEDISUN GS10 Mocne strony urządzenia: - Brak konieczności używania farmaceutyków -brak skutków ubocznych, - Terapia jest szybka i efektywna, - Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, - Doskonałe wyniki leczenia. Oto link do ogłoszenia - skopiuj go w całości: http://tablica.pl/oferta/wypozycze-aparat-do- jonoforezy-na-nadpotliwosc-medisun-gs-10-IDw6I3.html mail: shadows2511@wp.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie kochani. Polecam z calego serduszka zakup urzadzenia do jonoforezy domowej roboty z allegro za 99zł Stosowalam go 8 dni. Moze z wyglądu nie jest najpiekniejszy ale za to skutecznosc trzeba przyznac ze jest. Teraz gdy sie nie denerwuje mam suche dłonie i stopy całkowicie. Podczas stresu powiedzialabym ze tak 95% suchosci co dla mnie jest cos nieprawdopodobnego bo wczesniej to lal mi sie pot jak woda. A jeszcze nie dokonczylam całej kuracji. Polecam, kupiłam tu http://allegro.pl/sprzet-urzadzenie-aparat-pr zyrzad-do-jonoforezy-i5036610003.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonofereza - pod wpływem prądu elektrycznego następuje stopniowe porażanie kanałów jonowych w gruczołach potowych. Dobre efekty dają również zabiegi z toksyną botulinową, które hamują wydzielanie potu do ok. 1 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×