Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w kropcee

Kupilam dzis PEDIPUR i chce zastosowac na noc! Poradzcie jak go uzyc bo nie wiem

Polecane posty

Gość w kropcee

chce zastosowac na stopy i dlonie bo bardzo mi sie poca napiszcie czy smarujecie na noc i zakladacie na stopy skarpety czy jak? poskutkowal wogole u kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo skuteczny
naprawde ja robie tak - po umyciu nóg siadam na łóżku i niewiejką ilość (jak 10-groszówka) wsmarowuję w stopy, zakładam skarpetki i smaruję dłonie (połowa tego, co na stopy) i lulu, żeby już nie łazić i nie wycierać się o nic następny zabieg za 3 dni czyli na początku 2x w tyg., potem raz na tydzień, a potem już tylko, kiedy czuję, że np. dziś miałam lekko wilgotne dłonie (u mnie to rzadziej niż raz na 2 tyg. sugerowane na opak.) Powodzenia A jeśli chodzi o przesuszoną skórę smaruję oliwką, od czasu do czasu moczę nogi i dłonie w wodzie masując (jednocześnie) oliwką w żelu i nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kropcee
dzieki ze napisalas, mam jeszcze pytanie: czy zanim zastosowalas pedipur bardzo pocily ci sie stopy i dlonie? bo mi bardzo i mam watpliwosci czy mi pomoze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję raz na jakiś czas - potwierdzone efekty przez kilka osób, więc polecam :) też smaruję stopy na noc, ten talk schnie bezpośrednio na skórze, ale wiadomo - barwi na biało, rano wystarczy zmyć. Tylko ostrzegam - wysusza skórę, więc trzeba pamiętać o jej nawilżaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kropcee
dziewczyny a czy bardzo sie wam pocily dlonie i stopy? czy ten pedipu mozna nazwac takim "zlotym srodkiem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo skuteczny
bardzo mi się pociły i stopy, i dłonie a czy to złoty środek? hmm, na razie jedyny skuteczny, więc póki nie ma nic lepszego, bardziej delikatnego dla skóry, a jednocześnie równie skutecznego - tylko pedipur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kropcee
czy pedipur wyeliminowal calkowite pocenie stop i dloni? czy moze poca sie wam nadal tylko troche mniej? ja posmarowalam stopy i dlonie na noc, dzis rano zmylam ale przynzam ze dlonie nadal mi sie poca i stopy tez:( czy moze jak uzyje kilka razy to sie to zmieni?:((( zalamka normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
MAM PYTANIE- GDZIE KUPIC TEN CAŁY PEDIPUR I ZA ILE/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie....
ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam sporadycznie, bo na szczęście nie miałam większych problemów, ale już mam taką fazę, że wolę używać czegoś profilaktycznie i zapobiegawczo ;) moi znajomi bardzo sobie chwalili ten talk, więc skorzystałam. Pedipur jest do kupienia w aptece, jest on w tubce, którą trzeba wstrząsnąć przed użyciem. Kosztuje jakieś 8 zł. aha, i nie oczekuj cudów już po pierwszej aplikacji, zobaczysz, że potem będzie znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie...
dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kropcee
limonka: dzieki, czyli liczy sie systematycznosc, zobaczymy bede go stosowala co 3 dni moze sie poprawi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikolaB_3118
Używaliście preparatu co się nazywa Pedipur? Bo wyszukiwałam opinii na temat tego leku i postanowiłam Was zapytać. Może możecie cokolwiek opowiedzieć mi o tym produkcie? Jest sens go kupować, słyszeliście o zamiennikach? Tutaj jest trochę komentarzy o Pedipur: http://www.listalekow.pl/pedipur/ - uważacie, że warto się tym zasugerować? Wolałabym się nie naciąć i zmarnować bezsensownie pieniądze, dlatego pytam Was. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno odpowie ktos z przed 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pociły mi się dłonie , użyłam dwie noce pod rząd i jest o niebo lepiej , naprawdę działa, choć bardzo wysusza dłonie , ale to nie przeszkadza , w końcu dłonie mniej się pocą , a chyba na taki efekt czeka każdy z nas, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa ale trzeba stosować kilka razy najlepiej na noc. Bardzo wysusza stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takze stosuje na dlonie.Jest skuteczny ale trzeba nawilzac dlonie.Zdecydowanie wole nawilzac niz miec mokre lapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×