Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ambasadorkaLPM

Le Petit Marseillais Malina i Piwonia

Polecane posty

Gość ambasadorkaLPM

Od kilku dni testuję najnowszy żel pod prysznic marki Le Petit Marseilliais - malina i piwonia. Pierwsza myśl po otwarciu- soczyste, ciepłe lato. Dzieciństwo i ogród pełen krzaków malin u koleżanki. Uwielbiam maliny :) Skóra po użyciu jest długo nawilżona i pachnąca. Napewno kupię następną butelkę. Polecam !! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel pod prysznic malina i piwonia urzeka swoim owocowo-kwiatowym zapachem. Po jego otwarciu czuć cudowną malinkę wymieszaną z kwiatowym aromatem, która przenosi nas w letnie klimaty. Sam żel bardzo dobrze pieni się i wystarczy tylko jego niewielka ilość aby nasza skóra była dobrze oczyszczona i odświeżona. Nie wysusza skóry ale również i specjalnie nie nawilża jej. Nie jest to wada, gdyż skórę nawilżamy innymi kosmetykami. #Ambasadorka LPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majgosia7
Żel Malina i Piwonia jest kremowy, pięknie pachnie po otwarciu opakowania a także podczas kąpieli pod prysznicem. Jest świeży, kwiatowy ten aromat. Uwielbiam takie pachnące i orzeźwiające kosmetyki i żele pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majgosia7
#AmbasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasiaasia
Żel jest o przepięknym, kwiatowo-owocowym zapachu, jest to jeden z moich ulubionych żeli pod prysznic pod względem zapachu. Moja łazienka zmienia się w mini gabinet aromaterapii. Jeślki chodzi o nawilżenie,k to pozostawia skórę przyjemnie gładką, w przeciwieństwie do niektórych żeli nie wysusza skóry i o ile ktoś nie ma bardzo suchej skóry to nie ma konieczności używania balsamu nawilżającego po prysznicu. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach ten całkowicie skradł moje serce. Połączenie tych dwóch nut maliny z piwonią daje nieziemski zapach. Przyjemnie otula moją skórę, pozostawiając ją nawilżoną i odżywioną. Jeden z moich ulubionych żeli pod prysznic! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowny kremowy żel, wydajny i do tego pięknie pachnie, nie uczula mnie ani mojej córy, która musi spróbować tego żelu do kąpieli co mama. cudownie nawilża skórę, która jest miękka i pachnąca, prysznic z maliną i piwonią to cudowny relaks i prawdziwa przyjemność. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żel pod prysznic
#AmbasadorkaLPM Żel pod prysznic Le Petit Marseillais urzekł mnie od pierwszej chwili. Jest to mój nr 1 wśród zapachów żeli. Piwonia i malina zostaje wyczuwalna na długo po kąpieli. Ma on kremową , delikatną konsystencje, która w szybki sposób się rozprowadza po ciele, dobrze pieni i szybko spłukuje. Fantastycznie odżywia naszą skórę nadając jej miękkości i nawilżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żel Le Petit Marseillais Malina i Piwonia skradł i moje serce. Ten zapach mnie odpręża i relaksuje. Uwielbiam prysznic z tym żelem, to chwila tylko dla mnie. Zapach długo utrzymuje się na skórze i sprawia przyjemność w ciągu dnia. Dzięki Le Petit Marseillais moja skóra jest gładka, przyjemna w dotyku i dopieszczona. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkajo
Żel Le Petit Marseillais Malina i Piwonia niestety nie zrobił na mnie dużego wrażenia. Szczególnie zapach mi przeszkadza. Żel delikatny, skora po nim bardzo miła w dotyku, natomiast moim zdaniem jest to produkt który nie wyróżnia się bardzo na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opis produktu: Kremowy żel pod prysznic Le Petit Marseillais o zapachu Maliny i Piwonii nawilża i odżywia skórę. Aksamitna konsystencja jest łatwa do rozprowadzenia. Powstała piana uwalnia owocowy, świeży i aromatyczny zapach, który pobudza zmysły. A co istotne łatwo się spłukuje. Połączenie maliny i piwonii to rewelacyjny pomysł. Twoja opinia: Prysznic to dla mnie chwila relaksu i ukojenia po całym dniu. Na ogół nie oczekiwałam nic specjalnego od żelu pod prysznic. Ma umyć moją skórę, resztą zajmą się inne kosmetyki. A tu zaskoczenie!!! Żel pod prysznic Le Petit Marseillais o zapachu maliny i piwonii ma niezwykłą kompozycję zapachu. Poczułam się niezwykle wyjątkowo. Świetny duet. Żel ma jedwabistą konsystencję. Świetnie rozprowadza się na ciele tworząc pianę, a przy tym napełnia pomieszczenie wyjątkowym zapachem. W dodatku łatwo się spłukuje. A samo opakowanie produktu jest poręczne i wygodne w użyciu. Zachęcam do wypróbowania. Warto. