Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

no_sense

KOKTAJL, ODŻYWKA na przytycie?

Polecane posty

jest coś takiego? dla kobiet, bo dla kulturystów jest niejaki Gainer węglowodany i białka zdaje się bardzo proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi86
hej,moja koleznka taka pilam, bo jrest bardzo chudziutka ok.45 kg , 162-4cm, pomoglo jej ale problem polega na tym,ze musialby ja pic do konca zycia,zeby miec jakies 50kg,a niestety nie da sie tego zrobic,bo po 2 tyg.juz chce sie rzygac na sam widok... a trzeba pic 2 albo 3 razy dziennie... rozpuszcza sie ja z mlekiem. Dlatego mysle,ze jest to bezsensowne... ps. ona mieszka w anglii,kupuje ja w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfssx
a jaką piła ? wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria86
no wlasnie ja tez bym chciala jakis koktajl na przytycie jak laski coś znacie dobrego to prosze napiszcie!! nadal uważam że trudniej jest przybrać niż stracic na wadze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale odzywka to takie cos dodatkowego i ma za zadanie dodac kalorii, nic wam nie da jak nie bedziecie do tego cwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria86
ale nie chce cwiczyc i miec miesni tylko mase chce :D tzn kilogramy :] przynajmniej z 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
wiem, że a ptekach sa Nutridrinki owocowe maja ce dodoawac kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka81
na zaokrąglenie boczków polecam siemię lniane gotowane, taki kisielek, zawiera sporo tłuszczów, całkowicie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekaj
Te nutridrinki są obrzydliwe. Po pierwszych 2 łykach jeszcze jakoś ale jak trzeba wypić szklankę to można się pożygać, smaki nawet nawet ale coś jest w tym takiego że trudno wypić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaaa
jestem chudziutka, waże 45 kg przy wzroście 160cm. Nie udaje mi się przytyć niestety, obecnie piję gainera czekoladowego, niestety nic na razie mi nie pomógł:(chociaż z 3kg bym chciała, no i nogi by mi przytyły bo w najgrubszym miejscu mam 45cm:(a tak to w pasie 63, biodra 83, biust80:(i jak tu przytyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak są tego typu odżywki, niby dla kulturystów ale są odżywki które można przyjmować nie ćwicząc i nabierając masy. Kupiłam taką odżywkę, przytyłam 4kg ale gdy przestałam ją brać kg ubyły (nie mam żadnych pasożytów - robiłam wszelkiego rodzaju badania) Jeżeli chodzi o tycie to ja miałam odżywkę węglowodanową kupowałam w sklepie dla kulturystów i poprosiłam sprzedawcę by doradził mi jaką odżywkę mogę brać by nabrać masy nie ćwicząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać że odżywkę kupiłam smakową (wanilia) i jak piszą wyżej po dłuższym piciu staje się to ochydne.. zbyt słodkie i tłuste. Na początku ok ale po ok 2 tyg picia tragedia! Teraz chcę kupić odżywkę (też w sklepie dla kulturystów) ale bez smakową ponieważ idzie lato i gdy znudzi mi się smak mogę zmiksować i dodać do drinka np banany, truskawki, maliny i inne owoce W ten sposób smak szybko się nie znudzi.. mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejek
Wuka odbiło Ci? Jak to nie możesz się na siebie patrzeć? No owszem masz niedowagę ale jest to prawie na granicy z idealną wagą. To ja nie mogę się na siebie patrzeć bo mierzę 2 cm mniej niż ty (176) a ważę 51 kg :/ i z tego co pamiętam to wyglądałam bardzo dobrze ważąc 55-56kg. A wg. tych wszystkich kalkulatorów powinnam mieć około 60. Bez sensu bo trzeba też brać pod uwagę budowę szkieletu. Ja np. mam bardzo szczupłe kości i gdybym ważyła 60kg to wisiałyby mi wałki.Dziewczyny weźcie pod uwagę też czynniki stresogenne ja zauważyłam, że gdy mam dużo stresów to mniej jem ale też szybciej spalam to co zjem, bo na stresowanie się dużo energii idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyhu
