Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobietka2732

Kurzajka a praca w sklepie jak to jest ?

Polecane posty

Witam mam kurzajkę na ręce i stopach czy majać kurzajkę na ręce moge pracowac w sklepie spożywczym i podwac ludzią jedzenie np. bułki czy inny towar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podam ci sposób jak pozbyć się kurzajki.sposób sprawdzony, gdy wszystko inne zawiodło: obierasz skórkę z cytryny, wycinasz po prostu małe kółeczka na wielkość kurzajki. zrób tak po trzy kółeczka na jedną kurzajkę. bierzesz kieliszek, wlewasz ocet, wrzucasz kółeczka ze skórki cytryny. przykrywasz. Po 12 godzinach moczenia nakładasz jedno kółeczko na jedną kurzajkę, zklejasz plastrem (ale tak aby nic się przesuwało, plaster ma dobrze trzymać, u mnie sprawdzony papierowy plaster, taki na rolce). po 12 godzinach zmieniasz opatrunek z nowym kółeczkiem. Myślę, że trzy razy taka zmiana wystarczy aby "zabić" kurzajkę. Po ostatnim razie, po prostu wycinasz to co zostało z kurzajki i wielce prawdopodobne, że pozbyłaś się jej raz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zakazne, wiec bez rekawiczek-nie. Czemu nie pojdziesz do dermatologa i nie dasz tego usunac niska temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama robiłam w domu z apteki sposobami ale nie udało sie zawsze odrasta ..własnie bede szła do lekarza ale dopiero po wakacjach kurzajka jest dosć spora .. dlatego nie wiem co z podjeciem takiej pracy czy pracodawca nie bedzie miał nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę ten sposób ale nie wiem czy da rade bo ma dosć grubą skórę , nawet sposoby które kupowałam w aptece zamrażanie itd nie poradziły sobie z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojej córki nie pomógł brodacid, wymrażanie, jaskółcze ziele. dwie kurzajki. jedna gdy odrastała stawała się coraz grubsza i twardsza. po sposobie ze skórką cytryny namoczoną w occie kurzajki usunięte. już ponad rok spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie w aptece albo na allegro Vericaust, to jest super środek na kurzajki i kosztuje tylko ok 35 złotych. Gwarantuje ci że jeśli będziesz stosować tak jak na rozpisce na opakowaniu pozbędziesz się kurzajek na stałe. Ja miałam problem z córką, miała kurzajki na stopach i niczym nie dało się tego usunąć, zawsze odrastały. Na forum gdzieś wyczytałam o tym środku i kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×