Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Łamliwe włosy

Polecane posty

Gość gość

Mam problem z włosami są bardzo łamliwe. Używam olejku kokosowego i argonowego, jedwabiu, odżywki z olejkami. Robię różne maseczki na włosy, płukanki ziołowe i piję skrzyp. Moja dieta jest bogata w warzywa, owoce. Nigdy nie farbowałam włosów:) nie używam prostownicy ani suszarki do włosów. Proszę o radę. Co mogę zrobić ,aby włosy mi się nie łamały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może brakuje w twojej diecie zdrowych tluszczy?? pij olej lniany i spij w związanych włosach i regularnie podcinaj konce ostrymi nozyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a próbowałaś jakiegoś suplementu diety? czasem nawet, jak nam się wydaje, że jemy w miarę zdrowo, to i tak zapotrzebowanie na wszystkie witaminy nie zawsze jest spełnione, a suplement uzupełnia te niedobory. ze swojego doświadczenia mogę ci polecić bio-silicę max, którą brałam, jak włosy zaczęły mi mocniej wypadać. spisała się całkiem dobrze i gdyby coś, to kupiłabym ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bio spamerka max WYPAD stąd! rzygać się chce już od twoich żałosnych reklam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam maskę z nafty kosmetycznej, i soku z cytryny. Po wymieszaniu składników należy nałożyć maskę na włosy i owinąć je folią i ręcznikiem. Miksturę zmywamy po upływie 15 minut nie można dłużej by nie przesuszyć włosów. Łamliwość włosów może być wynik diety ubogiej w wielonienasycone kwasy tłuszczowe, albo niedobór pełnowartościowego białka, witamin, minerałów. Warto dbać o dobre zbilansowanie diety mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się muszę przyłączyć do reklamy bio silici, choć robię to zupełnie bezinteresownie... swego czasu próbowałam chyba z 10 różnych suplementów i ten przeszedł moje testy najlepiej. ma bardzo bogaty skład i wyróżnia się skutecznością. największym problemem w moim przypadku było wypadanie włosów, leciały mi z głowy masakrycznie, ale teraz już jest ok. także uważam, że suplement z dobrym składem naprawdę może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączyć? Przecież ty jesteś tą samą spamerką co wyżej!!! :D ŻAŁOSNE! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi. Skorzystam z maseczki z cytryny i nafty:) Suplementy mi nic nie dają. Chodź kupuje jakiś raz na jakiś czas ,bo uważam ,że branie ich cały czas (bez przerwy) nie ma sensu. Może to kwestia tego, że mam kręcone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×