Proponuję zmienić dietę na taką pełną węglowodanów. Jeść dużo makaronu, ryżu i ziemniaków. Powinniście spożywać więcej kalorii niż jesteście w stanie spożytkować. Takie tematy najlepiej zakładać na forach na których są ludzie znający się na temacie, np. www.forum-kulturystyki.pl A odżywki na masę, w dobrej cenie znajdziecie na www.twoje-odzywki.pl Polecam te firmy Olimp Nutrition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja waze 59 kg a mam 180..chce przytyc kto poleci jakas odzywke lub diete.. pracuje na 2 zmiany po 8h przerwa 30min prosze to uwzglednic.. mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i jestem kobieta 90-68-90... chce przytyc na nogach i rekach najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcecie przytyc to polecam syrop Megalia ale odklada duzo tluszczu ale efekt murowany jesli chodzi i przytycie syrop ten zwieksza apetyt i to kosmiczNie ja jadlem bez konca w ciagu pol roku zrobilem prawie 20kg nie cwiczac stosujac normalny tryb zycia tylko jedzac co sie da heheehhe ale tak jak mowie idzie tluszcz i buzia okragla sie robi takze zawsze sa plusy i minusy zalezy jak na kogo dziaala no i jest dostepna w aptece tylko na recepte ale dla chcacego nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkitaa
dziewczyny udajcie sie do swojego lekarza po tabletki peritol..ja kiedys je bralam fajnie mi sie przybieralo na wadze.teraz znow po nie lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megali nie polecam to nie tlusz a steryd ktory powoduje nie przytycie na buzi jak to ktos podkresla tluszczu tylko jest to zwyczajna opuchlizna ktora z momentem zakonczenia stosowania zniknie ale jedno potwierdzam powoduje masakryczny apetyt ja przytylam 10 kilo w 3 miesiace z tym ze ma skutki uboczne zwlaszcza dla dziewczyn poniewaz powoduje problemy hormonalne dobry lekarz wam odradzi bo wie czym to sie dla was moze skonczyc. Jednym slowem jest to odzywka stosowana u ludzi z anoreksja badzchorych na raka wiec jesli zadna z gych chorob was nie dotyczy nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo biegam – maratony, ultramaratony, biegi przełajowe, prowadzę też treningi z dzieciakami. Obowiązkowo zaopatruję się w batony i napoje sportowe. Bardzo dobrze mi swojego czasu doradził przy takim wyborze sklep www.fbb.pl Żele energetyczne dosłownie za grosze, a dają niesamowitą energię. Mocno polecam od nich batony Olimp. Normalnie zastępują posiłek po ciężkim wysiłku, kiedy nie masz, jak zjeść normalnie. Niezłe też mają zbożowe batony Sante za 1.29 zł od sztuki (cena to śmiech na sali, jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć). Biorę od nich odżywki od 2007 roku mniej więcej i do tej pory jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pilam nutridrinki i przybralam na wadze. w sumie calkiem sporo bo 15 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam suplement Largomass, oczywiście przy cyklu prowadzonych sumiennych treningów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem dany suplement i powiem szczerze, że pozytywnie się zaskoczyłem w szybkim czasie przy prowadzonych treningach udało mi się zyskać zamierzony cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony suplement largomass!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie ćwiczeń, dla osób, którym zależy na przyroście masy mięśniowej polecam suplement Largomass. Stosowałem przez jakiś czas i udało mi się uzyskać zamierzone efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla osób, które potrzebują dobrego suplementu na przyrost masy mięśniowej polecam Largomass - idealny przy oczywiście codziennych sumiennych treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, co do gainerów to prawda, są na masę i świetnie działają, czy ja wiem czy tylko dla kulturystów. Używałem gainerów z dwóch firm, ale bardziej smakował mi massactivator z sfd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy zaszlam w ciaze przytylam 16 kg wazylam 47 teraz warze 60 jak ja bym chciala byc chuda jeszcze przy moim niskim wzroscie to masakra ciezko mi jest zrzucic kg teraz a bylam chuda jak patyk cieszcie sie ze jestescie takie bo z kilogramami to nie ma sie juz figury i nie moge nosic sukienek bo grubo wygladam zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×