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opis produktu: Kremowy żel pod prysznic Le Petit Marseillais o zapachu Maliny i Piwonii nawilża i odżywia skórę. Aksamitna konsystencja jest łatwa do rozprowadzenia. Powstała piana uwalnia owocowy, świeży i aromatyczny zapach, który pobudza zmysły. A co istotne łatwo się spłukuje. Połączenie maliny i piwonii to rewelacyjny pomysł. Twoja opinia: Prysznic to dla mnie chwila relaksu i ukojenia po całym dniu. Na ogół nie oczekiwałam nic specjalnego od żelu pod prysznic. Ma umyć moją skórę, resztą zajmą się inne kosmetyki. A tu zaskoczenie!!! Żel pod prysznic Le Petit Marseillais o zapachu maliny i piwonii ma niezwykłą kompozycję zapachu. Poczułam się niezwykle wyjątkowo. Świetny duet. Żel ma jedwabistą konsystencję. Świetnie rozprowadza się na ciele tworząc pianę, a przy tym napełnia pomieszczenie wyjątkowym zapachem. W dodatku łatwo się spłukuje. A samo opakowanie produktu jest poręczne i wygodne w użyciu. Zachęcam do wypróbowania. Warto. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monamour17
O żelu mogę powiedzieć jedno zdanie, które w pełni odda mój zachwyt nad nim - nie zamienię go na żaden inny :) zapach mnie zauroczył maksymalnie, nie wspomnę już o jakości kosmetyku - mogłabym się kąpać 20 razy dziennie ;) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#ambasadorkaLPM Od tygodnia używam żelu LPM i jestem nim zachwycona. Zapach przywołuje w pamięci lata dzieciństwa spędzone w ogródku u babci, gdzie zrywałyśmy świeże maliny. Żel nawilża i odżywia moją skórę, która jest miękka w dotyku. Szkoda tylko że żel nie ma drobnych drobinek pilingujących (które kojarzą mi się z malinami), ale i tak kocham ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żele i balsamy pod prysznic Le Petit Marseillais są idealnym odżywieniem skóry po całym dniu. Nie tylko pielęgnują ale i odżywiają skórę nadając jej cudny relaksujący zapach.... Konsystencja jest lekka, delikatna, łatwy do spłukiwania. Myślę, że zostanie ze mną na dłużej! Polecam! #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic nie nawilża, nie odżywia ani nie pozostawia skóry miękkiej. No, przynajmniej mojej skóry nie pozostawia. Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek do niego wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel zbyt rzadki, obietnice producenta na wyrost - wcale nie zmiękcza skóry, niczego z nią nie robi, zapach zbyt silny i drażniący. Za tę samą cenę można kupić znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj (..) Przyjemnie otula moją skórę, pozostawiając ją nawilżoną i odżywioną. x dzustka wczoraj (..) cudownie nawilża skórę, która jest miękka i pachnąca x Żel pod prysznic wczoraj (..)Fantastycznie odżywia naszą skórę nadając jej miękkości i nawilżenia. XX gość dziś Nie zgadzam się z szumnym opisem producenta, bo żel za nic nie nawilża, nie odżywia ani nie pozostawia skóry miękkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#ambasadorkaLPM Żel jest świetny. Super zapach, doskonała konsystencja a co najważniejsze jest bardzo wydajny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaskrawy przerost formy nad treścią. Mierny kosmetyk, przesadnie aromatyzowany, drażniący zbyt silnym zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudny zapach. Zakochałam się w nim. Dobrze myje, pieni się. Łatwo się spłukuje. Podoba mi się opakowanie. Wygodne w użyciu. Żel jest wydajny. Na pewno go kupię. #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel zbyt rzadki, obietnice producenta na wyrost - wcale nie zmiękcza skóry, niczego z nią nie robi, zapach zbyt silny i drażniący. Za tę samą cenę można kupić znacznie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opakowanie jest niewygodne, z mega nieporęczną klapką, która się ciężko otwiera. Reklamowa ściema na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamerka moroccangirl dziś Żel jest świetny. Super zapach, doskonała konsystencja x Realna użytkowniczka gość dziś (..) Konsystencja jest wodnista, wolałabym, gdyby był bardziej gęsty. Podsumowując, to dla mnie zupełny średniak. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek do niego wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STOP SPAMOWI REKLAMĄ TEGO BADZIEWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ambasadorkaLPM
Cześć :) ja również należę o grona szczęśliwych ambasadorek LPM. Muszę przyznać, że zawartość paczuszki przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Najbardziej jednak urzekł mnie również żel Malina i Piwonia. Zapraszam was do przeczytania recenzji na blogu. W nim też szczegóły co takiego wyjątkowego jest w tym żelu (przynajmniej dla mnie). https://jagodowoblog.wordpress.com/ Każdy z nas ma swoje preferencję, jednak dla mnie jest to numer 1 #ambasadorkaLPM Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia Iwańska
Kosmetyki są bardzo fajne,, warto przetestować :-) #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×